ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Netko je izgleda popušio foru. Poskidao sve po 155

Mislim da ova vijest nije šala…samo je malo preuranjena. Par godina preuranjena:)

Koliko bi skocila dionica ADRS grupe da ode TDR za tri miljiarde dolara?

a kako nam je stanje na TK, vjerojatno negdje na 170 kuna
[thumbsup]


a kako nam je stanje na TK, vjerojatno negdje na 170 kuna
[thumbsup]

[lol] [lol]
Sada si me ubio u pojam, dodaj jos jednu nulu…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

evo i mene u adrs nakon skoro godinu dana,ne radi glasina,nego radi toga što je ova cijena za moj pojam sramotna,eto ništa drugo…

Sramota su sve cijene na ZSE, a pogotovo sramota su štreberi iz OMF i OIF u vlasništvu velikih banaka koji su stvarni gospodari tržišta. OMF im doću kao igračka i samoposluga ovisno o tome trebaju li utovariti ili istovariti dionicde iz svojih portfelja. Sramota, ali još veća je sramota da manageri velkih i jakih firmi kao što je naš Adris dozvoljavaju da se sprdaju sa dionicama njihovih firmi. Porsche bi im trebao biti uzor primjerom kako je navukano managere fonodva i špekulante i usput zaradio tričavih 6,8 milijardi eurića. Da imaju imalo muda oni bi gospodarili cijenom svoje dionice a ne nekakvi impotentni štreberćići.


evo i mene u adrs nakon skoro godinu dana,ne radi glasina,nego radi toga što je ova cijena za moj pojam sramotna,eto ništa drugo…

Kolega, cijena nije sramotna nego je izvanredna, još uvijek, za ulaz. [wink] , a obzirom da je ADRS debelo likvidan sa dosta keša, a bome i turizam proradio, i Duhan u plusu, kupili malo distribucije u BiH, malo u Srbiji, a izvozi se i šire,itd. Proradit će i marikultura, a i Inovine vjerovatno. Sve su to poslovi gdje se sa naplatom nema problema. Ovo mi se čini trenutno, kao jedna od Best buy dionica.

sutra je novi dan.



evo i mene u adrs nakon skoro godinu dana,ne radi glasina,nego radi toga što je ova cijena za moj pojam sramotna,eto ništa drugo…

Kolega, cijena nije sramotna nego je izvanredna, još uvijek, za ulaz. [wink] , a obzirom da je ADRS debelo likvidan sa dosta keša, a bome i turizam proradio, i Duhan u plusu, kupili malo distribucije u BiH, malo u Srbiji, a izvozi se i šire,itd. Proradit će i marikultura, a i Inovine vjerovatno. Sve su to poslovi gdje se sa naplatom nema problema. Ovo mi se čini trenutno, kao jedna od Best buy dionica.
[/quote]
e tek sad se možemo povoditi sa onom krilaticom-kupi i zaboravi na dionicu,za par godina ćeš se ugodno iznenaditi kad pogledaš u svoj portfelj…sad treba apstinirati od trejdanja,vrijeme će sve riješiti..psihologija se na burzi promijenila,i to je najvažnije…

[/quote]
e tek sad se možemo povoditi sa onom krilaticom-kupi i zaboravi na dionicu,za par godina ćeš se ugodno iznenaditi kad pogledaš u svoj portfelj…sad treba apstinirati od trejdanja,vrijeme će sve riješiti..psihologija se na burzi promijenila,i to je najvažnije…

jel, se može povodit i onaj tko je PRIJE PAR godina kupovao po 550,580,480,500kn……te cifre su mu danas samo sanak pusti,zato kolege dragi ne pišit gluposti ,jer nemat pojma kao ni ja gdje će cijena biti za mjesec dana ,a kamoli za PAR GODINA…..ajte bog!!!!

U nedostatku vijesti…

"Nova "slučajnost" na HTV-u: Bilić sjedi u Zakladi Adris i poziva prvog financijaša Adrisa u emisiju"

LINK: http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ecd853c9-e36e-4e18-a137-e45dc7931f7c&open=sec

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Hej direktori brokeraja u ZABI!!! Jel jos uvijek dionice koje ste stekli lopovskom trgovinom drzite na skrb. racunima klijenata, smanjujuci im tako prividno minus i dajuci im nadu da ce se izvuci???,ali samo tako dugo dok opet ne zabijete trziste i ne srusite dionicama cijenu, kako bi klijentima za dugovanje mogli pokupiti sto veci broj dionica!!! Tada ce te opet poceti prisilno rasprodavati klijentima portfelje, a ovdje na forumu budale ce se cuditi tko to sada prodaje tako velike kolicine po najnizoj cijeni???

Poslije danasnjih 13 dionica ADRS-R-a po 160-tak kn, svrstavam Vlahovića i njemu najblize vlasnike u najgore ljude u Hrvatskoj, jer su omogucili da se to dogadja. Da li ce moci uzdignute glave hodati Istrom ne plaseci se da im netko od dionicara pljune u lice. Plivin Čović je gospodin za njega, i kad je Pliva bila na 305 kn rekao je penzionerima na GS ne prodajte do 800kn.
Tu necasnu rukovodecu strukturu trebalo bi vec nekako natjerati da postuju pozitivna kapitalisticka pravila i daju povlastenoj dionici status koji povlastenjem ima.
S vlasnicima povlastenih dionica u postenijem omjeru podijele dobit kroz adekvatnu dividendu.
Suprotno, za vlasnike redovnih dionica ne postoji obaveza isplate dividende (zaradjenu kroz sve godine vodjenja Adrisa l……im socijalistickim sistemom)

1. ZABORAVI Zelje gledaj trziste sta radi!
2. NE vjeruj slijepo mojim preporukama 90% pogrijesim

3. VELIKI L. mjenjaju taktiku sisanja malih

Malih skoro da i nema na prodaji pa LOPOVI (ne vicem nego hocu reci veliki,ne vi mali) dignuli Crobex za 4% sa 1 milion kn.
Na otvaranju vec namjeste izlaze jedni drugima prema potrebi (prvo se namiruju stranci). Vlast i regulatori nesmiju ni A, jer su im ga zabili do grla pa nemogu ni vratom micat, a osim toga treba i BF-u pomoc za visi izlaz, jer za Uskrs braniteljima nesmije stekat isplata. To se radi sad jer sljedeci tjedan kad navali raja ko ce sve namiriti.
Najbolje se vidi lopovluk na HT-r-a, prekjucer kada su dogovorene transakcije vec postale toliko ocite (male koji se ukljuce nitko ne ferma a dogovorene transakcije se provedu da ih ni pazljivi promatrac ne zamijeti TO se vidi kad niti KUPCA na kupnji niti PRODAVACA na prodaji a trgovina se odvija) , prekinuli su rad burze, kako bi na ponovnom otvaranju proveli transakcije koje su dogovorili iza zavjese.
HT je jos i zasticen politicki ali ADRIS je prica za sebe.
Na Adrisu stranci rade sto zele -igre bez granica. Tu je "cista slobodna trgovina". Digici (iz banaka) i Istrijani (vlasnici) strikaju vunu koju sisaju sa Hrvatskih ovaca (pokupovali silom sto se neda milom). Vlast i regulator sve dozvoljavaju samo da neka buduca vremena donesu siguran prihod OMF-ovima (penzijama), a kako bude vidjet ce mo ako ne oslijepimo.

Hej dragi moji sugradjani sta cekate, prodavajte HT dionice dok im dizu cijenu (politickom odlukom) nece to dugo trajati (do cijene 233,33 ako vas ne bude previse mozda uspije) promijenit ce taktiku.
—Tko spava kad je zetva nadje poslije poleglo i trulo zito!!!—

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi


Najbolje se vidi lopovluk na HT-r-a, prekjucer kada su dogovorene transakcije vec postale toliko ocite (male koji se ukljuce nitko ne ferma a dogovorene transakcije se provedu da ih ni pazljivi promatrac ne zamijeti TO se vidi kad niti KUPCA na kupnji niti PRODAVACA na prodaji a trgovina se odvija) , prekinuli su rad burze, kako bi na ponovnom otvaranju proveli transakcije koje su dogovorili iza zavjese.

Zamisli ti lopovluka oni kupuju i prodaju svoje dionice bez da nas male išta pitaju!!! [shocked]
Kolega manje bunike i teorija zavjere…bit će i manje čireva na želudcu. [smiley]

New Report

Close