ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Meni moje crtkarije pokazuju target 315kn… vidjet ćemo.

target i dalje vrijedi, nadam se da ste se ukrcali

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

evo

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


evo

Puno Hvala!

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


ja ne znam koji je bolji ali na p-a je tehnička vrištala kupi me na 280

A kako si onda zapeja u kešu cca 58%

apsolutno toćno u pravu si

i ovdje tišina,radi se

obožavam strvine-posebno ovce

305,sve počišćeno.žestoko je krenulo jutros,ask se raspao.stvarno bi mogao oko 315 malo predahnuti

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


i ovdje tišina,radi se

Kao da nitko nema ništa pametno za reći? Pa neću ovdje samo ja pametovati, da čujemo malo i druge.

Pišite – nešto pametno! (u zadnjim postovima sve neka trkeljanja o trgovanju, ajde malo da čujemo nešto fundamentalno!)


305,sve počišćeno.žestoko je krenulo jutros,ask se raspao.stvarno bi mogao oko 315 malo predahnuti

A da se ugrizeš za jezik ?

obožavam strvine-posebno ovce



305,sve počišćeno.žestoko je krenulo jutros,ask se raspao.stvarno bi mogao oko 315 malo predahnuti

A da se ugrizeš za jezik ?
[/quote]

A šta češ više reć pametnoga,
Ajde ovako, za jednu kupljenu dionicu dobiješ
cca 200kn keša
0,01 kvadrat sobe u Monte Muliniu
2 kutije duvana ronhill light

valjda sam sve pogodija


305,sve počišćeno.žestoko je krenulo jutros,ask se raspao.stvarno bi mogao oko 315 malo predahnuti

[angry] Zbog tebe i tvoje procjene u straaššššnom sam minusu . dužan si mi 200 dionica ADRS-P-A " ! [lol] [lol] [lol] [wink]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

3. PBZ D.D. 308.478 4,55 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA + 3737 kom

broj 3 kupovao u petak

New Report

Close