ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma buraz, sto se mene tice, ja bi da ide na 100000000kn, ali rekoh sta vidim..i adrs i sve ostalo.
a ako pogledas di je prvi bid, shvatit ces da to ipak nije malo u ova đavlija vremena! [tongue]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


To je rast od neznatnih 5,26% u odnosu na zaklj.cijenu danas.Da si reka cca 450, i to bi bilo loše, ali već preko 500, to bi bilo realnije, iako sam je danas utržio po 390, jer ima i drugih potcjenjenijih, pa za ovu ima vremena.

Neka. To je mali korak za ADRS-P-A, ali veliki za ulagače. [wink]

Meni je ko kuća jer me konačno vadi u minimalni plus sa ovim ulaganjem.

Ali sve je to dječja igra prema pravoj evaluaciji ove dionice. Dok se ne potvrdi oporavak, niti ova dionica neće pokazati sav svoj potencijal.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Zagrebačka burza
Adris porastao 4,66 posto

Promet na burzi ponovno je iznosio mršavih 41 milijun kuna, a najvjerojatnije pod utjecajem opadanja cijena sirove nafte u svijetu (što je podiglo cijene dionica na svjetskim burzama) Crobex je porastao za 1,1 posto, na zaključnih 3.638 bodova [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Evo transakcija od jutros. Netko je odlučio se jutros postaviti na 390.

201 10:15:02 390,00 4 1.560,00
54 10:00:41 390,00 2.493 972.270,00
53 10:00:41 391,01 7 2.737,07


ma buraz, sto se mene tice, ja bi da ide na 100000000kn, ali rekoh sta vidim..i adrs i sve ostalo.
a ako pogledas di je prvi bid, shvatit ces da to ipak nije malo u ova đavlija vremena! [tongue]

Brale,ja ti u ova đavlija vrimena skačen sa cvita na cvit,kad nešto pozeleni u odnusu na ulaz,prodaj dok ne pocrveni,jer eto vidiš,vitar nam puše sa atlantika,i uvik zove ciklonu sa olujnim udarima,pa dok se to ne smiri,(a ja nemiran i nestašan u po prirodi) malo ADRS,malo ATPL,malo VIRO, glavno da se šoldi okriću, a platit će, ko plati.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

U 4. mjesecu 2005, Adrs-p-a imao je cijenu 550kn. Od tada ima nekoliko milijardi kn vise gotovine.
I moze se reci da mu imovina danas vrijedi nekoliko milijardi EUR-a (ne kn) vise nego 2005. god. (Nova tvornica, nove nekretnine, turisticki objekti na obali, planovi za hotel u ZG i td…), a koliko ce tek vrijediti u EU to ce se vidjeti.
Pa Manageri OMF-ova i OIF-ova, samo neka kupuju balone,i cekaju s ulazom u tu dionicu dok ne poraste bar do navedene vrijednosti. I onako su neki vec pokazali da znaju kupovati samo u ATH (ERNT na 4200)

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi


U 4. mjesecu 2005, Adrs-p-a imao je cijenu 550kn. Od tada ima nekoliko milijardi kn vise gotovine.
I moze se reci da mu imovina danas vrijedi nekoliko milijardi EUR-a (ne kn) vise nego 2005. god. (Nova tvornica, nove nekretnine, turisticki objekti na obali, planovi za hotel u ZG i td…), a koliko ce tek vrijediti u EU to ce se vidjeti.

Maksimalna cijena po kojoj je trgovano u 4. mj. 2005 je 459 kn. S ostalim se slažem.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

@rooster
podatke treba uvijek provjeriti, ali zato u bližoj prošlosti na početku ove godine je cijena dionice bila 580 kn. Znači vrlo blizu svojoj najvišoj cijeni od 619 kn. U korekciji smo bili na 388 kn.
Slažem se s predhodnicima da ulazak po ovim cijenama nije rizičan.

[thumbsup]Danas sam siguran da će Adris konačno probiti granicu od 400 kuna i krenuti prema 500 još uvijek jako isplativa kupovina. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


[thumbsup]Danas sam siguran da će Adris konačno probiti granicu od 400 kuna i krenuti prema 500 još uvijek jako isplativa kupovina. [thumbsup]

Nadam se da imaš pravo. U ovu firmu i njenu pravu imam najviše povjerenja na HR burzi.


[thumbsup]Danas sam siguran da će Adris konačno probiti granicu od 400 kuna i krenuti prema 500 još uvijek jako isplativa kupovina. [thumbsup]

Neće čekaju da ja dokupim. [lol] Kada INA postane neinteresantna onda će up-up. Barem se nadam.

Na Adrisu blok od 555 dionica postavljen da plaši male ulagače bilo bi zanimljivo da neki veći igrač to skine mislim da bi prodavač gadno patio. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close