ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sinoć u “Otvorenom” Hebrang je rekao da će trebati minimalno godina dana za pripremu provedbe zakona o zabrani pušenja.

Adris -p-a se vraća na 600 kuna svakim danom malo se diže cijena.[rolleyes][rolleyes][rolleyes]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Sinoć u “Otvorenom” Hebrang je rekao da će trebati minimalno godina dana za pripremu provedbe zakona o zabrani pušenja.

Ma za ADRS nema zime!
Mislim da kad i dođe taj famozni zakon o zabrani pušenja neće utjecat na to da će pušači prestat pušit.
Nadalje ADRIS smatram kao dobru srednjoročnu investiciju
i nadam se da ćemo ga uskoro gledati na cijenama od cca 580-600kn[thumbsup]

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

Eh, odmah se lakše diše kad dionica ode u zeleno!

ne kužim se u ekonomiju….može li mi neko reći….koja je razlika između povlaštenog i redovnog izdanja (ADRS-P-A i ADRS-R-A) ?

Kupio sam ADRS-P-A…nakon što je pala usljed objave o zabrani pušenja

pušimo dobar profit,svaki dan dionica naraste za 2 posto,di to ima,u bangladešu,a vlahović je kompa sa todorićem,tako da bi toda mogao prodavati cigare i u turskoj,a poznata je ona izreka pušiš ko turčin,s druge strane,dionica je korigirana nepotrebno za 15 ak posto u par dana,a treća stvar je da je kod 3 jaka investicijska fonda ona dionica broj 1,prema tome,možemo mirno spavati..[thumbsup]svatko bi je poželio..


ne kužim se u ekonomiju….može li mi neko reći….koja je razlika između povlaštenog i redovnog izdanja (ADRS-P-A i ADRS-R-A) ? Kupio sam ADRS-P-A…nakon što je pala usljed objave o zabrani pušenja

tebi je pametnije kupovati fondove i pusti se dionica

Nakon objave pala je nekih 9%,ukoliko si je tad kupio bravo.Napravio si dobar posao,za tu dionicu nema straha.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


pušimo dobar profit,svaki dan dionica naraste za 2 posto,di to ima,u bangladešu,a vlahović je kompa sa todorićem,tako da bi toda mogao prodavati cigare i u turskoj,a poznata je ona izreka pušiš ko turčin,s druge strane,dionica je korigirana nepotrebno za 15 ak posto u par dana,a treća stvar je da je kod 3 jaka investicijska fonda ona dionica broj 1,prema tome,možemo mirno spavati..[thumbsup]svatko bi je poželio..

Kolega alt333
još neznam gdje je bolje ulagati da li u ADRIS ili LKPC kojoj predstoji dokapitalizacija? Ja mislim da nema bolje dionice za zaradu od LKPC. Za 10 dionica dobivate dodatnih 14 dionica po nominali od 400 kuna. a tržišna je 6.300. Gdje to ima niti u Turskoj.

je,je,kako da ne..vi dioničari lkpc grijete roštilj,a zec je u šumi,tj. pardon,nije zec u šumi,nego predsjedava saborom.ja ne kupujem političke dionice,to ti se,kad tad odbije od glavu,veliki se izvuku a mali nagrebuse.svatko ima svoj razlog za svoju dionicu,ja ne kažem da sam u pravu,ali ipak ja se vodim isključivo omjerom p/e,lkpc ima p/e 80,a adrs p/e 9…..triput razmisli prije kupnje,zar ti nije nelogično da ti netko tako naivno poklanja novac,nema toga,ali svejedno sretno…


ne kužim se u ekonomiju….može li mi neko reći….koja je razlika između povlaštenog i redovnog izdanja (ADRS-P-A i ADRS-R-A) ? Kupio sam ADRS-P-A…nakon što je pala usljed objave o zabrani pušenja

ADRS-P-A ti je za pocetnike, dakle za tebe a ADRS-R-A za rasne investitore.
Zezam te, povlastena i redovna.
dalje pogledaj u dionice for dummies ili kao sto je kolega rekao radije kupi udjel u fondu..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


je,je,kako da ne..vi dioničari lkpc grijete roštilj,a zec je u šumi,tj. pardon,nije zec u šumi,nego predsjedava saborom.ja ne kupujem političke dionice,to ti se,kad tad odbije od glavu,veliki se izvuku a mali nagrebuse.svatko ima svoj razlog za svoju dionicu,ja ne kažem da sam u pravu,ali ipak ja se vodim isključivo omjerom p/e,lkpc ima p/e 80,a adrs p/e 9…..triput razmisli prije kupnje,zar ti nije nelogično da ti netko tako naivno poklanja novac,nema toga,ali svejedno sretno…

Ako se vodis samo P/E onda tebi isto predlazem da kupis udio u fondu i da se okanis investiranja.
LEDO ima P/E neznam, oko 40 mislim, Franck oko 15.
Ajmo kupit franck, jeli??
Kupi knjig a ne dionice, molim te..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close