ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mici :I malo o duhanskoj mafiji. Pitanje je koliko će sve te vijesti utjecati na poslovanje adrisa? Dobro poslovanje u 2008. i 2009. mogu otpuhnuti ove loše vijesti u sekundi.

Bio bi i red da ova kvalitetna dionica jednom krene u pravi rast a ne dolje gore par kuna.[rolleyes][rolleyes]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

ADRS-P je krenuo u undrepriced područje. BUY signal na pomolu.

Alright Dave ?


ADRS-P je krenuo u undrepriced područje. BUY signal na pomolu.

Poslušao ja signal, ali signal ne sluša mene.[cry]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


mici: ” Šteta što nemam casha. ” također

sva sreća što niste imali keša…[lol]

Saladin:

mici: ” Šteta što nemam casha. ” također

sva sreća što niste imali keša…[lol]


Ah, teško je predvidjeti kratkoročna kolebanja. Mene zanima gdje će adris biti za 2, 3 godine, a tu sam optimist. Nisam prodao niti jednu dionicu tijekom ove korekcije. Šteta što nemam para da kupim neke…

Koliko je duboko dno, na ovoj dionici?

Možda P/E 5-6? [cool]

Već sam postao na drugoj temi, mislim da ADRS-P-A strada jer je lako unovčiv.
Vjerojatno ugroženi fondovi pokušavaju doći do keša, jer očekuju navalu na svojim “šalterima”.
IMHO

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Što kakti kvalitetnija dionica to veći pad Adris-p-a -7,47 %[bye][bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Koliko je duboko dno, na ovoj dionici? Možda P/E 5-6? [cool] Već sam postao na drugoj temi, mislim da ADRS-P-A strada jer je lako unovčiv. Vjerojatno ugroženi fondovi pokušavaju doći do keša, jer očekuju navalu na svojim “šalterima”. IMHO

unovčiv ???, čiča , pa njima ne fali keša!

Cookie Monster

Mislim da nekima ipak fali…

Inače, ja danas opet kupio Adrisa već 4-5 put, i već sam do grlu u njemu…
Ostao mi nalog na 495, a zbog posla nisam uspio ga poništiti. Mogao ga kupiti niže…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Petica Adrisu p-a za početak oporavljanja cijene.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Mislim da ADRIS-P-A je na smijesno maloj cijeni s obzirom na fundamente!
Kada su FI za 2007. godinu-imat ce oko 3 milijarde HRK prihoda,vise nego u odnosu na 2006. godinu,tako da me nikakva korekcija,recesija ne zanima.Pravi investitori ce kada-tada prepoznati potcijenjenost i evo nas nazad na 600,00.
Zabrana pusenja-podrzavam prijedlog,ali ce se zakon najvijerovatnije izglasati krajem ove godine a primjniti u 2009. u drugoj polovici sto znaci -ODRAZIT CE SE NA POSLOVNE REZULTATE 2010-2011!

...biti najbrži čovijek na svijetu...

Na prosijecnoj danasnjoj cijeni ADRIS-P-A ima P/E 5,7

...biti najbrži čovijek na svijetu...

New Report

Close