ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kod koga cromaris osiguravs ribu? Smije li kod croatie?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Zašto ne bi mogao?


Kod koga cromaris osiguravs ribu? Smije li kod croatie?

Ako je tako onda je to teška pušiona za Adris.

“Širimo kapacitete, proizvodit ćemo 20.000 tona orade i brancina”

Stvarno teska. Mogli bi u stecaj

Stjepane jedno je šala, ali rasipaju novac stalno pomalo, sve kao da i neće. Malo Agrokor, malo Cromaris, malo izgradnja hotela ispadne veća nego je planirana, malo ovo malo ono.

Nitko nije rekao da će propasti, ali da smanjuju tako dobit svojim dioničarima, to jesu zasigurno.

U Agrokoru su pokradeni kao i ostali dionicari i to nije njihov grijeh.
Od odstete ocekujem jako lijepu dividendu!

Što se tiče tužbe za nestalu milijardu, mislim da je pravno Adris tu u iznimno povoljnom položaju, jer Adris je bio vjerovnik, a ne dioničar.

Ipak, načekati ćemo se još nekoliko godina da to dobijemo.

Znam da ste i vise nego pametni pa da bi ste stvarno misli o stecaju.Ali mislim da ste previse kriticni prema menađmentu Adrisa. Mislim i da je jedan od boljih i da mozemo kazat da je Adris jedna od najuspjesnijih kompanija. Greske se događaju, i najvecima u svijetu su se događale. A sto se tice ovog slucaja , to je smjesno uopce komentirat i krivit nekog. Jednostavno jedan od rizika poslovanja na kojeg se nemoze utjecat

Misliš da je menadžment Adrisa jedan od boljih? U usporedbi s kojim to firmama, npr.?

I koji su to članovi tog menadzmenta najbolji po tvojem sudu?

Ako komentiramo menadžment i upravu, zadovoljan sam sa odlukom o prelasku sa duhanskog poslovanja, na turizam, osiguranje i zdravu hranu-uzgoj ribe. Pomalo nisam zadovoljan sa rezultatima CO u odnosu na konkurenciju, sa razvojem Cromarisa za sada mi se čini da ide dobro, što se tiče turizma dobra odluka je kupnja HUPZ-a, a što se tiče ulaganja u Rovinj još je prerano za zaključke.


Misliš da je menadžment Adrisa jedan od boljih? U usporedbi s kojim to firmama, npr.?

I koji su to članovi tog menadzmenta najbolji po tvojem sudu?

Damir Vanđelić npr.

I tko to u Hrvatskoj ima bolji CV od njega i strucni i zivotni?

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

New Report

Close