ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Brojke su govorile i za Agrokor. Dok se nisu pokvarile.
Ovdje treba biti jako oprezan. Bilo ih je koji su se veselili najavi dolaska tode marica. AV bi bilo najbolje da novce Adrisa ulozi u nesto. Pod hitno. I osigura se od scenarija koji su vec vidjeni na ovim prostorima.

Pa i ulažu… pogledaj Park, HUP…
[/quote]

Cros, Hup, Sava, Triglav, 5mlrd državnih papira ( e sad, je li smeće ili nije, tržište kaže da trenutno nije ni blizu), orade i brancini za Italiju, Hotel Park kao mini firma, cash, cash, dividenda rastuća, Ebitda snažno raste, a za njom će i dobit.

Uglavnom, radi se, pomalo ali ipak.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.


Renči, koliko si dividendi pokupila na lrh? Inače lrh je jedna jako transparentna firma. Kažem ti treba Opatiju rubno obnoviti jer će ljudi misliti da je to hospicij. Možda Šehanović pomogne, on je ipak vrhunski mag.
Nakon Hup-a Ante bi to mogao poklopiti, a možda i trebao, ipak se on lako može dogovoriti sa Ostojom.

Ja sam na LRH zaradila puno vise jer sam je kupovala po.puno nize nego sto je sada kada pada. LRH i PLAG su Mercedes Benz za Adris u managerskom i profitnom smislu.
Ali i Adris je prezivio, nadajmo se da ce i dalje. Samo da ne posluzi kao kasica prasica. Do sada je vec sluzio. Kako ce dalje ? Slovence neka zaborave. A CROS im je udica koju su progutali i sada ih drzava drzi na niti. Kao kasicu prasicu. A i konacno ima i drugih motiva i tko se sve zeli docepati Adrisa i Istre. A u Agrokoru je zamalo uspjelo. Da ne uspije platili su mali dionicari. Tko kaze da se to ne moze ovdje dogoditi ? Zar nije AV dobar sa Todoricem ? Zar nije toda maric najavljen da bi dosao u realni sektor ?
Mozda je AV dosao pameti ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

Uf, ako je CROS udica neka ih pogode i harpunom onda, lova do krova.



Renči, koliko si dividendi pokupila na lrh? Inače lrh je jedna jako transparentna firma. Kažem ti treba Opatiju rubno obnoviti jer će ljudi misliti da je to hospicij. Možda Šehanović pomogne, on je ipak vrhunski mag.
Nakon Hup-a Ante bi to mogao poklopiti, a možda i trebao, ipak se on lako može dogovoriti sa Ostojom.

Ja sam na LRH zaradila puno vise jer sam je kupovala po.puno nize nego sto je sada kada pada. LRH i PLAG su Mercedes Benz za Adris u managerskom i profitnom smislu.
Ali i Adris je prezivio, nadajmo se da ce i dalje. Samo da ne posluzi kao kasica prasica. Do sada je vec sluzio. Kako ce dalje ? Slovence neka zaborave. A CROS im je udica koju su progutali i sada ih drzava drzi na niti. Kao kasicu prasicu. A i konacno ima i drugih motiva i tko se sve zeli docepati Adrisa i Istre. A u Agrokoru je zamalo uspjelo. Da ne uspije platili su mali dionicari. Tko kaze da se to ne moze ovdje dogoditi ? Zar nije AV dobar sa Todoricem ? Zar nije toda maric najavljen da bi dosao u realni sektor ?
Mozda je AV dosao pameti ?
[/quote]

Adris, Maistra su br1 u HR turizmu, pa to je vidljivo iz aviona, ne čekaju ni sekunde za razliku od lrh koja se još nije otresla od sindikata i koja nije ni blizu iskoristila potencijal, dapače hrpa imovine je godinama čamila jer se nije znalo ide li se prvo u investicije ili se prodaje odmah.
Adris bi za vrijeme koje je Šehanović proveo u lrh napravio od Opatije isto što i od Rovinja, naravno mislim u investicijskom smislu. Jednostavno ne bi se rješavale jedna po jedna vila ili bungalov nego bi se utuklo koliko treba da se to posloši na najveći mogući nivo.
Pa Maistra je tek desetak godina na tržištu, a dogodine će se približiti Valamaru po prihodima. Pogledajte koliko imaju hotela sa 5* i u kojim destinacijama.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

ante909 mi smo investitori u dionice, a ne u parkove i muzeje i perivoje
Bitan mi je samo povrat na ulozeno.zasto placamo prirez ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

Kako moze biti povrata na ulozeno ako kompanija ne investira? U osam godina su investirali sedam milijardi kuna. Također, dividenda je posljednjih pet godina rasla prosječno godišnje 25 posto (bez izvanredne dividende).

Čisto da velim, po pravilima struke CROS ima 3,7 milijardi kuna raspoloživo za preuzimanja drugih.

http://www.zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/ADRS_stjecanje_otpustanje_2018__23112018133741.pdf
a koliko adris/trezor ima love da može kupovati dionice ako poćme prodaja kao što traje sada na valamaru



Moram priznati da već dugo nisam pročitao veću količinu besmislica. Nisam znao da se ovo pretvorilo u humorističan forum… samo i isključivo brojke priznajem, a one govore snažno u korist Adrisa. Sve drugo su naklapanja…

Brojke su govorile i za Agrokor. Dok se nisu pokvarile.
Ovdje treba biti jako oprezan. Bilo ih je koji su se veselili najavi dolaska tode marica. AV bi bilo najbolje da novce Adrisa ulozi u nesto. Pod hitno. I osigura se od scenarija koji su vec vidjeni na ovim prostorima.
[/quote]

Bojim se Zdravkeca Marića da ne pređe u Adris, da ne bi završilo kao u Agrokoru..

Dok je AV živ mislim da je Adris siguran kolko tolko, ali s obzirom na adrisovu vlasničku strukturu, svašta je moguće.

Postoji udruga dioničara Adrisa, pa bi se trebalo tamo uključiti, inaće je sve moguće..

ADRIS je odlicna firma.
Jedina i najveca mana je sto posluje u bananistanu


ADRIS je odlicna firma.
Jedina i najveca mana je sto posluje u bananistanu

ili se igra bankara pa kao jamstvo za kredit od 100 Meura uzme dionice



ADRIS je odlicna firma.
Jedina i najveca mana je sto posluje u bananistanu

ili se igra bankara pa kao jamstvo za kredit od 100 Meura uzme dionice
[/quote]

To je bio super potez. To samo privremeno vrijedi 0.

New Report

Close