ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Skoro pa izaso skroz iz Adrisa danas . Jos malo pa nestalo .
Sutra sve pretacemo u HT .
Dividenda 34 ili 7 kn pa biraj .
Ja cu ipak 34 .

Ti kontra većine,mislim da nije pametno,vratit ćeš se ti po ovih 7 ili više ?
[/quote]

Vratiti to si tocno rekao ovisnik . Ali za sada je bolje ovako ja mislim .
Mozda se i prevarim , vidijet cemo .
[/quote]

Budi ti sam svoj investitor, pa šta bude. Nekad ces skakati po krevetu od sreće, nekad ces lupati glavom u zid, ali to je tako.

Ja samo ne razumim zasto prodajes jednu da bi kupija drugu. Zasto ne zadržiš obe dvi dionice u nekom omjeru. Adris treba imati u portfelju isto kao i Ht, sad sve ovisi o tebi u kojem omjeru.
Ja u portfelju imam 10-tak dionica, pa nekad nadokupljujem a nekad radim rošade, ali trenutno se nikad ne bi odlučio prodati sve dionice Adrisa.

Adris ima pokazatelje za rast do cca 450 kunića!!!!!
A HT je već sada precjenjen, a uračunata je dividenda u cijenu!!!!! ( evo je uskoro na 260!! )

Do kada na 450 kunica za godinu dana ili dvije . Dug je to period za cekanje .


Do kada na 450 kunica za godinu dana ili dvije . Dug je to period za cekanje .

samo promatraj!!!
biti će nekoliko skokova, ČAK I VEĆIH, a cijena će se "stabilizirati" do jeseni na poziciji 500 kunića!
S time da ne garantiram da neće biti skokova i do cca 600 kunića!!
živi bili pa vidjeli!!
svima puno DOBRIH PROGNOZA I ANALIZA!!!!!

kako lijepo puca danas adris-p,,kako i zaslužuje;-)


Do kada na 450 kunica za godinu dana ili dvije . Dug je to period za cekanje .

Sada drukaš na dolje jer si izašao,vidiš kako kazna brzo stigne,mogao si danas prodati.

obožavam strvine-posebno ovce

a lijepo li je imati najviše dionica adrisa u portfelju ovih dana.


Adris ima pokazatelje za rast do cca 450 kunića!!!!!
A HT je već sada precjenjen, a uračunata je dividenda u cijenu!!!!! ( evo je uskoro na 260!! )

sve je kako treba biti. Ht ce biti stabilan (290-350) kn iducih godinu dana. Adrs-p-a oko 400 kn je sasvim ocekivano. Sve ispod i povise su negativna i pozitivna iznenadjenja. Iskreno u ovo vrijeme dogodine, ja bih rekao da je HT 350 kn nakon dividende. adrs-p-a oko 400-450 kn. sve ispod i povise su za mene neugodna i ugodna iznenadjenja, a ove brojke su mi logicne. trziste ide lagano naprijed, natrag nece.



Do kada na 450 kunica za godinu dana ili dvije . Dug je to period za cekanje .

Sada drukaš na dolje jer si izašao,vidiš kako kazna brzo stigne,mogao si danas prodati.
[/quote]

Ja nikad ne drukam a za tvoj info imam jos 500 kom. ali ove slabo likvidne R-A

Što vam je ljudi, kakvo je sad to licitiranje cijena/drukanje?? To nam stvarno na ovoj temi nije potrebno. Da sam ja moderator obrisao bih sve gorenje postove u kojima se spominju cijene dionica. To je drukanje. Nije mi jasno čemu sad to.


Što vam je ljudi, kakvo je sad to licitiranje cijena/drukanje?? To nam stvarno na ovoj temi nije potrebno. Da sam ja moderator obrisao bih sve gorenje postove u kojima se spominju cijene dionica. To je drukanje. Nije mi jasno čemu sad to.

decki su nestrplljivi [lol] odmah 100% zarada, ali ne ide to tako [bye]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

od danas sam unutra…ovdje zbilja nije potrebno nikakvo drukanje…sve je jasno…..zao mi je sto se nisam prije odlucio za ovog bisera….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close