ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Trebao sam znati – da je cijena R izdanja letjela strmoglavo gore, radi istovara člana NO [embarass]

Još kad bi nama javili na vrijeme [rolleyes]


Sad izlazi novi dizajn avangarda isto,,kutije su puno lijepše a i cigarete,,imaju kao pisano Avangard na sebi,,onako "umjetnički",,ne više štampano
Mogu reći da mi se stvarno sviđa,,kutija baš odiše kvalitetom,,i kad je imaš u rukama je osjećaj ko kutija od Marlbora,onako deblja i tvrđa
Ovaj put bi mogao taj proizvod i nešto možda napraviti,izlazi za koj dan
Iako nisam probao (ne pušim mjesec dana juhuuu;-) mislim da na samoj cigareti nema puno promjena al estetski je puno bolje

To je ovo kao na slici (u prilogu) sa prezentacije?
Pa da, malo je ljepše.

Ja sam mislim da nije tako lako "revitalizirati" brend koji je loše startao, da je bolje napraviti novi… ali eto, držimo fige da uspije i ovako ako ništa drugo: Avangard 2.0 😀

12:40:06 290 2206 40

lijepa kupovina

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


12:40:06 290 2206 40

lijepa kupovina


Pouka glasi: nema panike za adrs kada znamo da su ga fondovi kupovali na 315 i više. To je njihova dionica i oni će je tu i vratiti. [thumbsup]

winston po 17 kuna, konkurencija polako nagriza monopol

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/jti-winston-po-17-kuna%2c-u-hrvatskoj-u-pet-godina-planirani-prihod-120-milijuna-eura,76839.html



12:40:06 290 2206 40

lijepa kupovina


Pouka glasi: nema panike za adrs kada znamo da su ga fondovi kupovali na 315 i više. To je njihova dionica i oni će je tu i vratiti. [thumbsup]
[/quote]
kolega molim vas, al argument koji ste naveli je doista smješan…

Kakve ime veze gdje je ko kupovao nešto, ili vrijedi ili ne vrijedi, ostalo je sve trla baba lan

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




12:40:06 290 2206 40

lijepa kupovina


Pouka glasi: nema panike za adrs kada znamo da su ga fondovi kupovali na 315 i više. To je njihova dionica i oni će je tu i vratiti. [thumbsup]
[/quote]
kolega molim vas, al argument koji ste naveli je doista smješan…

Kakve ime veze gdje je ko kupovao nešto, ili vrijedi ili ne vrijedi, ostalo je sve trla baba lan
[/quote]
A koji ste Vi argument naveli, kolega? [lol]

Danas ćemo opet čekati kraj trgovanja da nas poklope

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

argument s fondovima ne znači ništa, krcali su fondovi i tehniku na 11,000 pogledajte blok transakcije iz prosinca 2007 pa gdje je sad…

bitno je da adris vrijedi više, perspektiva je dobra, potencijal ogroman, nadam se da će uprava taj potencijal i iskoristiti a onda će se ti fundamenti odraziti i u cijeni dionice

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/jti-winston-po-17-kuna,-u-hrvatskoj-u-pet-godina-planirani-prihod-120-milijuna-eura,76839.html decki a sto cemo sa konkurencijom????? [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Danas ćemo opet čekati kraj trgovanja da nas poklope

Ako čita forum, nek još raspali sa 500 komada po kupnji.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Za danas kupnja ADRS-P-A završena.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

New Report

Close