ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…evo slažem se sa ovisnikom,svi ti divni,bajni potezi Adrisa povučeni milimetarskom preciznošću ili pak Uprava tako sposobna da bi ih trebalo postaviti u najmanju ruku za predstavnike Zemlje u svemiru,koji misle barem 10(ako ne i više) koraka unaprijed od konkurencije,znaju što,kako i kada učiniti….da bi maksimizirali profit za "svoje dioničare".Evo,evo,evo… čak su dopustili i da se redovnom trguje malo liberalnije,pa ljudi moji, takva dionica ej…?!
A,cijena pišljivih 270kn,ajde,ajde 274,50kn za one koji sitničare,ma ja bi to odmah na700kn,pa tako je ljudi,jer ova dionica to zaslužuje hehehe,ma kako li su samo drski ovi mirovinci,pa svi ti pusti bankari,pa fond menađeri,pa strani jebivjetri kad dopuštaju ovakvoj dionici da tavori na 270kn [lol] ,sve bi ja to pred zid…,ovakav potencijal ,ovakvo vodstvo, intelektualna vrijednost ljudskih resursa,dioničari ma da ne nabrajam više sav sam se rastopio od miline!!!
P.S. Prodajem 1000 kom ADRS-P-A po 700kn/kom,za cijeli paket dajem popust!Napominjem i opet ponavljam [lol] ima ovo potencijala ( ostvarenje kojeg ja nemam vremena čekati) [thumbsup],barem 1200-3000kn jednog dana.Za detaljnije informacije o potencijalu javiti se kolegi Lynx!Hvala1

ja sam zainteresiran za cijeli paket ukoliko ga ponudite uz popust od 55%

….eh sad 55%,pa nije rasprodaja zimske kolekcije,kako rekoh ipak ovo "ima potencijala",al dobro ajde eto može 40% pa kud puklo,ko će gledat u 20-30% gore-gole [lol] …onda dogovoreno???


ja sam zainteresiran za cijeli paket ukoliko ga ponudite uz popust od 55%

ne shvaćam, koja je tu logika?? Pa na burzi tu količinu možeš platiti još jeftinije, zašto bi kolegi madisonu platio više nego li možeš proći na burzi?? Danas prošlo 500 kom, može i sutra 1000 i puno više od toga dok ne dođeš do madisonove ponude-55%. Premda su ovi prometi zadnjih dana čudni, ipak ovo nije neka nelikviduša da tek tako sa kupnjom od ispod milijun kuna moraš dizati cijenu 15 %.

madison da ih ti imas soma utopio bi ih po 315 naku bez price .
Kad ti vec ne valjaju prodaj ih 😉



ja sam zainteresiran za cijeli paket ukoliko ga ponudite uz popust od 55%

ne shvaćam, koja je tu logika?? Pa na burzi tu količinu možeš platiti još jeftinije, zašto bi kolegi madisonu platio više nego li možeš proći na burzi?? Danas prošlo 500 kom, može i sutra 1000 i puno više od toga dok ne dođeš do madisonove ponude-55%. Premda su ovi prometi zadnjih dana čudni, ipak ovo nije neka nelikviduša da tek tako sa kupnjom od ispod milijun kuna moraš dizati cijenu 15 %.
[/quote]

0,45*700=315 – to je upravo cijena na burzi




ja sam zainteresiran za cijeli paket ukoliko ga ponudite uz popust od 55%

ne shvaćam, koja je tu logika?? Pa na burzi tu količinu možeš platiti još jeftinije, zašto bi kolegi madisonu platio više nego li možeš proći na burzi?? Danas prošlo 500 kom, može i sutra 1000 i puno više od toga dok ne dođeš do madisonove ponude-55%. Premda su ovi prometi zadnjih dana čudni, ipak ovo nije neka nelikviduša da tek tako sa kupnjom od ispod milijun kuna moraš dizati cijenu 15 %.
[/quote]

0,45*700=315 – to je upravo cijena na burzi
[/quote]
ti si rekao ADRS-P-A za 700 kn, a ne R-A. A povlaštena (278 kn) je trenutno, sasvim u skladu sa de-Lynx pravilom, cca. 10 % jeftinija od redovne (310 kn) (odnosno redovna je cca. 11,1 % skuplja od povlaštene) 🙂 0,45*700 = 315 kn, a sada je P-A 278 kn, dakle cca. 11,75 % je jeftinija od tvoje ponude, odnosno tvoja ponuda je cca. 13,31 % skuplja od cijene na burzi.

Čini se da si pobrkao redovnu i povlaštenu – neki bi ti zamjerili, ja sigurno neću jer je poznato da ih smatram de facto istima, a ovu razliku u cijenu de-Lynx pravilo propisuje "čisto zbog formalnosti" da imamo 😀





ja sam zainteresiran za cijeli paket ukoliko ga ponudite uz popust od 55%

ne shvaćam, koja je tu logika?? Pa na burzi tu količinu možeš platiti još jeftinije, zašto bi kolegi madisonu platio više nego li možeš proći na burzi?? Danas prošlo 500 kom, može i sutra 1000 i puno više od toga dok ne dođeš do madisonove ponude-55%. Premda su ovi prometi zadnjih dana čudni, ipak ovo nije neka nelikviduša da tek tako sa kupnjom od ispod milijun kuna moraš dizati cijenu 15 %.
[/quote]

0,45*700=315 – to je upravo cijena na burzi
[/quote]
ti si rekao ADRS-P-A za 700 kn, a ne R-A. A povlaštena (278 kn) je trenutno, sasvim u skladu sa de-Lynx pravilom, cca. 10 % jeftinija od redovne (310 kn) (odnosno redovna je cca. 11,1 % skuplja od povlaštene) 🙂 0,45*700 = 315 kn, a sada je P-A 278 kn, dakle cca. 11,75 % je jeftinija od tvoje ponude, odnosno tvoja ponuda je cca. 13,31 % skuplja od cijene na burzi.

Čini se da si pobrkao redovnu i povlaštenu – neki bi ti zamjerili, ja sigurno neću jer je poznato da ih smatram de facto istima, a ovu razliku u cijenu de-Lynx pravilo propisuje "čisto zbog formalnosti" da imamo 😀
[/quote]
u pravu si, promaklo mi je da kolega prodaje povlaštenu. onda popust mora biti još veći


madison da ih ti imas soma utopio bi ih po 315 naku bez price .
Kad ti vec ne valjaju prodaj ih 😉

…oš se kladit po još 1000 kom? [lol] [thumbsup]

u 14:10 proslo 4000 kom po 274 kn [huh]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

Cemu te price koliko ih tko ima
Pa nismo đeca


Cemu te price koliko ih tko ima
Pa nismo đeca

neki od nas i jesmo! 😀

Naš dekan (V. Mornar) je u Hrvatskom saboru (kao predsjednika Nacionalnog vijeca za visoko obrazovanje morao je podnijeti neko izvješće o Bolonji, ili neš takvo, ne sjećam se točno) jasno i glasno rekao (to sam slučajno vidio i dobro zapamtio :D) da smo mi (studenti) zapravo još djeca! Dakle, moguće da i jesmo, valjda on zna i kada u tom poštovanom Domu to kaže… sigurno je krajnje ozbiljan u svom izričaju 😛

New Report

Close