ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vipy: ” Maradona: ” hm možda samo sažetak da vam dam? ” ” Stvarno postat ću vam ga ali neka mi neko objasni kako da to napravim, možda s ovim dodavanje dokumenta?

ma ne moras, ionako sam se zahebavao,
stvar je u tome sto si napisao da da poslije akvizicija, po DCF odmah ADR vrijedi vise. Vjerovatno je to tocno, no to ne mozes znati, bar ne dok nemas podatke[wink]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Evo samo konačna usporedba po multiplama dcf neću postat još jer se vidi ko ga je radio. Možete i lijepo usporediti za koliko su fulali svi komentari su dobrodošli[rolleyes]

ZABA? [wink]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ma dobro zaba ali piše čovjekovo ime pa mi je glupo jer ga nisam pitao inače kako ovo što sam postao komentiraš vipy?

nemam vremena sad… moram nesto i raditi[smiley]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


nemam vremena sad… moram nesto i raditi[smiley]

kratak period procjene, treba barem do 2011-2012.
Ajde postaj taj ostatak da vidimo stopu za oba tipa poslovanja i kako je radjeno, da li je posebno duhanski i turizam zbog drugacijeg rasta i diskontne stope i svega..
Ovako je suvisno govoriti.
jako je sturo na prvi pogled, to bi trebalo biti puno vise sheetova.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Slažem se ovo je mala analiza imam i velike koje se rade po mjesec dva ali što ja dobivam od toga da ti to postam daj ti nešto za uzvrat?Sad idem na posao pa eventualno mi na pp pošalji neki prijedlog, vraćam se iza pola 11.


Ovako je suvisno govoriti. jako je sturo na prvi pogled, to bi trebalo biti puno vise sheetova.

vidim da i ti radis modele s 20 sheets minimalno [lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Pa ti zablokira cijeli komp, mozes na kavu dok ti ucitava excell.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Pa ti zablokira cijeli komp, mozes na kavu dok ti ucitava excell.

a da si kupiš novi komp

Sa Hypo banke. Inače dosta se ovdje poziva na Stojića. Mislim da je on za poslat u mp3, on i njegove analize koje su u stvari reklame.


Zipa ovo: Analitičari HAAB-e, predvođeni Hrvojem Stojićem preporučuju kupnju dionica Adris Grupe (ZSE:ADRS-R-A) i ciljanu cijenu postavljaju na 517 kuna, što je 37,6 % više od tržišne cijene pisane u trenutku izvješća, koja je iznosila 376 kuna. Podaci od 30.04.2007. za trgovanje na 25.04.2007. ADRS-P-A Vlasnik računa Stanje 4. Skrb.: HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 140.676 Trentuno su ispali iz top 10, dakle imaju manje od 70.000 komada! Napomena, u tekstu se spominju R-A dionice, iako je očigledno da se misli na P-A dionice.

Slabo i Adris reagira na predviđanja analitičara.

Možda će na ovo bolje reagirati[wink]

http://www.seebiz.eu/hr/intervjui/tomaskovic-planiramo-ulazak-na-trziste-njemacke-i-italije,12344.html

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

New Report

Close