ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šteta da se ADRS nije poput ALTRIE uložio u vino & pivo i/ili financijski sektor . No evo im šanse Dalamcijavino i Jadranska pivovara su na prodaju. Dalmatinci bi ih voljeli zbog toga 🙂

Danas sutra su tu HPB, Croatia banka i Croatia osiguranje.


(u iščekivanju našeg kvartalnog) pogledajte ovo fenomenalno izvješće:
http://phx.corporate-ir.net/External.File?item=UGFyZW50SUQ9NDE1NTF8Q2hpbGRJRD0tMXxUeXBlPTM=&t=1

Ideje naše benzin Vaš!


Šteta da se ADRS nije poput ALTRIE uložio u vino & pivo i/ili financijski sektor . No evo im šanse Dalamcijavino i Jadranska pivovara su na prodaju. Dalmatinci bi ih voljeli zbog toga 🙂

Danas sutra su tu HPB, Croatia banka i Croatia osiguranje.
—–
A možda oni vole gledati tu hrpu novaca svaki dan. Dođu Ante, Plinio i ostali u sobu za sastanke ujutro najranije i kažu tajnici donesi nam token. Ona lipo donese token, ukucaju šifru i ajmo divimo se.
Još malo pa drugog objašnjenja neće biti za ovaj novac na računu.

I onda gledaju



Šteta da se ADRS nije poput ALTRIE uložio u vino & pivo i/ili financijski sektor . No evo im šanse Dalamcijavino i Jadranska pivovara su na prodaju. Dalmatinci bi ih voljeli zbog toga 🙂

Danas sutra su tu HPB, Croatia banka i Croatia osiguranje.
—–
A možda oni vole gledati tu hrpu novaca svaki dan. Dođu Ante, Plinio i ostali u sobu za sastanke ujutro najranije i kažu tajnici donesi nam token. Ona lipo donese token, ukucaju šifru i ajmo divimo se.
Još malo pa drugog objašnjenja neće biti za ovaj novac na računu.

I onda gledaju

Da, to je fascinantno, prilike dolaze i prolaze, a oni sjede na lovi. Čekaju što? Bolju priliku?



Šteta da se ADRS nije poput ALTRIE uložio u vino & pivo i/ili financijski sektor . No evo im šanse Dalamcijavino i Jadranska pivovara su na prodaju. Dalmatinci bi ih voljeli zbog toga 🙂

Danas sutra su tu HPB, Croatia banka i Croatia osiguranje.
—–
A možda oni vole gledati tu hrpu novaca svaki dan. Dođu Ante, Plinio i ostali u sobu za sastanke ujutro najranije i kažu tajnici donesi nam token. Ona lipo donese token, ukucaju šifru i ajmo divimo se.
Još malo pa drugog objašnjenja neće biti za ovaj novac na računu.

I onda gledaju

a možda su pare u toj sobi složene na hrpe i to u apoenima od 100 kuna

..a, možda su sve spič…i u kasinu,a možda su na Marsu,a možda imaju harem ukrainki,a možda…….

Nego evo jedan konkretan prijedlog,pošto oni ne znaju što će s lovom,neka nas ove godine iznenade i sve lijepo isplate kroz dividendu,ja znam gdje ću svoj dio investirati [thumbsup]…..evo ovo može biti i javni poziv Anti i ekipi,dajte malo i sirotinji [lol] hrvatskoj….

Ne znaju??? Ja bih rekao da znaju. Cromaris, Opresa…..a nadam se da nove akvizicije slijede. FDS mozda itd….kriza u BiH je zestoka nazalost. Bilo bi prijateljski da im se upumpa malo kapitala u sustav. samo zanima me jesu li kupovali sto dionica na zse kroz 2009, trebali su. Sad je vrijeme da preuzmu jos nesto sto valja. Dugorocno bi im bilo pametno da se ukljuce u privatizaciju nekih od ovih 400 poduzeca koje spominje Vlada RH. Vjerujem da ce dividenda biti 10 kn. Obzirom da je adrs-p-a bila na 134 kn, nije los % zar ne ((7+10kn)/134). Treba i tvornicu u Iranu isfinancirati itd…oprema za cromaris…hoteli…samo polako i sigurno…neka grupa raste i preuzima sigurne dobitase. Tako su i prije dizali dividendu malo po malo..do 50 i nesto kn, pa iznova.


Nego evo jedan konkretan prijedlog,pošto oni ne znaju što će s lovom,neka nas ove godine iznenade i sve lijepo isplate kroz dividendu,ja znam gdje ću svoj dio investirati [thumbsup]…..evo ovo može biti i javni poziv Anti i ekipi,dajte malo i sirotinji [lol] hrvatskoj….

Ako se na njih osvrces tanko ces hmmmmm .


Ne znaju??? Ja bih rekao da znaju. Cromaris, Opresa…..a nadam se da nove akvizicije slijede. FDS mozda itd….kriza u BiH je zestoka nazalost. Bilo bi prijateljski da im se upumpa malo kapitala u sustav. samo zanima me jesu li kupovali sto dionica na zse kroz 2009, trebali su. Sad je vrijeme da preuzmu jos nesto sto valja. Dugorocno bi im bilo pametno da se ukljuce u privatizaciju nekih od ovih 400 poduzeca koje spominje Vlada RH. Vjerujem da ce dividenda biti 10 kn. Obzirom da je adrs-p-a bila na 134 kn, nije los % zar ne ((7+10kn)/134). Treba i tvornicu u Iranu isfinancirati itd…oprema za cromaris…hoteli…samo polako i sigurno…neka grupa raste i preuzima sigurne dobitase. Tako su i prije dizali dividendu malo po malo..do 50 i nesto kn, pa iznova.

Sljedece godine izbori pa ajmo politicari ubrat sta se da ove godine ionako znamo da na sljedecim izborima padamo to je ta politika danasnje vlade .
Opet jako zalosno za Hrvate .
Ovo u Bosni nebi proslo samo tako ali ipak smo mi Hrvati . Plati pa mlati .
Zalosno bas jako zalosno .
Pitanje je jedino dokle .


Da, to je fascinantno, prilike dolaze i prolaze, a oni sjede na lovi. Čekaju što? Bolju priliku?

Moje misljenje je da prave prilike tek dolaze!
[wink]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



Ne znaju??? Ja bih rekao da znaju. Cromaris, Opresa…..a nadam se da nove akvizicije slijede. FDS mozda itd….kriza u BiH je zestoka nazalost. Bilo bi prijateljski da im se upumpa malo kapitala u sustav. samo zanima me jesu li kupovali sto dionica na zse kroz 2009, trebali su. Sad je vrijeme da preuzmu jos nesto sto valja. Dugorocno bi im bilo pametno da se ukljuce u privatizaciju nekih od ovih 400 poduzeca koje spominje Vlada RH. Vjerujem da ce dividenda biti 10 kn. Obzirom da je adrs-p-a bila na 134 kn, nije los % zar ne ((7+10kn)/134). Treba i tvornicu u Iranu isfinancirati itd…oprema za cromaris…hoteli…samo polako i sigurno…neka grupa raste i preuzima sigurne dobitase. Tako su i prije dizali dividendu malo po malo..do 50 i nesto kn, pa iznova.

Sljedece godine izbori pa ajmo politicari ubrat sta se da ove godine ionako znamo da na sljedecim izborima padamo to je ta politika danasnje vlade .
Opet jako zalosno za Hrvate .
Ovo u Bosni nebi proslo samo tako ali ipak smo mi Hrvati . Plati pa mlati .
Zalosno bas jako zalosno .
Pitanje je jedino dokle .
[/quote]

Sto ste tocno mislili? Izbori u Hrvatskoj imaju neke veze s adrisovom kupovinom Fabrike duhana Sarajevo?

Adris počeo zaboravljati na izvješća… već dugo ništa nije objavljeno [lol]

Ni traga ni glasa kvartalnom, a da ne govorimo da niti godišnje još uvijek nije propisno objavljeno (samo kvartalno za Q4, ali prema pravilima su trebali još jednom poslati kumulativ za cijelu godinu).

Čudno.

New Report

Close