ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa najbolje da pošalješ podatke direktno u Adris kao što su i tražili.
Jer ovdje nije SKDD platni agent pa žiro mora imati baš Adris da bi mogao isplatiti.
A kada će oni dobiti podatke iz SKDD… (bilo je ovdje govora da su u SKDD rekli da im podatke šalju krajem kolovoza…) pitanje, zato najbolje slati njima direktno i onda si siguran da ćeš dobiti čim im stigne tvoje pismo 🙂

ovo bi moglo na 200 kn uskoro..na stuttgartskoj burzi se je erste banka kladila na pad cijene..evo link:https://www.boerse-stuttgart.de/en/toolsandservices/productfinderoverviewpage/knock-outfinder/knock-outfinder.html?suche=1&wp_keyword=&fnd_typ=aktien&region_basiswert=kroatien&basiswert=alle&optionsart=alle&basispreis_ab=&basispreis_bis=&ko_schwelle_ab=&ko_schwelle_bis=&lauf_ab=&lauf_bis=&fndr_sel=kop&sort_me=&asc_desc=&dknz_anzeige=possible&nln_min=&nln_max=&special_sel=&letztesfeld=&submitform=Searching


ovo bi moglo na 200 kn uskoro..na stuttgartskoj burzi se je erste banka kladila na pad cijene..evo link:https://www.boerse-stuttgart.de/en/toolsandservices/productfinderoverviewpage/knock-outfinder/knock-outfinder.html?suche=1&wp_keyword=&fnd_typ=aktien&region_basiswert=kroatien&basiswert=alle&optionsart=alle&basispreis_ab=&basispreis_bis=&ko_schwelle_ab=&ko_schwelle_bis=&lauf_ab=&lauf_bis=&fndr_sel=kop&sort_me=&asc_desc=&dknz_anzeige=possible&nln_min=&nln_max=&special_sel=&letztesfeld=&submitform=Searching

Erste tehnička analiza. No, zašto ne? U svakom slučaju na 200 je po fundamentima lijep buy signal.
Trenutno je 255-260 nedovoljno za neki promet.

Meni to ne izgleda kao nikakvo kladenje sa "KO Barrier" namjestenom na 225.
Da su se kladili nebi imali nikakav barrier (ili bi im bio visi) pa bi im i zarada po opcije i bila veca.
Meni ovo vise izgleda kao nekakvo malo osiguranje u slucaju pada.
Call price od 200 ukazuje samo na to da oni vjeruju kako ce u slucaju nekakvog pada ove dionice, cijena pasti jako puno, te da ce biti puno manja od 200.

Samo bi veliki pesimist odkupio ovakvu call opciju a erste od svega toga moze lagano i zaraditi. Tako da je erste napravila potez za gubitnike i nista drugo. Svaki kupac im poklanja 1.11 kuna!
Ne znam po kojoj logici bi itko mislio da se erste kladi na pad cijene?

Što kažete na dražbu HFP-a u ponedjeljak gdje se nudi 13,56 % Tiska, po početnoj cijeni oko 60 mil kn?

Ima li po vama smisla da se Adris pojavi na dražbi? Ja nemam ništa protiv… 😉

Dakle i nama i svima: skupo… Khm.

E kako je naša država neozbiljna u brobi protiv šverca.
Ne samo kada se radi o organiziranom kriminalu (od kojega je možda netko od visokih dužnosnika financiran pa zato takavo ponašanje) nego i kod ovih najobičnijih stvari, gdje apsolutno nitko od vlastodržaca ne može izvući svoju korist od šverca, oni čak i tu rade gluposti:
http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/07/26/0799006.html?pos=n0

Namjerno naprave stvar za koju znaju da će pasti.
Koji im je bio problem ovo proglasiti za cijelo područje RH pa da nitko nije diskriminiran i da se može primjenjivati??

lynx,
čini se da Adris nije u ovom krugu našao interes za kupnju TISKA

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Pa kažem u pretprošlom postu: čini se da je svima (ne samo Adrisu) skupo… 🙂 Možda netko (i netko drugi?) nađe interes kada se cijena (po njemu – "dovoljno") spusti… Možda.

Sjela dividenda, lijepo, nije nešto desetak tisuća kuna ali čovjeka veseli, sutra kupnja još ADRISA.

barba,

kad kupujete dionicu s lovom od dividende iste, nemojte lupat po asku ko danas u zadnjim secundama, ima tu momaka koji se žene u subotu pa im dosta hitno treba nešto lovice za feštu…

ps ako ste oženjeni nemojte da Vas neko oženi i po drugi put

LP malo šale za barbu da nostalgija proradi

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close