ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Što ih je doktor Ivo zaj—! A i dosta drugih!!!! Izgubili P.M., uložili u nova postrojenja, uložili oooogromna sredstva u vlastitu distribuciju, premium brandovi su im pušing rođo….. Mainstream brandovi TDR-a polako gube utrku sa P.M., znanje nemaju, P.M. polako ali sigurno osvaja pozicije, gradi brandove, nalazi najbolje partnere u Hrvatskoj (Orbico)…… Neznam, neznam….. Volio bih da se varam, ali…..

Kao prvo zakon još nije izglasan, a kao drugo pitanje je od kada će se i hoće li se uopće primjenjivati.


zimmerman: ” Što ih je doktor Ivo zaj—! A i dosta drugih!!!! Izgubili P.M., uložili u nova postrojenja, uložili oooogromna sredstva u vlastitu distribuciju, premium brandovi su im pušing rođo….. Mainstream brandovi TDR-a polako gube utrku sa P.M., znanje nemaju, P.M. polako ali sigurno osvaja pozicije, gradi brandove, nalazi najbolje partnere u Hrvatskoj (Orbico)…… Neznam, neznam….. Volio bih da se varam, ali….. ” Kao prvo zakon još nije izglasan, a kao drugo pitanje je od kada će se i hoće li se uopće primjenjivati.

Hoće i to uskoro…ne znam kakav će imati utjecaj na dionicu…

Glasnogovornik IGH na neodređeno


matrix90: ” zimmerman: ” Što ih je doktor Ivo zaj—! A i dosta drugih!!!! Izgubili P.M., uložili u nova postrojenja, uložili oooogromna sredstva u vlastitu distribuciju, premium brandovi su im pušing rođo….. Mainstream brandovi TDR-a polako gube utrku sa P.M., znanje nemaju, P.M. polako ali sigurno osvaja pozicije, gradi brandove, nalazi najbolje partnere u Hrvatskoj (Orbico)…… Neznam, neznam….. Volio bih da se varam, ali….. ” Kao prvo zakon još nije izglasan, a kao drugo pitanje je od kada će se i hoće li se uopće primjenjivati. ” Hoće i to uskoro…ne znam kakav će imati utjecaj na dionicu…

Vjerujte mi, mnogo obećanja ili kako bi naši istočni susjedi kazali: “…Previše para premalo muzike…”

matrix90 ” Kao prvo zakon još nije izglasan, a kao drugo pitanje je od kada će se i hoće li se uopće primjenjivati.
[/quote]

Ako jedna Turska može zabraniti pušenje bogami može i Hrvatska.”Pušiš kao turčin “postaje prošlost.Drago mi je zbog toga.
[pray]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Ovo bi moglo usmjeriti Adris tamo gdje je i krenuo …od TDR-a do Adrisa[thumbsup]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Ovo bi moglo usmjeriti Adris tamo gdje je i krenuo …od TDR-a do Adrisa[thumbsup]

Vas cijenim kolega ,kamo ide adrs ??? Hvala ( u kunama molim)

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Ovo bi moglo usmjeriti Adris tamo gdje je i krenuo …od TDR-a do Adrisa[thumbsup]

Istina, no, prije svega neka se riješe duhanskog sektora.[thumbsup]

Nije li ovo idealna prilika baciti to fuj od sebe…kako se ono kaze…okrenuti kaput [lol]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Dejavue: ” Ovo bi moglo usmjeriti Adris tamo gdje je i krenuo …od TDR-a do Adrisa[thumbsup] ” Vas cijenim kolega ,kamo ide adrs ??? Hvala ( u kunama molim)

KOlega, imam ADRS-R-A i ADRS-P-A
Kamo ide Adris? ako ga odlucim zadrzati, to znaci da su krenuli putem gdje zelim, a to je 2000 kuna do kraja 2009. godine
Ako krene losim smjerom…izlazim za 700-900
Za sad ne vidim los smjer…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Dejavue: ” Ovo bi moglo usmjeriti Adris tamo gdje je i krenuo …od TDR-a do Adrisa[thumbsup] ” Istina, no, prije svega neka se riješe duhanskog sektora.[thumbsup]

Pardon što im ostaje Maistra….

Glasnogovornik IGH na neodređeno


matrix90: ” Dejavue: ” Ovo bi moglo usmjeriti Adris tamo gdje je i krenuo …od TDR-a do Adrisa[thumbsup] ” Istina, no, prije svega neka se riješe duhanskog sektora.[thumbsup] ” Pardon što im ostaje Maistra….

Ostajem im 1.5/ 3 ukupnih turističkih kapaciteta Istre i naravno udio u Tisku, TDZ-u…

Baš sam znatiželjan kako će se vijest o zabrani pušenja u ponedjeljak odraziti na ovu dionicu ???

na 4300 sve prodajem...

New Report

Close