ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uvažena žalba Adrisa, RBA i Addiko na nagodbu


Upitani za komentar, u Adris Grupi ponavljaju da uz sva nastojanja i želju da se postigne nagodba Adris nije i ne može podržati tu nagodbu. “Ne možemo podržati nagodbu koja nije ni pravedna ni poštena. Upitna je zakonitost cijelog postupka, a vrijeme će pokazati koliko je ovakva nagodba u hrvatskom nacionalnom interesu. Agrokor smo ostavili u prošlosti i krajnje smo usredotočeni na postojeće poslove. Ulažemo, osobito u turizam i zdravu hranu, i ostvarujemo zapažene rezultate”, poručili su iz Adrisa.

Podsjetimo, Adris je naplatio samo manji dio pozajmice Agrokoru od milijardu kuna, odnosno 15 posto, za što su dobili 1,4% udjela u tvrtki, a Raiffeisen banka prošla je i gore s naplatom od samo 11% potraživanja. Franck, koji je od tužbe odustao, naplatio je 77% ukupnih potraživanja, a u finišu dogovora o nagodbi posebnim je aranžmanom o preuzimanju dionica Agrolagune i Žitnjaka otupljena oštrica Agram Investa koji se jako protivio nagodbi. Adris je ustrajao da ne podrži nagodbu i isticali su da model namirenja koji je odabran kao metoda naplate ne uvažava ravnopravno sve vjerovnike.

poštovani a kak stoje stvari/tužba/agrokor
kakva su Vaša razmišljanja/saznanja jer ako se tu nešto ušićari mogel bi Marjan u remont ili kako već stoje stvari oko toga a trebali bi se obznanit i planovi za zagreb
[/quote]

o adrisu N1-M.J.Purko kroz agrokor

adris zna kak treba
[/quote]
[/quote]
i sad koliko ja vidim a puno pametan nisam adris bu ovo dobil samo kada i kaj bu onda stim penezima kad sjednu na adrisov račun. U što se to smije potrošiti/isplatiti. To bi gospon Vlaho12 trebal znat ali nije razgovorljiv. Izgleda da je glavni Vlaho…. zabranil štampu.
[/quote]
pošto ovo kaj sam napisal ne vrijedi ništ,izgleda da bumo dobili jamnicu ak ju ponovo stave na burzu. Ha kaj velite ili bumo lizali ledo. A zakaj nitko niš ne piše kaj je z onom ribom kaj je pobegla iz kaveza.
Ovaj adris šuti/netransparentan i dalje

Treba li Vlahoviću oduzeti poslovnu sposobnost? U ovom videu se vidi kako Korunić odaje poslovne tajne iz Adrisa i da radi zakon direktno protiv Adrisa. I sad mu taj Korunić kupuje dionice na burzi. OK, možda je Korunić promjenio stranu pa mu je došao sa rupama u Lexu temeljem kojih sad on tuži.

U sheratonu kongres epp. Žetva lagano kreće. Hupz očekuju rekordi iduće godine.

Nitko ne šuti, međutim jedino čemu vjerujem su brojke, a one jasno pokazuju situaciju – U prvih devet mjeseci ove godine ukupni prihodi Adris grupe iznosili su 4,92 milijarde kuna, što je za četiri posto više od prihoda ostvarenih u istom prošlogodišnjem razdoblju. Plus što ključne kompanije pokazuju snažne rezultate. Koliko vidim perspektivu, ona izgleda jako dobro.

Jedna trakavica zavrsena

ADRIS GRUPA d. d. – Obavijest o pravomoćnoj dosudi nekretnina „Hotel Marjan“

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/wgnoqWbNRny88VjSVcc5jw==.pdf

Ignore : renči

@StatusQuo
ne mogu ti poslat više pm ne znam zasto. Pokusavam 2 dana izbaciva mi neku gresku da se poruka ne moze spremit
molim izbrisati , hvala

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Ajde da i ova trakavica završi već jednom.



@StatusQuo

ne mogu ti poslat više pm ne znam zasto. Pokusavam 2 dana izbaciva mi neku gresku da se poruka ne moze spremit
molim izbrisati , hvala

Mozda zato jer ti je naslov poruke predug ako idete svaki put “odgovori”. Onda doda “RE:” i naslov postane predug. Probaj ga skratiti pa poslati

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Hvala Kreso!
Ima nekakvi limit izgleda u replayanjima za koji nisam znao.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

https://lider.media/poslovna-scena/hrvatska/sava-osiguranje-preuzimanjem-ergo-drustava-povecala-trzisni-udio-u-hrvatskoj-129238
Pošto Adris ima 20% Save, nešto je i on ušičario.

Ovdje sam zabrinut zbog dvije nepoznanice. Prva je padajući trend u premijama osiguravatelja CO, dok svi ostali rastu Allianz, Adiatic, Triglav, Sava i dr., Kolika je šteta od nevremena na ribogojilištu kraj Dugog otoka.

New Report

Close