ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/jti-winston-po-17-kuna,-u-hrvatskoj-u-pet-godina-planirani-prihod-120-milijuna-eura,76839.html decki a sto cemo sa konkurencijom????? [undecid]

Isto što i dosad.
Da je bilo po PM-ovom, po BAT-ovom… TDR bi već prije par godina bankrotirao.
Ovi su čak i blaži u najavama, no to nije razlog da ih se podcijeni.
Konkurenciju nikada ne treba podcijeniti.
Boriti se kao i do sada – što drugo preostaje.

……….preuzimanje!!!!!! [pray]

Preuzimanje? Khm, pa JTI nam je ipak malo prevelik zalogaj. Preuzeti ćemo nešto par desetaka puta manje 😉

možda im prihodi zbog konkurencije padnu,a možda i ne



Danas ćemo opet čekati kraj trgovanja da nas poklope

Ako čita forum, nek još raspali sa 500 komada po kupnji.

[/quote]

vidim da je prva kupnja na 278 kn, fondovi su se povukli i sad slijedi slobodan pad….moglo bi i na 250 kn idući tjedan kad ERNT povuče crobex dolje

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


Preuzimanje? Khm, pa JTI nam je ipak malo prevelik zalogaj. Preuzeti ćemo nešto par desetaka puta manje 😉

….možda je mislio na preuzimanje u obrnutom smjeru……. [shocked]




Danas ćemo opet čekati kraj trgovanja da nas poklope

Ako čita forum, nek još raspali sa 500 komada po kupnji.

[/quote]

vidim da je prva kupnja na 278 kn, fondovi su se povukli i sad slijedi slobodan pad….moglo bi i na 250 kn idući tjedan kad ERNT povuče crobex dolje
[/quote]
povuci ce i grcka i portugal i spanija….e sad dokle?????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Preuzimanje? Khm, pa JTI nam je ipak malo prevelik zalogaj. Preuzeti ćemo nešto par desetaka puta manje 😉

da japančeki ne popapaju rovinjski duhanček!??? [pray]

certifikati [shocked]

Ovo vam pada zašto što pbz OMF prodaje, a oni kad si nešto zacrtaju nepitaju za cijenu, kupovali su ptkm po 190, ledo po 7800, sada prodaju adrs-p. Ako žele izaći sa svih 146000 komada mislim da ovo ide sigurno ispod 250. Na vrijeme skužio pa izletio uz minus.


Ovo vam pada zašto što pbz OMF prodaje, a oni kad si nešto zacrtaju nepitaju za cijenu, kupovali su ptkm po 190, ledo po 7800, sada prodaju adrs-p. Ako žele izaći sa svih 146000 komada mislim da ovo ide sigurno ispod 250. Na vrijeme skužio pa izletio uz minus.

Sigurno ne prodaju mali dionicari [undecid] Stvarno nisu normalni, pa probilo je sve linije [huh]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

VRH 23.05.2007. @ 618,97 kn
DNO 12.03.2009. @ 133 kn

Fibonacci retracement 38,2% daje 318,64 kn

Zadnji vrh prije 10ak dana je bio na 318,99 kn

Preciznost u 35 lipa

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close