ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


malo pogledajte maistru, poceli su se kreditirati od banke, a vracati matici…nesto se tamo cudno dogada…

i imenovanje novih/starih lica, svasta nesto….ma ovo je takva bara, da se ni ave Cezar vise ne snalazi

A to se ne bi zaduživao tamo gdje ti je manja kamata?

Radovi na hotelu Park privode se kraju, bit će to sjajan hotel. Ostali biznisu napreduju, rastu.

adris je počeo jambrati po novinama o turističkoj sezoni,traljavo iz rovinja i sve manje uvjerljivo ali za neke
uvijek sve super

za neke sa foruma adrisa pitanje kada adris ovako daje obavijesti kao neki hotelijeri.
https://www.tportal.hr/biznis/clanak/ovako-su-u-hrvatskom-hotelskom-lancu-odlucili-iznenaditi-svoje-radnike-20190218
u adrisu info imaju samo neki a i oni vjerojatno znaju kako se izčitavaju adrisova izcješća jer su upucani u temu/metodologiju.Znamo da svi ne možemo biti u upravi adrisa pa bi izvješće/obavijest ipak trebalo složiti transparentnije i kakva su oćekivanja a ne jambrati po novinama jer za nadolazeću sezonu kako pišu su onda sami krivi

adris jambra svojom greškom jer guverner velihttp://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/GUVERNER-HNB-A-ZA-NOVI-LIST-Nema-nekretninskog-balona-u-Hrvatskoj-a-kriza-u-Italiji-moze-biti-nas-problem?utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=MidasFeed

Ocjenjujemo da bi turistički prihodi trebali nastaviti rasti, vjerojatno nešto slabijim intenzitetom nego u proteklih nekoliko godina, i dobro je da rastu. Međutim, valja upozoriti da se konkurenti vraćaju na tržište, prije svega Turska i sjever Afrike, i da su Italija, Španjolska to jačanje konkurencije značajno osjetile još lani.

Najbolja investicija za Adris trenutno je da pokupi ostatak Maistre, to je kao da kupe još jedan Hotel Lone.

Ali ne mic po mic nego odma u glavu do 95% i onda istiskivanje.

100% Maistre+100% Hupz + Hotel Park

Za Cros barem da spuste državu na 25% i isplate dividendu. Ne znam je li rade na tome ali to su zapravo akvizicije.
Kupuj sam sebe, kao na Adrs. Ja bi to agresivnije i brže. Adris može kupovati npr do 500kn vlastite dionice i to je najbolja investicija do nekog mogućeg novog preuzimanja.
Maistru je ionako bolje imati kroz Adrs + imaš dividendu.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

ante909 ,nemam nikakvih info iz adrisa ili od drugih ali i ja mislim da je to najbolje i to sam napisao 7.2.19
vašemu 100% Maistre+100% Hupz + Hotel Park tzreba još dodati hotel marjan i basta
plavi01 7.2.2019 18:53

Fond adris ima svoju burzu na kojoj trguje svojim dionicama do 100% vlasništva
Završio je trgovanje/kupovanje u cromarisu i hupz,skuplja/kupuje/prodaje u maistri, CO, triglavu/savare, hpb, APlovidbi,uljaniku i kreditira one firme u kojima ima svojih poslovnih interesa i otkupljuje od Kreditne banke Zagreb hipoteku upisanu na apartmanski aneks hotela Marjan,otkupom 50 milijuna eura teške hipoteke.
nije ni čudno zašto ne će na primere ligu kod gazičke kad je pobrao prvu ligu u cro i još samo želi ACI a GM za nekretnine u CRO ima svoj kalkulator.

Adris očekuje rast troškova i neizvjesnu turističku godinu

Međutim, u Adris ne kriju da očekujuneizvjesnu turističku godinu. “U turističkom dijelu Grupe rizik predstavlja povratak određenih zemalja na europsko turističko tržište, i to politikom niskih cijena. Potencijalni rizik dampinga, prvenstveno se odnosi na zemlje iz mediteranskog kruga, poput primjerice Turske, Tunisa i Egipta. Nedostatak radne snage u turizmu utjecat će na ukupan rast troškova osoblja u toj djelatnosti”, ističe Uprava Adrisa u izvješću objavljenom u petak na Zagrebačkoj burzi.

Samo će morati iskrcati malo više od 300 kn … do 350 na prodaju ni 5.000 komada … mislim da prodaje tko mora ostali čekaju ozbiljniju ponudu


Najbolja investicija za Adris trenutno je da pokupi ostatak Maistre, to je kao da kupe još jedan Hotel Lone.

Ali ne mic po mic nego odma u glavu do 95% i onda istiskivanje.

100% Maistre+100% Hupz + Hotel Park

Za Cros barem da spuste državu na 25% i isplate dividendu. Ne znam je li rade na tome ali to su zapravo akvizicije.
Kupuj sam sebe, kao na Adrs. Ja bi to agresivnije i brže. Adris može kupovati npr do 500kn vlastite dionice i to je najbolja investicija do nekog mogućeg novog preuzimanja.
Maistru je ionako bolje imati kroz Adrs + imaš dividendu.

Ideje naše benzin Vaš!

Ode Adris i Crobi u zeleno:

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/YTGUVF8RVXvgdwToAkXJvg==.pdf

Raspon cijena po kojoj će DRUŠTVO kupovati DIONICE je:
– do 530,00 HRK za ADRS, što predstavlja 9,05% iznad prosječne tržišne cijene dionice
ostvarene na dan 15. veljače 2019. godine na Zagrebačkoj burzi,
– do 465,00 HRK za ADRS2, što predstavlja 9,11% iznad prosječne tržišne cijene dionice
ostvarene na dan 15. veljače 2019. godine na Zagrebačkoj burzi.

http://zse.hr/default.aspx?id=89713

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

ovo vrijedi do 17.lipnja 2019 http://zse.hr/userdocsimages/novosti/YTGUVF8RVXvgdwToAkXJvg==.pdf
adris treba nove odluke

New Report

Close