ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Pa, zar P/E 5,5 nista investitorima ne govori! Nesto se “strasno” dogadja na burzi kada se ADRIS trzi na ovakvim cijenama! Evo,recite mi barem jednu dionicu koja je na sadasnjim cijenama potcijenjenija i bolje investiranje od ADRIS-P-A na ovim nivima cijene ( 405-475 HRK) ?!?

P/E od 5,5 ti je nažalost krivo izračunat! Ipak nije baš tako povoljan. Gledao si podatke s poslovnog, jelda?


Kad oni koji sada jeftino prodaju ADRS-P-A (bez razloga), shvate poslije godisnjeg izvjesca i objave dividende da su prodali dionicu koja ima dvostruko vecu dobit po dionici od HT-a, gorko ce se kajati i lupat po glavi ali bit ce prekasno.

Adris NEMA dvostruko veću zaradu po dionici od HT-a ali ipak ima bolju.

adris pada iz razloga što ima kupce, također i ernt, atpl, ht itd… [thumbsup]

Cookie Monster


adris pada iz razloga što ima kupce, također i ernt, atpl, ht itd… [thumbsup]

Izgleda da držimo iste dionice 🙂

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Jooooj, da, krivo sam izračunao P/E -na ovoim nivoima cijene je P/E ADRIS-P-A je na 3,5

...biti najbrži čovijek na svijetu...

Adris pada jer je likvidan i jer ljudima treba lova iz razloga što su se malo precjenili u trgovanju pa prodaju ono što mogu.


adris pada iz razloga što ima kupce, također i ernt, atpl, ht itd… [thumbsup]

Misliš, pada jer ima prodavače?!

igormen
korisnik od: 03.09.2007.
lokacija:
broj poruka: 21

Adris pada jer je likvidan i jer ljudima treba lova iz razloga što su se malo precjenili u trgovanju pa prodaju ono što mogu.

Najbliže istini likvidnost kao i kod INE.[smiley]


Misliš, pada jer ima prodavače?!

ne, upravo obrnuto!

Cookie Monster

sinkezg:

Misliš, pada jer ima prodavače?!

ne, upravo obrnuto!


[thumbsup], isti slucaj i sa ht , nije upitno dali adris vrijedi nego jedino tu mozes i na ht nesto prodati da koliko toliko ima kupnje

najvrednije stvari u životu su besplatne


…izgleda da će i ovaj certif. na 390 kn biti knockoutiran,to znači da ga 31-03-2009 možemo očekivati na 320kn,na koliko su već izdani novi certifikati.Super, bar znamo kuda ide cijena,mislili smo da je ovo povoljnjo al izgleda da će biti i povoljnije.

Nijedan novi certifikat nije prodan! pa ni onaj preostali stari. Certifikati ce se prodavati tek kad dionica krene prema 600kn. (tako izgleda)

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi

Prva trojica vlasnika prodaju zadnjih dana (PBZ i ZABA skrbnički, i State Street) a nadokupljuju AZ, ZABA skrbnički i Bank of NY

Novoselcu adris ipak nije preskup [proud] Ajde bar se negdje slažemo

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close