ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Krasnog li tržišta.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

ADRS-R-A pao -20,30% !! [bye]

Kupnja – ADRS-R-A
…………..
………….
………….
………….
………….

Prodaja – ADRS-R-A
5.000 650,00
4.200 659,00
1.000 660,00
8 688,00
1.620 689,00

Kupnja – ADRS-P-A
235 510,00
49 505,01
400 505,00
10 501,22
40 501,01

Prodaja – ADRS-P-A
60 516,50
40 516,99
155 517,00
200 519,00
3.400 520,00

Ignore: KressoM, delux

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=81d3e595-cea5-4747-898b-bc6031d26f02

Transakcije koje su dovele do obustave trgovanja redovnom dionicom Adrisa poništene su, a trgovanje istom nastavljeno je u 10:55 sati u okviru dnevnih trgovinskih limita.

Čudi mje da su reagovali na namještaljke i rušenja na Adrisu.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]


Bilo bi fer da mi prodje nalog po 515….[pray]

nadam se kolega da ste me poslušali i pričekali s kupnjom…ako jeste danas ste finu lovicu zaradili [thumbsup]

Šteta što nemam casha.

Danas sam desetak puta mijenjao naloge na adrisu, zbunili su me oni s rušenjem na redovnoj. Očito je bila neka igra u pitanju.


Šteta što nemam casha.

također

Cookie Monster

Postavio sam se izgleda prenisko,mislio da će neko poklopit,za mišji .urac sam fulao,ne znam nekako mi se čini ko da bi to neko prodao jeftino pa ču ga u ponedjeljak podmuč stavit nalog na 455 pa možda ubodem na P/E6,što bi rekli medvjedi na to,analitičari,gatare i vračare,hoće proči?Ak krene gore lako uskočim u vlak,ipak je to lombardni pa sam full oprezan

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

in,

Postavio sam se izgleda prenisko,mislio da će neko poklopit,za mišji .urac sam fulao,ne znam nekako mi se čini ko da bi to neko prodao jeftino pa ču ga u ponedjeljak podmuč stavit nalog na 455 pa možda ubodem na P/E6,što bi rekli medvjedi na to,analitičari,gatare i vračare,hoće proči?Ak krene gore lako uskočim u vlak,ipak je to lombardni pa sam full oprezan

Karta kaže da se postaviš na 520 [rolleyes], adrisu ponestaje neodlučnih.

Cookie Monster

Malo globalna korekcija , malo predsjednik, malo zabrana pušenja, malo članci u večernjem o skrivenim računima i tu smo gdje jesmo. Ajd, barem onaj pokušaj jačeg rušenja u petak nije uspio. Netko se gadno okomio na ADRS.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Malo globalna korekcija , malo predsjednik, malo zabrana pušenja, malo članci u večernjem o skrivenim računima i tu smo gdje jesmo. Ajd, barem onaj pokušaj jačeg rušenja u petak nije uspio. Netko se gadno okomio na ADRS.

I malo o duhanskoj mafiji. Pitanje je koliko će sve te vijesti utjecati na poslovanje adrisa? Dobro poslovanje u 2008. i 2009. mogu otpuhnuti ove loše vijesti u sekundi.

New Report

Close