ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

4.255.903 kn prometa.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Jučer sam pročita u slobodnoj o cigaretama bez dima, sad ne znam da li je vijest stara, ali meni je nova

http://dalje.com/hr-zivot/japanci-ce-na-trziste-lansirati-cigarete-bez-dima/298422


Jučer sam pročita u slobodnoj o cigaretama bez dima, sad ne znam da li je vijest stara, ali meni je nova

http://dalje.com/hr-zivot/japanci-ce-na-trziste-lansirati-cigarete-bez-dima/298422


Nije tako staro, par mjeseci. To je samo jedna u beskrajnom nizu tih razno-raznih "e-cigareta" što izlaze u zadnje vrijeme, to je svojevrsna njihov verzija tog koncepta.

A sad nešto zanimljivije – pogledajte ovo:
http://www.istragrafika.hr/

Istragrafika dobila novi web, ne znam kada točno, ali ja prvi puta vidim. Jako lijep (za razliku od starog koji je bio jako ružan :D)

P.S. Cromarisov ste valjda već svi vidjeli?
http://cromaris.hr/ – isto solidno napravljeno (možda malo prejednostavno… al dobro).

jako lijepa stranica 🙂 Imam jedno laičko pitanje, vlasnik sam dionica adrisa i zanima me njihova kvaliteta proizvoda. Recimo dimljena, marinirana riba? U kojim lancima se njihovi proizvodi mogu kupiti?


jako lijepa stranica 🙂 Imam jedno laičko pitanje, vlasnik sam dionica adrisa i zanima me njihova kvaliteta proizvoda. Recimo dimljena, marinirana riba? U kojim lancima se njihovi proizvodi mogu kupiti?

Ja sam i dimljene filete brancina i marinirane kupovao u Konzumu (ali vidim da nema u svakom – ne znam zašto), ali još u starom pakiranju (Marimirna pakiranje, a Cromaris natpis samo na naljepnici), ovo novo redizajnirano još nisam vidio 😛 I mislim da u Mercatoru imaju njihove riblje proizvode.
Mercator ili Konzum – potraži, i naći ćeš 😀

Upravo sam na Damodaranovom seminaru, uzeo je Adris za case study – šta mislite koji je target price? (zanemario je R-A i P-A podjelu)

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Upravo sam na Damodaranovom seminaru, uzeo je Adris za case study – šta mislite koji je target price? (zanemario je R-A i P-A podjelu)

400……………


Upravo sam na Damodaranovom seminaru, uzeo je Adris za case study – šta mislite koji je target price? (zanemario je R-A i P-A podjelu)

200 ?

Za to ne moraš ići na seminar [lol]

Dao je target samo 293 kn

Uz WACC 10,63%

Dok je za Slovensku Krku WACC 6,99%

Mislim da ne treba pojašnjavat koliku razliku to radi na target price. Za Krku mu je target cca 50% iznad trenutne tržišne cijene….

Al ovo je ionako više mental mastrubation i nema puno veze za stvarnosti

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

ha ništa sve je jednostavno, pod hitno prodat krku po bidu i kupit adris po
asku……………hehheheeeh krka 50% više, jesu mudri……


Upravo sam na Damodaranovom seminaru, uzeo je Adris za case study – šta mislite koji je target price? (zanemario je R-A i P-A podjelu)

o moj Bože, pa naravno da je zanemario, ipak nije pao sa kruške. Koliko se ja ovdje ubijam od objašnjavanja što su P-A i što su R-A i koja je razlika između američkih i naših P-A, između pojedinih naših P-A (svaka je drugačija)… Ova P-A je neki hibrid između "equity like preferred" i "non-voting common" a ime joj je "povlaštena", to je samo ime, Statut govori sve ostalo. Zar nismo to već odavno apsolvirali.



Upravo sam na Damodaranovom seminaru, uzeo je Adris za case study – šta mislite koji je target price? (zanemario je R-A i P-A podjelu)

o moj Bože, pa naravno da je zanemario, ipak nije pao sa kruške. Koliko se ja ovdje ubijam od objašnjavanja što su P-A i što su R-A i koja je razlika između američkih i naših P-A, između pojedinih naših P-A (svaka je drugačija)… Ova P-A je neki hibrid između "equity like preferred" i "non-voting common" a ime joj je "povlaštena", to je samo ime, Statut govori sve ostalo. Zar nismo to već odavno apsolvirali.
[/quote]

ne znam šta želiš reć s ovim postom? rekao sam da je računao kao da je cijeli kapital podijeljen na R-A

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close