ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znači može Adris gore bez problema.[rolleyes][rolleyes]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Znači može Adris gore bez problema.[rolleyes][rolleyes]

A može i dole bez problema. Lakše mi pamtit da sam kupio po 500,00 nego po 520,01 🙂

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Zgodno ti je za pamtit i 555 kuna koliko je bilo neki dan.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Znači dimičemo još 3 god ko Turci a para ko salate,sad je P/e 8,ako padne na 7 neloše,na 6 za 5,ma treba to dati[thumbsup]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Za tri god Adris će imati više para nego cigareta zato treba to odma prodati,riješiti se toga i bok[thumbsup]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT


Zgodno ti je za pamtit i 555 kuna koliko je bilo neki dan.[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Ma ja ti volim samo okrugle cifre sa puno nula. [cool]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Ja mislim da je brzo nazad na 555!!!![proud]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2008/01/17/0343006.html Zabrana pušenja tek od rujna 2009. Kaže dr.Hebrang, ako i tada.

Odlična vijest za dioničare, vidjet ćemo da li će danas imati očekivani efekt (rast) na burzi.

Ignore: KressoM, delux

Dok je Mesic predsjednik nema zabrane pusenja. On je duboko u Adrisu i sigurno to nece dopustiti.[cool]

Kad se vraćamo na 618,97 kuna sa koliko je i počeo pad prije par mijeseci ?[rolleyes][rolleyes]
Mi se tek vraćamo na stare cijene iz prošle godine , a zarada ? Ako ovako nastavi ove godine je neće ni biti.[rolleyes]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Kad se vraćamo na 618,97 kuna sa koliko je i počeo pad prije par mijeseci ?[rolleyes][rolleyes] Mi se tek vraćamo na stare cijene iz prošle godine , a zarada ? Ako ovako nastavi ove godine je neće ni biti.[rolleyes]

na tu cijenu se vraćamo 16.05.2008, tako kaže karta, evo točno stoji taj datum i adris na 618kn

Cookie Monster

Nevjerojatno, tržište uopće ne reagira na dobre vijesti, što više, ADRS pada! Ne bi me čudilo da odemo danas ispod 500 kn [angry]

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close