ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izbjegavao sam ovu dionicu do sad ni sam neznam zašto.Nisam pušač nit sam ikad bio nit bilo tko od mojih u familiji pa valjda zato.Ali kako stvari stoje ovo je jedina dionica koja vrijedi na ovoj našoj takozvanoj burzi.Što je kriza veča to je raja nervoznija i to više puši.U svakom novinarskom prilogu o najtežoj sirotinji i najtežim socjalnim slučajima kutija ronhila je uvjek na stolu.
Ako uspijem nešto od mog šrota prodati ulazim u adrs-p-a. [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


možda zabrana pušenja sama za sebe neće drastično naškoditi prodaji cigareta, ali ovo će sigurno:

Vlada će od 1. siječnja povisiti trošarine na domaće cigarete za 50%, a za godinu dana još toliko, jer iz obveze prema EU mora ukinuti razliku u trošarinama na domaće i strane cigarete. Cigarete bi zbog toga mogle od siječnja poskupjeti dvije do tri kune, prema izračunu TDR-a, gdje se ograđuju kako još nemaju službene potvrde viših trošarina. U rovinjskoj kompaniji tvrde i da Hrvatska nema obvezu prema EU ujednačavati trošarine. (JL,8;Liderpress)

malo pitanjce: ako se povise trosarine SAMO na domace cigarete… to znaci da samo cijena domacih cigareta ide gore?
uvoznima cigaretama cijena ostaje ista?

to bi u praksi znacilo da ce malboro i ronhil imati priblizno istu cijenu???
to na moze nikako biti dobro za adris… to svaki pusac zna.

da, od 2010-e

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

U ponedjeljak idem u pokušaj spuštanja ulaza na p-a.

BAT se u zadnjih godinu dana tržio u rasponu 21 do 27 EUR-a po dionici. Zadnja mu je cijena 22,99 EUR/dionica. To daje P/E = 14.


[thumbsup]ZAKLADA ADRIS

Vlahović: Pet milijuna kuna za bolju i ljepšu Hrvatsku

Ante Vlahović, predsjednik Uprave Adris Grupe

Zaklada Adris danas je u Zagrebu upriličila posebnu svečanost za dobitnike sredstava Zaklade koja su im dodijeljena na temelju natječaja raspisanog u travnju ove godine. [thumbsup]

Je li priložio i paletu crnogorskih markica s istim brojevima, što mu je netko podvalio? [pray] [bye] [thumbsup]


Adris je kupio dvije nove tvrtke za uzgoj ribe,sada ih ima četiri – to će ujediniti u jednu
te izgraditi novu tvornicu za preradu ribe u Plominu.

kada govorimo već o tvornicama za preradu ribe…, zanima me da li možda znaš nešto više i o Mirni?

Je li poznato što Fima namjerava, to oni ozbiljno misle trajno držati, ili ima neke nade da preprodaju Adrisu na kraju?

Ne bi bilo baš lijepo da te dvije tvornice, makar se i ne preklapale skroz u proizvodnom programu, međusobno si konkuriraju… za sve je bolje da se Mirna priključi Adris grupi. Fima može to preprodati sa profitom, Adris grupa može to priključiti svom projektu ulaska u riblji biznis…

Mirna na onoj poziciji na kojoj jest totalna je glupost da tamo ostane. Ono je idealna lokacija za hotel, poslovni centar ili nešto slično, samo ne ono što je sada. Cijeli onaj sadržaj najbolje je ugasiti i razvijati elitni turizam koji će uvijek naći put do kupca koji ima love, a što se tiče ribogojilišta to jest biznis, ali ova Mirnina prerada i prodaja sardina u kutijama je šaka jada, a o zagađenju akvatorija da ne govorimo.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Mirna na onoj poziciji na kojoj jest totalna je glupost da tamo ostane. Ono je idealna lokacija za hotel, poslovni centar ili nešto slično, samo ne ono što je sada. Cijeli onaj sadržaj najbolje je ugasiti i razvijati elitni turizam koji će uvijek naći put do kupca koji ima love, a što se tiče ribogojilišta to jest biznis, ali ova Mirnina prerada i prodaja sardina u kutijama je šaka jada, a o zagađenju akvatorija da ne govorimo.

Upravo tako.Bitna je lokacija njene tvornice koja je u samo središtu grada i predstavlja ruglo ostalo iz 80 tih godina kada se nešto u toj tvornici i radilo…


Mirna na onoj poziciji na kojoj jest totalna je glupost da tamo ostane. Ono je idealna lokacija za hotel, poslovni centar ili nešto slično, samo ne ono što je sada. Cijeli onaj sadržaj najbolje je ugasiti i razvijati elitni turizam koji će uvijek naći put do kupca koji ima love, a što se tiče ribogojilišta to jest biznis, ali ova Mirnina prerada i prodaja sardina u kutijama je šaka jada, a o zagađenju akvatorija da ne govorimo.

Nije Vlahović uzalud pokupovao riblji biznis na odličnim lokacijama.
Sve u svemu budućnost poslovanja je sasvim izvjesna — veća orijentacija na non pušački biznis.
[wink]

Moji dragi sugradjani u Zagrebu samo sute (sto jeftiniji dokup), a prosstor bivse TDZ-a ogradjen je gradjevinarskim plocama.
Valjda je pocela gradnja najmodernijeg ikad do sada izgradjenog Hotela u Zagrebu.

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi

kad si već spomenuo TDZ, nedavno sam dobio informaciju da je na računima TDZ-a ogromna lova (preko milijardu kuna) koja se ne vidi nigdje u knjigama Adrisa niti se iskazuje u rezultatima iako Adris s trezorskim dionicama drži 96,13% TDZ-a?
Ima li netko više saznanja o tome?
Inače, Adrisova nekretninska firma Abilia d.o.o. pred završetkom je naselja Sv.vid u Rovinju, a većina stanova već je prodana unatoč visokim cijenama
http://www.abilia.hr/

New Report

Close