ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

-tdz lova se mora vijeti u konsilidiranom…
– mirna ima problema s izvoznom dozvolom- pise u komnetrima u fina izvjescu…

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Sv. Vid je prvotno namjenjen zaslenicima firme koji prodaju svoje kuće u centru i kupuju . Cijena m2 za njih je 2K€ što je prokleto dobro za rovinj.


Moji dragi sugradjani u Zagrebu samo sute (sto jeftiniji dokup), a prosstor bivse TDZ-a ogradjen je gradjevinarskim plocama.
Valjda je pocela gradnja najmodernijeg ikad do sada izgradjenog Hotela u Zagrebu.

Ti to govoris o Trnavi? odnosno tom dijelu grada?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Malo teško pitanje,
Postoji nekoliko kombinacija,
– Sadašnja proizvodnja trebala bi preseliti u gospodarsku zonu ( Štanga )
– Fima pregovara s gradom o modelima
– Ta lokacija i lokacija zapadno od tvornice namjenjena je za zdravstveni turizam
– Istočno od tvornice treba se graditi luka – marina ( Valdibora ) to je opet vezano na pomorsko dobro i
potrebna je suradnja države ( HFP ). Međutim sve te projekte opstruira Vlada ( Sanader ) to sve dugo
traje,tako da i hotel LONE neće ići u izgradnju do iduće godine zbog opstrukcije HFP-u, otvaranje je pomaknuto na 2010 godinu.
– Adris grupa zainteresirana je za lokaciju Mirne zajedno sa gradom, ovisi o cijeni i pomorskom dobru.
– Pošto se kreće u izgradnju vlastite visokotehnološke tvornice za preradu ribe iz vlastitog uzgoja ova
Mirnina proizvodnja ih ne zanima.
Da zaključim, ukoliko bi Vlada promjenila svoju maćehinsku politiku prema Adrisu sve bi išlo lakše i
brže jer postoji vizija i sredstva.

strvinar

Štanga neće još dugo biti gospodarska zona jer se sva proizvodnja izmješta izvan grada. Prije će se tvornica izmaknuti prema rovinjskom selu. Cijeli dio Valdibora do Borik će biti plaže, marine i hoteli kroz par godina….bitno je maknut tvornicu i stavit šapu na veslački klub..akose to ne ostvari Rovinj se nema više gdje širit.


Malo teško pitanje,
Postoji nekoliko kombinacija,
– Sadašnja proizvodnja trebala bi preseliti u gospodarsku zonu ( Štanga )
– Fima pregovara s gradom o modelima
– Ta lokacija i lokacija zapadno od tvornice namjenjena je za zdravstveni turizam
– Istočno od tvornice treba se graditi luka – marina ( Valdibora ) to je opet vezano na pomorsko dobro i
potrebna je suradnja države ( HFP ). Međutim sve te projekte opstruira Vlada ( Sanader ) to sve dugo
traje,tako da i hotel LONE neće ići u izgradnju do iduće godine zbog opstrukcije HFP-u, otvaranje je pomaknuto na 2010 godinu.
– Adris grupa zainteresirana je za lokaciju Mirne zajedno sa gradom, ovisi o cijeni i pomorskom dobru.
– Pošto se kreće u izgradnju vlastite visokotehnološke tvornice za preradu ribe iz vlastitog uzgoja ova
Mirnina proizvodnja ih ne zanima.
Da zaključim, ukoliko bi Vlada promjenila svoju maćehinsku politiku prema Adrisu sve bi išlo lakše i
brže jer postoji vizija i sredstva.

Kvalitetan post kolega, no proći će mnogo vremena dok ćemo dočekati tu realizaciju, koja je više igra mačke i miša nego puka realnost.

dzabe fundamenti.. probili smo sve razine potpore i krecemo u niciju zemlju..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Mirna na onoj poziciji na kojoj jest totalna je glupost da tamo ostane. Ono je idealna lokacija za hotel, poslovni centar ili nešto slično, samo ne ono što je sada. Cijeli onaj sadržaj najbolje je ugasiti i razvijati elitni turizam koji će uvijek naći put do kupca koji ima love, a što se tiče ribogojilišta to jest biznis, ali ova Mirnina prerada i prodaja sardina u kutijama je šaka jada, a o zagađenju akvatorija da ne govorimo.

Mislim da je to i ideja koju ima Fima. Adris je na taj način možda isto trebao razmišljati. Sada treba osigurati dovoljno ribe, dobru recepturu i moderne pogone. Lokacije su u vlasništvu. Ribe za izvoz nikad dosta.

izgleda kako je većina stanova u Abliji prodano, dosta fino to izgleda a pozvali su i poznate arhitekte. Lijepo i sa stilom, pozdrav iz R….. [thumbsup]


Moji dragi sugradjani u Zagrebu samo sute (sto jeftiniji dokup), a prosstor bivse TDZ-a ogradjen je gradjevinarskim plocama.
Valjda je pocela gradnja najmodernijeg ikad do sada izgradjenog Hotela u Zagrebu.

kakvog sad hotela u ZG?, u Jagićevoj će biti zagrebačka poslovna zgrada Adris grupe, ne hotel… Osobno mi se ta ideja baš i ne sviđa, puno para (150 milijuna kn) za "beskorisnu zgradu". Što ja znam, možda i ima neke koristi od toga, ali moja malenkost to ne shvaća. Čemu to, dosta je imati urede u Rovinju, bar sam ja tako uvijek mislio.

Kolega, predstavništvo u Zagrebu je imperativ, jer u metropoli se naprosto potpisuju najvažniji ugovori, PR + skupština + doček inozemnih stranaka i poslovnih partnera + naravno satisfakcija uprave nad postignutim te reprezentacija pred ostalim tržišnim konkurentima.

Sve ima svoje, no naprosto, možda je ovo krivo vrijeme za takve pothvate, nitko ne zna, no sigurno je da će se svakom investicijom postići dodana vrijednost materijalna ili psihička koja će se višestruko isplatiti.

Živi bili, pa vidjeli.

@Lynx
zar nije tu zgradu trebalo prodati gradu Zagrebu? Možda je to nekad bila samo opcija.
U Zagrebu svaka firma koja se bavi prodajom robe široke potrošnje treba imati ured, predstavništvo …
Pa tu je cca. 25% hrvatskog pučanstva.relativno dobra povezanost sa tržištima u okruženju /udaljenost, aerodrom / No, trgovcima treba dati, auto, mobitel i laptop i nagraditi /dobro/ po učinku. Poslovni prostori , zgrade, pogoni … moraju odgovarati reputaciji firme.

New Report

Close