ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo i jedan simpatican graf…mozda zato jer imam dionicu…no cini mi se da je ovo samo pocetak rasta iste…

Moja procjena je prvo blagi pad (zbog vijesti o novom zakonu), potom iza toga oporavak i blagi rast dulje vrijeme uz dosta oscilacija koje će inicirati fondovi većim dokupom, pa povlačenjem s pozicija i sve tako (viđeno na drugim dionicama).

Ajde baš da vidim kakav sam prorok. Ako bude casha, staviću se na kupnju na 560 pa što bude. To put my money where my mouth is. [cool]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Dokupio sam petak na 575-580…i dalje smatram da cijena nece dolje u ovoj fazi…meni graf govori da se Adrisu napokon otvorilo…kazem…svatko ima svoje oci, zato je graf tu na forumu

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ma koji Adris,

Ljudi…poslovanje Adrisa se sastoji kao sto i sami znate od TDR-a i od turizma..

Uzimajuci u obzir da je Maistra drasticno preceijenjena turisticka dionica – po svim pokazateljima….molim da netko me uvjeri da nije u odnosu na vodece turisticke kompanije…..

a da duhanski business TDR-a ce pasti po osnovu prihoda i to zbog “zabrane pusenja” koji ce uvesti do polovice ljeta Hrvatska Vlada a i zbog cinjenice da im Philipp Morris stalno uzima market share…te sto ce Altria preuzeti TDMostar….

Jednostavno…dionica je na ovim visinama drasticno precijenjena….ljudi bjezite dok stignete…

Izjava: Nema ovu dionicu, nikada nisam imao dionicu Adrisa ili TDR-a/TDZ – niti cu ikada imati duhansku dionicu jer smatram da duhanski business zajedno sa alkoholom dugorocno unistava ljudsko zdravlje…

mislim da je velika vjerojatnosta da sutra dionica potone… zadnjih par dana je vidljivo dosta iskrcavanja… vjerojatno je informacija vec prije procurila… koji su znali lijepo su utopili dionice… sada samo cekaju da nisko dokupe…


Ma koji Adris,

Ljudi…poslovanje Adrisa se sastoji kao sto i sami znate od TDR-a i od turizma..

Uzimajuci u obzir da je Maistra drasticno preceijenjena turisticka dionica – po svim pokazateljima….molim da netko me uvjeri da nije u odnosu na vodece turisticke kompanije…..

a da duhanski business TDR-a ce pasti po osnovu prihoda i to zbog “zabrane pusenja” koji ce uvesti do polovice ljeta Hrvatska Vlada a i zbog cinjenice da im Philipp Morris stalno uzima market share…te sto ce Altria preuzeti TDMostar….

Jednostavno…dionica je na ovim visinama drasticno precijenjena….ljudi bjezite dok stignete…

Izjava: Nema ovu dionicu, nikada nisam imao dionicu Adrisa ili TDR-a/TDZ – niti cu ikada imati duhansku dionicu jer smatram da duhanski business zajedno sa alkoholom dugorocno unistava ljudsko zdravlje…


Zanimljivo, imaš nadimak po najvećem investitoru u SADu, a vjerojatno i u povijesti. Njegov najveći uzor i mentor bio je Graham. Vjerojatno si čitao i proučavao kako dotični gospodin utvrđuje i upravlja vrijednošću. Naime, svi relevantni pokazatelji pokazuju podcijenjenost, a tvoj glavni argument da je ova dionica precijenjena je to što pušenje uništava ljudsko zdravlje???? Nije li coca cola isto štetna po ljudsko zdravlje, a to je dionica na kojoj je Buffet okrenuo skoro najviše para. Ne kupujemo dionice neke firme zato što volimo njihove proizvode nego zato što dobro posluju. Ne kupujem, primjerice, dionice kraša jer volim njihovu čokoladu, nego zato što mislim da management radi dobar posao.

Onda sutra nisko dokupljujemo,molim svekoliko pučanstvo da se svi držimo toga[proud]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT


Dokupio sam petak na 575-580…i dalje smatram da cijena nece dolje u ovoj fazi…meni graf govori da se Adrisu napokon otvorilo…kazem…svatko ima svoje oci, zato je graf tu na forumu

Moramo biti svjesni da će odluka uticati loše kratkoročno,zato naloge niže i u dokup…

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Dejavue: ” Dokupio sam petak na 575-580…i dalje smatram da cijena nece dolje u ovoj fazi…meni graf govori da se Adrisu napokon otvorilo…kazem…svatko ima svoje oci, zato je graf tu na forumu ” Moramo biti svjesni da će odluka uticati loše kratkoročno,zato naloge niže i u dokup…

Strah me jedino da se ne dogodi suprotno,da dionica ne odleti prebrzo,fundamenti su prejaki,milijardu kuna dobit za 2007,P/E 9,P/B 1,5,zato sutra lagano na kupnji i skupljati

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT


Ma koji Adris, Ljudi…poslovanje Adrisa se sastoji kao sto i sami znate od TDR-a i od turizma.. Uzimajuci u obzir da je Maistra drasticno preceijenjena turisticka dionica – po svim pokazateljima….molim da netko me uvjeri da nije u odnosu na vodece turisticke kompanije….. a da duhanski business TDR-a ce pasti po osnovu prihoda i to zbog “zabrane pusenja” koji ce uvesti do polovice ljeta Hrvatska Vlada a i zbog cinjenice da im Philipp Morris stalno uzima market share…te sto ce Altria preuzeti TDMostar…. Jednostavno…dionica je na ovim visinama drasticno precijenjena….ljudi bjezite dok stignete… Izjava: Nema ovu dionicu, nikada nisam imao dionicu Adrisa ili TDR-a/TDZ – niti cu ikada imati duhansku dionicu jer smatram da duhanski business zajedno sa alkoholom dugorocno unistava ljudsko zdravlje…

Dugo već nisam čitao takvu hrpu gluposti. I još se usudiš uzeti taj nick? To je za kazniti….[yawn]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

e, kada strah zavlada a ne povjerenje i ne znanje rade svoje ,
prodaja 37 kom — 572 , ali jedan padobranac na
kupnji 19 kom —- 599.

najvrednije stvari u životu su besplatne

ponude [ ADRS-P-A ] Kupnja Cijena
19 599,00
31 579,00
24 578,20
330 578,00
14 575,01
Cijena Prodaja
570,00 17
572,00 37
574,91 17
574,99 40
575,00

Top bid CIJENA KOLIČINA
599,00 19
579,00 31
578,20 24
575,02 205
575,01 14
575,00 10
571,00 20
561,01 872
561,00 110
560,00 50
Top ask CIJENA KOLIČINA
564,00 200
565,00 400
565,90 200
566,00 21
566,99 9
567,00 855
571,00 22
571,99 80
572,00 37
574,00

New Report

Close