ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

čovjek htjeo reći DA STE JOŠ NEISKVARENI ( kao oni )

…Adris dao ponudu za Kempinski Palace -Portorož…..50M eura
došla kao …samo njihova ponuda…nemam linka-a …bilo upravo na Tv.

Ako je informacija točna onda je Ante napravio dobar posao. Naime u izgradnju spomenutog hotela bilo je uloženo oko 100 mil Eura http://www.jutarnji.hr/za-opatijski-hotel-adriatic-traze-slovenskog-kupca–/546053/

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

ako če ga dobit za tu cijenu….
uloženo 100 M …cijena koju su tražili 70 M …došla ponuda za 50 M

Ja sam stajališta da nam horizontalnog širenje (geografski mislim) u turisitičkoj diviziji ni slučajno (bar za sada) ne treba više, da se sve snage moraju usmjeriti na Rovinj, pa možda to značilo i napuštanje Vrsara.

Ovo je ipak: iznimka 😀 Ako je istina, ovako u načelu na prvi pogledn ne zvuči loše!

Što se tiče cijene, to ne mogu komentirati, ne znam da li je 50 mil puno ili malo (to koliko je u njega uloženo – to je potpuno nebitno u procjeni vrijednosti) ali obzirom da je to tu negdje po smještajnoj jedinici koliko je koštao i Monte Mulini… moglo bi se zaključiti da je cijena nije previše udaljena od razuma 😀 Premalo baš i ne može biti (tako da onda možda ima šanse da na takvu ponudu pristanu, i priznaju da su napravili pogrešku od 50 mil) a sigurno nije niti previše… tako da to može imati nekog smisla ako u tome (da postoji ta ponuda) ima istine. To će vrijeme pokazati 😀

P.S. U Sloveniji bi više smisla imalo nešto sa Mercatorom napraviti i tak…, a ne hotele… ali dobro, ako im je Mercator prevelik zalogaj onda može i ovo 😛

Hm. Obzirom na situaciju, mozda 50M i nije neka velika greska. Pitanje je vrijedi li 50M u ovoj situaciji vise nego 100M onda. Ako govorimo o trzistu kapitala, sigurno vrijedi vise. Naravno, bilo bi jos bolje da nisu nista dirali, pa da sad imaju 100M, ali mislim da je poanta jasna

Ante(tata) uvijek zna… najbolje…..,barem je do sad bilo tako,zato djeco razmetna ne dovodite u pitanje ono što ne razumijete hehe[proud]…


Ante(tata) uvijek zna… najbolje…..,barem je do sad bilo tako,zato djeco razmetna ne dovodite u pitanje ono što ne razumijete hehe[proud]…

U starisnko doba, vrijeme mojih djedova… još je toga bilo "tata sve zna, najbolje zna" – sada smo u "modernim" vremenima kada se i sa ocem može diskutirati, pa to ovdje i radimo – propitukujemo poteze našeg Predsjednika (ili oca, kako ga tko želi nazvati – meni on baš i je kao očinska figura, čisto mu stoji takav nadimak i u skroz pozitivnom konktekstu!).

Sa svojim duhovnim ocem Antom imam čak i sličan glazbeni ukus (što se ne bi moglo reći u odnosu na mog biološkog oca :P), malo za razonudu gledajte vi ovo:

http://www.youtube.com/watch?v=-3mTmlEd08Y (Monte Mulini: genijalni mladi Stjepan Hauser, i ništa manji virtuoz Bruno Krajcar)
i
http://www.youtube.com/watch?v=bmMFY8HVN-Y (Beogradska Arena: David Guetta)

u svakom žanru zna izabrati najbolje!

evo jučer kažu, da Ante nema pojma da bi dali koju ponudu za hotele !!??
izgleda,da su prodavači samo poželjeli da bi jih Adris kupio…

Što će im hotel ? to mogu sagraditi u svom dvorištu,upravo je Lone trebao pokriti tu nišu.Nije mi jasno dokle će trajati ta trakavica oko zemljišta ?
Koja je uloga Ministarstva turizma,županije,grada a naroćito narodnih zastupnika iz Istre ?
Deklarativno svi plaću za investitorima, ali kada treba nešto napraviti i pomoći onda se podmeću klipovi,neka jednom Damir Kajin izjavi nešto u prilog Adrisu,zapravo ćije interese zastupa ?

obožavam strvine-posebno ovce

hoteli dug povrat na investiciju i sigurno neće ulaziti u tu investiciju.
Bolje da posuđuju živu lovicu uz kamate!!!!
Neku malu BANKICU TREBAJU KUPIT!!!!!
recimo CEBA???

ma kakva banka,treba osnovati vlastiti fond kapitala i kupovati sve što vrijedi po ovim cjenama.
Dionica u podrumu,to je nama naša borba dala da imamo tržište kapitala za financiranje političke oligarhije,dokle tako drugovi ?

obožavam strvine-posebno ovce

New Report

Close