ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ja sam krenuo s ulaganjem prije dvije godine i trenutno sam na -0,3% na Adrisu, dakle ne mogu reći da sam zadovoljan s prinosom. Ipak, ne može se reći da adris ne ulaže, zar smo zaboravili HUPZ, ulaganja u Park, Kerumov hotel u Splitu itd. U odnosu na rivp, to izgleda puno konzervativnije i usporenije, ali s ulaganjem u Adris mirno spavam. Evidentno je da će se kroz godinu – dvije dobit udvostručiti ili utrostručiti, a onda vjerojatno slijedi izlistavanje na londonskoj burzi što je i najavljeno te se i po novom menadžmentu vidi da se ide u tom smjeru. To bi mogao biti i labuđi pjev trenutnog predsjednika uprave i njegovo povlačenje u velikom stilu. Možda i proda dio svoj paket ili dio u tom trenutku. Uglavnom, moje je mišljenje: strpljen – spašen. Vjerojatno ima i lukrativnijih prilika trenutno, ali da me neko s puno novaca pita gdje uložiti, nebi me bilo strah preporučiti Adris. Za ostale dionice na zse, nisam siguran.

E, ovo je bolje nego reklama sa svizcem i čokoladom…
[/quote]
Živi bili pa vidjeli.

na prvu izvjesce izgleda super i to bez hupz sad ga treba malo bolje pregledat ima li kakvih zamki u vec standardnim rezervacijama i otpisima, ali +20% dobiti od prosle godine i prihod +17%

Ignore : renči

ADRIS GRUPA d. d. – Adris grupa: Nastavljen dvoznamenkasti rast svih ključnih pokazatelja
http://zse.hr/default.aspx?id=87320

Ovo je užitak čitati, sve ljepše od ljepšeg izvješća stiže…ipak nam nije tako loše kako depresivci i katastrofičari stalno mantraju na forumu…

http://www.zse.hr/default.aspx?id=87320

bravo adris, samo šteta šta su na našoj burzi jer cijena će biti taoc nelikvidnosti

Izvrsno.

Odlicno 🙂




Ja sam krenuo s ulaganjem prije dvije godine i trenutno sam na -0,3% na Adrisu, dakle ne mogu reći da sam zadovoljan s prinosom. Ipak, ne može se reći da adris ne ulaže, zar smo zaboravili HUPZ, ulaganja u Park, Kerumov hotel u Splitu itd. U odnosu na rivp, to izgleda puno konzervativnije i usporenije, ali s ulaganjem u Adris mirno spavam. Evidentno je da će se kroz godinu – dvije dobit udvostručiti ili utrostručiti, a onda vjerojatno slijedi izlistavanje na londonskoj burzi što je i najavljeno te se i po novom menadžmentu vidi da se ide u tom smjeru. To bi mogao biti i labuđi pjev trenutnog predsjednika uprave i njegovo povlačenje u velikom stilu. Možda i proda dio svoj paket ili dio u tom trenutku. Uglavnom, moje je mišljenje: strpljen – spašen. Vjerojatno ima i lukrativnijih prilika trenutno, ali da me neko s puno novaca pita gdje uložiti, nebi me bilo strah preporučiti Adris. Za ostale dionice na zse, nisam siguran.

E, ovo je bolje nego reklama sa svizcem i čokoladom…
[/quote]
Živi bili pa vidjeli.
[/quote]

Ma Adris je ok kao ulaganje, al nije mi jasno da još neko fantazira s pričom oko Londona…

Najviše mi se sviđa kod adrisa što su maksimalno korektno preuzeli hupz, uključujući i male dioničare…

šteta da nam je likvidnost nikakva i da cijena i nakon ovog odličnog izvještaja stoji na mjestu.. trenutno je to realnost..

Veseli i kad vidis da imas u 3Q povecanje novcanog toka od poslovnih aktvnosti od 942mil, a da ti 4q nece to previse pokvarit jer imas drustva koja anuliraju turisticki minus u tom razdoblju

Ignore : renči


na prvu izvjesce izgleda super i to bez hupz sad ga treba malo bolje pregledat ima li kakvih zamki u vec standardnim rezervacijama i otpisima, ali +20% dobiti od prosle godine i prihod +17%

HUPZ je u izvješću.

farmanovca.com

New Report

Close