ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Mirovinac prodaje ADRS-P-A i kupuje ADRS-R-A zna li netko razlog ovog prekrcavanja?

2. ADRS-P-A 8. 8. PBZ Croatia osiguranje OMF -5.000 144.089 295,00 24.01.11 42,51 2,12%
3. ADRS-R-A 6. 6. PBZ Croatia osiguranje OMF +4.297 269.544 344,89 24.01.11 92,96 2,80%


Redovna je uvijek bolja od povlaštene pogotovo za velike ulagače.

[/quote]
svaka ti cast na odgovoru
redovna bolja od povlastene bas si mi to dobro objasnio,sad mi je nekako jasnije
[lol]

Ane imaš ti neku teoriju??

pbz omf se igra sa adrisomi to već duže vrijeme.očigledno da im je pick,i da će se nakrcati do zakonskog maksimuma,a igraju polako da ne dignu cijenu.kupuju masovno onda na rastu srše sa malim volumenom kako bi štopali.
sad kad više nema ine,adris ostaje iz industrijskog sektora najača dionica,a redovnu kupuju kad ima naloga jer se ona rijetko kupuje.
ja sam bio pobornik redovne ,ali s obzirom na malu likvidnost i nek prednosti koje redovna ima,ipak mislim da je za malog dioničara bolja investicija povlaštena.
mislim da mirovinci kupuju redovnu i zbog izloženosti prema pojedinoj dionici,nisam baš siguran ali ću provjeriti je li to razlog.
očekujem ove godine jednu veliku kapitalnu investiviciju adrisa konačno nakon maistre.ide u privatizaciju doslovno sve što je ostalo fondu a i najavljene investicije čekaju privatni kapital

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Za malog investitira bolje je da uloži u 3.maj nego tu . Uf…toliko sam jadan sam na sebe da bih si najradije udo odgrizo,ali sam malo prekratak .

Koja katastrofalna procjena…katastrofa.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

pregrizi i vozi dalje…

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

…mislim gubitak, ne udo, da nebude zabune… [shocked]

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]


Za malog investitira bolje je da uloži u 3.maj nego tu . Uf…toliko sam jadan sam na sebe da bih si najradije udo odgrizo,ali sam malo prekratak .

Koja katastrofalna procjena…katastrofa.


Koliko si to ‘dana’ (??) u ovoj dionici? Drugi put bolje razmisli. Slab si mi ti investitor ako ćeš tako na prečac zaključivati i svaki-drugi dan se predomišljati.

Ja sam ovdje jer sam ‘siguran’ u svoje procjene. Vi koji niste sigurni – što radite tu?? Malo se skulirajte. Uvijek stvar treba dobro izanalizirati i tek onda djelovati. Hiperaktivni ste kao da ste trejder a ne investitor.

Dobro da je par dana…zamisli da je par godina…koja bi tek onda pušiona bila… [tongue]

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

ako za ovu dionicu nemate strpljenja onda se ostavite burze.
ili imate hg,dkv,opte, i ostale "likvidne" dionice…

prošle godine uzimo po 270 i kolki mi je prinos, nema ga takoreći …….a baš da je
i sigurnost ne vidim baš, definitivno da se strpljenje ne isplati ovo vam je primjer….


prošle godine uzimo po 270 i kolki mi je prinos, nema ga takoreći …….a baš da je
i sigurnost ne vidim baš, definitivno da se strpljenje ne isplati ovo vam je primjer….

još da dodam kaj se tiče sigurnosti uzeo ht po 280 prije 40 dana i već dobio više od adrisa
kojeg imam skoro godinu……..tolko…..



prošle godine uzimo po 270 i kolki mi je prinos, nema ga takoreći …….a baš da je
i sigurnost ne vidim baš, definitivno da se strpljenje ne isplati ovo vam je primjer….

još da dodam kaj se tiče sigurnosti uzeo ht po 280 prije 40 dana i već dobio više od adrisa
kojeg imam skoro godinu……..tolko…..
[/quote]
Treba covjeka shvatit ova dionica stvarno ima mali problemcic s ponasanjem,ili da se ispravim ,blago je ekscentricna i nje za svakoga.
Ja cu je ipak istrpit jos malo mozda docekam njihovu sljedecu investiciju.Bas me zanima sta ce napravit sa tolikim parama.

evo cekam ………

New Report

Close