ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neće ovo stati do 700kn…to je minimum u slijedeća dva mjeseca…[smiley]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

ja kupovao prije dva mjeseca po 530 pa 525 pa 520 pa 515 pa 510 pa 505 pa 500 a onda sam stao a bilo bi bolje da sam još išao dalje do 465

Žao mi je što nisam imao više para kada sam uletio u ovu dionicu. Sada se već fino digla, skoro da mi je i žao.

Svima kad tad svane, samo se treba probuditi.

Svim ADRS-ovcima puno zdravlja i sreće, nadam se da će nam ova godina bit zelena[thumbsup]

Cookie Monster

Doista sam iznenađen da nitko ne komentira današnje stanje na adrsu. Ne vjerujem da su svi na skijaju.
Prodaju se ali i kupuju veliki paketi. Zna li netko tko je na strani prodaje, a tko kupuje? Kakva su predviđanja do kuda će u ovom naletu?

Idemo barem na 700,ako ništa onda zbog ovog nema bolje i podcjenjenije dionice od ove…

P/E 9,00
BV Društva (000 kn) 5.471.111,00
BVPS 580,88
P/BV 1,20

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Kakva su predviđanja do kuda će u ovom naletu?

Do tamo gdje mu je i mjesto. 650 kn minimalno u ovom naletu a do kraja godine target je znatno veći. Naravno, govorim o P izdanju.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


novi1: ” Kakva su predviđanja do kuda će u ovom naletu? ” Do tamo gdje mu je i mjesto. 650 kn minimalno u ovom naletu a do kraja godine target je znatno veći. Naravno, govorim o P izdanju.

Slažem se po meni P ide do 700kn, mirovincima je ovo idealna priča…
[thumbsup]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Idemo barem na 700,ako ništa onda zbog ovog nema bolje i podcjenjenije dionice od ove…

P/E 9,00
BV Društva (000 kn) 5.471.111,00
BVPS 580,88
P/BV 1,20


Već sam napomenuo, ova dionica je zadovoljavala sve kriterije konzervativnog investiranja po Grahamu. Dakle osim navedenih pokazatelja, dodajem još tekući omjer veći od 2, kontinuirani rast zarada prethodnih godina, isplata dividendi, poduzeće među najvećima u HRV i po dobiti i po prihodima.

Uskoro ćemo vidjeti koji se to mirovinac krca već nekoliko dana, a do tada zaželimo mu da popapa i ove poveće naloge koji se postavljaju na visinama oko 600.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Idemo barem na 700,ako ništa onda zbog ovog nema bolje i podcjenjenije dionice od ove…

P/E 9,00
BV Društva (000 kn) 5.471.111,00
BVPS 580,88
P/BV 1,20


A koje izvješće je korišteno za ovaj izračun?!? Meni se brojke čini malo “predobre”?


davids: ” Idemo barem na 700,ako ništa onda zbog ovog nema bolje i podcjenjenije dionice od ove… P/E 9,00 BV Društva (000 kn) 5.471.111,00 BVPS 580,88 P/BV 1,20 ” A koje izvješće je korišteno za ovaj izračun?!? Meni se brojke čini malo “predobre”?

Preuzeto sa Poslovnog dnevnika: http://www.poslovni.hr/56594.aspx
Izgleda da neki čitaju samo Forum a zanemaruju druge korisne sadržaje na PD-u npr. rubriku Dionička društva

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close