ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

JESAM LI VAM GOVORIO…

E…POBJEGO VAM VLAHOVIC…ANTE JE PRODAO SVE DIONICE A VI SE PITAJTE ZASTO…MA U STVARI ZASTO DA VAM JA DAJEM BESPLATNE SAVJETE…

VLAHOVIC JE PRODAO SVIH 100,000 DIONICA….POGLEDAJTE U SDA…HE.HE.HE


JESAM LI VAM GOVORIO…

E…POBJEGO VAM VLAHOVIC…ANTE JE PRODAO SVE DIONICE A VI SE PITAJTE ZASTO…MA U STVARI ZASTO DA VAM JA DAJEM BESPLATNE SAVJETE…

VLAHOVIC JE PRODAO SVIH 100,000 DIONICA….POGLEDAJTE U SDA…HE.HE.HE

Kakva jadna LAŽ!
Vlahović nije prodao niti jednu dionicu, a kamo li 100.000 nego je bio 10. na listi top10 sa 109.200 dionica, a kako je ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND kupovao u zadnje vrijeme dionice Adrisa preskočio je Vlahovića sa 109.380 dionica i zasjeo na 10. mjesto u top10.
Sramotno što sve ljudi pišu na ovom forumu!

Niti 5 mjeseci nije trebalo da dionica dostigne pola target cijene koju su naveli HAAB-ovi analitičari. To znači da je sada potreban rast od 100%, da bi se njihova analiza pokazala ispravnom. Da ne spominjem da je izašla skoro na samom vrhu rasta u svibnju. Toliko o analitičarima, posebno HAAB-ovim…

http://www.poslovni.hr/Forum/ForumDownloads.aspx?attID=27639

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


Vlahović nije prodao niti jednu dionicu, a kamo li 100.000 nego je bio 10. na listi top10 sa 109.200 dionica, a kako je ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND kupovao u zadnje vrijeme dionice Adrisa preskočio je Vlahovića sa 109.380 dionica i zasjeo na 10. mjesto u top10.
Sramotno što sve ljudi pišu na ovom forumu!

zbilja ljudi svakakve ideje imaju :P, do sada nisam vjerovao da postoji netko na ovome forumu tko bi ovakvo nešto mogao uopće pomisliti 😀

Inače jako smiješno izgleda i spominjati u bilo kojem kontekstu ovih 109.200 povlaštenih koje ima, Vlahović ima 2 milijuna redovnih dionica, ove povlaštene nisu spomena vrijedne koliko ih je malo 😛

Ali eto, barem ponavljamo činjenicu da su sva četiri mirovinca unutra, još uvijek imaju jaako malo obzitom na svoju aktivu, ali neki od njih možda imaju namjeru to enormno podebljati, oni koji to naprave, svaka im čast.

moze jedno pitanje za neukoga,gledam malo FA i DY je 11-14% pa odem na FI i pise dividenda bila 40kn odnosno zadnje 3 godine 50,45,40kn i onda dodjem tu i citam dividenda 7kn…malo sam zbunjen [huh]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Da se ne radi o stock splitu, pa je ova FA na PD ostala malo zbunjena?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Da se ne radi o stock splitu, pa je ova FA na PD ostala malo zbunjena?

ne znam gledao sam i FI 2007 gdje pise da je isplacena dividenda po P i R u zadnje 3 godine 50,45,40kn.A za split mi je prvi glas sad.sad sam jos vise zbunjen.Ajd ko vise zna nek objasni jer je mjerkam uzduz i poprijeko i sve istrazujem a najvise me vuce ta DY [smiley]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


moze jedno pitanje za neukoga,gledam malo FA i DY je 11-14% pa odem na FI i pise dividenda bila 40kn odnosno zadnje 3 godine 50,45,40kn i onda dodjem tu i citam dividenda 7kn…malo sam zbunjen [huh]

To je 50, 45, tj. 40 postotaka od nominalne vrijednosti dionice koja iznosi 10 kn. U sljedećem izvještaju bi na tom mjestu trebalo pisati 70.



moze jedno pitanje za neukoga,gledam malo FA i DY je 11-14% pa odem na FI i pise dividenda bila 40kn odnosno zadnje 3 godine 50,45,40kn i onda dodjem tu i citam dividenda 7kn…malo sam zbunjen [huh]

To je 50, 45, tj. 40 postotaka od nominalne vrijednosti dionice koja iznosi 10 kn. U sljedećem izvještaju bi na tom mjestu trebalo pisati 70.
[/quote]
to ti ne drzi vodu nikako,ponovo pogledaj refstr

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada




moze jedno pitanje za neukoga,gledam malo FA i DY je 11-14% pa odem na FI i pise dividenda bila 40kn odnosno zadnje 3 godine 50,45,40kn i onda dodjem tu i citam dividenda 7kn…malo sam zbunjen [huh]

To je 50, 45, tj. 40 postotaka od nominalne vrijednosti dionice koja iznosi 10 kn. U sljedećem izvještaju bi na tom mjestu trebalo pisati 70.
[/quote]
to ti ne drzi vodu nikako,ponovo pogledaj refstr
[/quote]

Iz godišnjeg izvješća za 2007. na RefStr piše:

Isplaćene dividende: 50,00 45,00 40,00 50,00 45,00 40,00 zadnje tri godine, po redovnim i po povlaštenim

Nigdje ne piše da je to u kunama!

U sheetu Tablica_A imaš na dnu stranice objašnjenje u zagradama.


moze jedno pitanje za neukoga,gledam malo FA i DY je 11-14% pa odem na FI i pise dividenda bila 40kn odnosno zadnje 3 godine 50,45,40kn i onda dodjem tu i citam dividenda 7kn…malo sam zbunjen [huh]

da, to je zbog stock splita kad se jedna dionica podijelila na 10. Negdje sam čitao da je prije desetak godina bio još jedan stock split u istom omjeru.
Znači, ovih 7 kn je kao 70 kn dividende po "starome", a to opet znači da se ove godine dividenda znatno povećala. Odlična dionica, solidna dividenda.
Mislim da bi večeras i do kraja tjedna moglo biti zanimljivih promjena (mirovinci) u top 10.

stock split je bio 1:10. Zato je dividenda od 40 kuna ekvivalent današnjoj vrijednosti od 4 kune

New Report

Close