ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Prije su imali Avangard, a sad nemaju. Ono sto je mene zbunilo je identican odgovor trgovkinja (u dva razlicita tabaka) da vise ne drze Avangard, kao da ga vise ne misle imati. Ali mozda se samo radi o toj rupi u isporuci o kojoj ti pricas.

Identican odgovor u nezavisnim kioscima si dobio jer oni prodaju i dr. proizvodjace osim TDRa, sto se Rovinjcima bas nije svidjalo pa su gnjavili ‘male’ dok nisu:
a) zavrsili pod pultom
b) zavrsili ‘out’ of kiosk

Osim toga, stari Avangard imao je losu prodaju s trznim udjelom <1%. Redesign je OK (vuce na Davidoff), ali sumnjam da ce ista pomoci….
TDR je na zalost reaktivna a ne proaktivna kompanija, i kao takav reagira na poteze konkurenata, a ne vuce ih unaprijed (i sam Avangard je nastao kao odgovor PMu na preuzimanje Marlbora 2005e, a primjere vidimo precesto….tvrda pakiranja Yorka, Benstona i nove varijante, redesign Ronhill Slims sa dolaskom Philip Morris Superslimsa itd.)

Mozda promijene pristup, ali tko zna kada ce to biti, sada konkurenti imaju svoju ponudu u svim cjenovnim segmentima 😉

dokle ova cijena misli kliziti, meni je ovo već prilično dobar ulazak

Pa onda uđi [cool]
Ja isto smatram da je cijena okej, pa podebljavam udjele koje sam još lani počeo kupovati.


dokle ova cijena misli kliziti, meni je ovo već prilično dobar ulazak

ako misliš kratkoročno -dobra odluka, ali ti slijedi klizanje cijene u narednih 6 mjeseci prema 210-220 kn.

ne znam, pa koji blue chip je jeftiniji od ovoga? još sada dolazi turistička sezona, a i dosta dionica je već prekrcano. Mene brine da oni ne trguju samo između sebe i skupljaju ove male dioničare

pbz skrbnički koji je rušio ovu dionicu sad polako nadokupljuje

za Avangard novi
pa ja nisam probao te nove cigarete al kao dugogodišnji pušać odmah na prvi pogled sam uvidio da se radi o kvalitetnijim cigaretama pa i samoj kutiji,,
Filter je drugačiji sad,,ima raspoređena zrna po cijelom filtru a ne više onako u redu pa su činile filter jako mlohavim odnosno davao je dojam ne kvalitetne cigarete,,
Uglavnom slažem se da je ovo prava cigareta i zapravo kolko košta sad i vrijedi,,al tek sad,pa vjerujem da će sad uzet veći postotak tržišta,,samo da ljudi pomalo skuže da je poboljšana…..
Što se tiče one rupe sa starim i novim,,došlo je do pogreške u istragrafiki,,naštampali su novog Avangarda,,to se zapakiralo a zapakiralo se jako velika količina i tek onda skužili da dizajn nije dobar,,falila su neka slova al ne na svim kutijama pa se onda to moralo sve ručno pregledati,,sortirati pa opet napravit manjak bla bla,,uglavnom izgubilo se tu 2 sedmice najmanje,,nažalost tako da nisu krivi al mogli su prije krenut sa novim dok je starog još bilo u prodaju,,oni su htjeli ili morali sve na knap pa sranje……
Stvar je u tome šta Istragrafika pliva od posla,,pa se dešavaju takve stvari

dobro je da ima posla 🙂

kakvo prekrcavanje na adrisu od 3 milje kuna

Neki dan bilo na (kapital network) adris štedi na ambalaži mil. kuna,nova technologija te dobit na uštedi sa vodom.Moglo bi biti zanimljivo za one koji neznaju….. pozdrav [thumbsup] [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

…Jako me zanima tko ovih dana kupuje, ako tko zna!?
…Zašto je nemilosrdno prodavano na 250, a sad se skida ask, hoću reć 5 dana po +3%
…Zašto kupuje!?
…Dividenda, ok!
…Jučer otvaraju novi hotel od 5 *
…Agencija utvrdila 1998-2003 TDR ZLORABIO MONOPOLISTIČKI POLOŽAJ, nešto će platit (business)
…Dolazi im vrlo, vrlo jaka konkurencija sa znatno nižim cijenama
……………………………………………………………………

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


…Jako me zanima tko ovih dana kupuje, ako tko zna!?
…Zašto je nemilosrdno prodavano na 250, a sad se skida ask, hoću reć 5 dana po +3%
…Zašto kupuje!?
…Dividenda, ok!
…Jučer otvaraju novi hotel od 5 *
…Agencija utvrdila 1998-2003 TDR ZLORABIO MONOPOLISTIČKI POLOŽAJ, nešto će platit (business)
…Dolazi im vrlo, vrlo jaka konkurencija sa znatno nižim cijenama
……………………………………………………………………

Imaju casha na računo da je to pravo čudo.

New Report

Close