ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovaj na 267 je tvoj fotije?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

@fotije

Lijepo je vidjeti različit razmišljanja. U tvom razmišljanju ima puno dobre logike, ali mislim da krećeš dijelom od krivih pretpostavki, dijelom po meni sasvim neopravdanom dozom pesimizma (nepovjerenja) i zato su tvoji zaključci drastično drugačiji od mojih.

Jedino se glede turizma mrvicu slažemo oko nekih temeljnih stvari ("niski povrat"…), međutim ja u konačnici krajnji rezultat vidim i dalje bitno boljim nego ti.

Oni u turizmu uisitnu (kao i svemu do sada :D) idu jako hrabro… međutim tko ne riskira taj ne profitira… to je "poduzetnost"!, kada pokušaš nešto na teži način zato da bi ostvario kasnije bolji rezultat. Zato je vlastiti brend, vlastito upravljanje, vlastita vizija… Međutim oni su inače i vrlo praktični ljudi, znaju shvatiti realnost, i zato BEZ BRIGE, ako i kada bude stvarno stanje takvo da nije moguće postići zacrtane ciljeve na zacrtani način, tada će oni to shvatiti, i "prilagoditi se". U tom slučaju će projekt "vlastitog brenda" proglasiti neuspjehom i pokušat će stvar riješiti na najbolji mogući alternativni način što uistinu može biti pod okriljem vanjske kompanije za upravljanje destinacijom i u okviru njihovih internacionalnih brendova. Ali ja se nadam da neće doći do toga nego da će ostvariti uspjeh sa planom A!

Isto tako ne bih Rovinj i Vrsar tako miješao. Rovinj će biti top destinacija a Vrsar jedna dopuna u vidu jedne mirnije, klasičnije, umjereno skupe destinacije, one za koju se opredjeljuju ljudi željni takvog odmora, umjerene cijene ali visoke vrijednosti za svoj novac. Rovinj je klasa za sebe. Ne može se sa (budućim) Rovinjom uspoređivati ništa osim evenutalno Dubrovnika. Kao grad to je iznimno aktraktivna destinacija, sa hotelima kakve će imati… to je top destinacija u najboljem smislu te riječi, i kao takvu je samo još treba izreklamirati i time potpuno oživotvoriti.

ja sam smanjia adrs na minimum a ti Lynx piši i dalje te lancune [sealed]


ja sam smanjia adrs na minimum a ti Lynx piši i dalje te lancune [sealed]

tvornicu si smanjila? kako ti je uspjelo?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



ja sam smanjia adrs na minimum a ti Lynx piši i dalje te lancune [sealed]

tvornicu si smanjila? kako ti je uspjelo?
[/quote]
jel bi to trebalo bit ka smiješno? [lol]




ja sam smanjia adrs na minimum a ti Lynx piši i dalje te lancune [sealed]

tvornicu si smanjila? kako ti je uspjelo?
[/quote]
jel bi to trebalo bit ka smiješno? [lol]
[/quote]

Jeste, to je trebalo da izazove erupciju smijeha na forumu. [smiley]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

nije nikome smiješno?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ako nekoga zanima Adris kupuju prva četiri iz TOP 10 [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


ako nekoga zanima Adris kupuju prva četiri iz TOP 10 [bye]

To je postao uobičajeni obrazac na ovoj našoj ZSE. Na više dionice je stanje takvo da kupuju osobe iz top10, a druge ljude (van top10, male…)… nikoga "ne zanima" [lol]

skuplja se i dalje…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

i još i još….

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

…i opet deja vu,poslije će ovi što skupljaju prodavat,a ovi što sad gledaju kupovat,samo po x 2,3,4,10 cijenama,a šta ćeš i to je život…

New Report

Close