ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ko to danas trguje sa 12000 komada, ima kakvih informacija o ADRS-u ?

sutra je novi dan.

@Vinski

ispravak,16.868 komada????
What is going on????

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

Veliki promet, cijena ni mic, ocito iz supljega u prazno dva fonda ili ti ga dva fond managera se dobacuju.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Uh, ja sam danas konačno završio jednu vratolomiju koja traje već par dana, naime… nakon što sam teeeeeeška srca prodao jednu dionicu inače zamišljenu kao dugoročnu poziciju sa (ne-velikim) gubitkom (dionicu koja mi se inače super držala tijekom ovog bear marketa i baš sam je zavolio zbog toga posebno) kako bih sa tim sredstvima plus nešto keša što sam sakupio u zadnje vrijeme dooobro si podebljao svoju ADRS, jer ona je sada puno podcjenjenija nego ova prva koju sam prodao, tako da mi se čini razuman potez.

U svakom slučaju poanta je u tome da sam današnjom transakcijom po cijeni od 139,00 kn čak uduplao količinu ADRS u portfelju. E sad, što god nam donio petak 13., kako god dionica reagirala na (potencijalno slabije) izvješće (pretpostavljam da bi tada moglo stići, to bi bio zadnji rok zar ne?), ali ja sam svoje obavio, više kupnje nema… negdje do jeseni (daj Bože da cijene ostanu tu negdje pa da još malo smanjujem ulaz :D).

Nisam kockar pa neću špekulirati sa time što donosi petak 13., zato sam svoju priliku za dokup odlučio konačno realizirati danas.

Danas veliki promet na P-A, iako mislim iz supljega u prazno.
Ali dosta veliki promet i za R-A, i jos ceka nalog jedan takav, nekako mi sumnjivo to, sto mislite experto o tome?
Vise me recimo to tako brine taj R-A nego P-A.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

29,79% 33,17%
Ovo su promjene u Top 10 na povlaštenima od 01.01.09.. 6 njih se ukrcava,a i Ante je među njima.

who dares, wins

Hvala Verdi…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Svaka čast Lynx. Što više pada to se ti više krcaš. To zaista znači vjerovati u dionicu (bez ironije).
Ja vjerujem u Adris i njegovo daljnje uspješno poslovanje. Mislim da Adris ima trenutno više problema s efektivnosti odnosno ranznim nepovoljnim vanjskim utjecajima nego sa efikasnošću. Dok se ne promjeni stanje u trenutno vrlo kompleksnom okruženju neće ni Adris gore.
Po meni, najjeftinija dionica na tržištu.

Mislim da na ZSE ima malo dionica na ovim razinama sa kojima se moze pogrijesiti. Tako reci bilo koju iz Crobex sastava ako se kupi na ovim razinama i poceka se 3-5 godina, dobit ce biti mnogostruka.
Opet imam neke svoje favorite, a po meni isto je Adris jedan od favorita.
Samo ne razumijem tko to toliko prodaje Adris, jer nalozi su stvarno veliki vec zadnjih mjesec, mjesec i pol. Pa nemaju vise fondovi toliko zahtjeva za isplatu udjela kao prije…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Pa nemaju vise fondovi toliko zahtjeva za isplatu udjela kao prije…

dapače..
zadnjih nekoliko dana traje intenzivno ubacivanje likvidnosti u dioničke fondove. pretpostavljam da su mirovinci na djelu. jadni OIF se ne usudjuju kupovati dionice jer se boje da se novac naglo ne povuce kao više puta do sada. eto u zadnja 24 sata u pbzeq i zb aktiv uplaceno preko 10 000 000 kn.

moguce da i mali blize oltaru njuše veeeliki odbijanac.
ja opet kupio malo adrisa jer vjerujem da ce prvi gore.

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"


29,79% 33,17%
Ovo su promjene u Top 10 na povlaštenima od 01.01.09.. 6 njih se ukrcava,a i Ante je među njima.

kakav sad Ante, neki anonimni? :D, nikakav značajan Ante se ne krca i ne može se krcati (osim na način da otkupljuje za trezor i poništavanje i tome povećavanje udjela, no te se još ne čini, očito)

Krcaju se mirovinski fondovi, strani ulagač, i hrpa nas malih a koji vjerujemo u ovu dionicu.
Prodaje druga (veća) hrpa malih + OIF-ovi (da, ljudi još uvijek traže isplate udjela, barem do nedavno, nisam siguran kako baš zadnjih dana), kao i marginaši kojima će već po tko zna koji put puknuti margini "na sigurnoj ADRS dionici", ti će jadnici zamrziti ADRS jednom zauijek, a žao mi ih je… ali što im tko može kada rade gluposti pa tako kupuju dionice.

Kupuju mirovinci ,al bome i ja,strah me da cu izbit među prvih 100 hahahahahha.
ima li kakva novost o dividendi ?????????,pocinjem bit gladan.
Daj me odmoderiraj ,sta se zajebavas ?

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

New Report

Close