ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Super vijesti, a cijena ni makac gore. I tako već mjesecima.

Ništa to nije važno, jedina vijest koja se čeka je da priroda napravi svoje, tj da se AV povuče i da posao preuzme bar prosječan menadžer. Onda će rast. Do tada nikakvih promjena ne može bit.
[/quote]

Ako može jedno ime prosječnog menadžera, bio bih zahvalan…

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

e, ante, ante… prosječnih je puno i uglavnom su anonimni. svaki takav bio bi bolji za male dioničare od ovoga što imamo (btw. koliko smo već našim novcem kupili dionica AV-u, a po njegovoj odluci?).
a tek da dođe neko ime i prezime iz prve lige, gdje bi adrisu bio kraj…

p.s. ovo što sam navela nije uopće glavni grijeh, ima pono gorih, štetnijih i nerazumnijih poteza…

Treba malo pogledati financijske rezultate koje Adris postiže… samo u 2017. godini Adrisove tvrtke ostvarile su dvoznamenkasti rast neto dobiti, a, gledajući konsolidirano, rast iznosi 33 posto. Mislim da to dovoljno govori o uspješnosti Uprave, a ne paušalne ocjene

kakvo iskrcavanje po bidu na adrisu… jel to netko nešto zna? ide li adris stopama uljanika i agrokora? oh mein lieber gott

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

i sad ti reci da je iko više normalan u ovoj boleštini od zemlje …ovdje na berzi ostali samo gmazovi i njihove bolesne igre sa cijenama dionica…

U posljednjoj Adrisovoj objavi za javnost napisano je da Adris do 2022.godine ulaže 3,3 milijarde kuna (svojih novaca) u turistički dio svog poslovanja, prema tome Adris će imati više od polovine od ukupnog poslovanja u turističkom biznisu, a lokacije su top destinacije Zagreb, Dubrovnik, Rovinj, Vrsar i Split, a turistički sadržaj hoteli sa 5 zvijezdica i kampovi. Imali brige za budućnost Adrisa.

Cijena srušena dok se nije obavio prekrcaj po 428, a sad kao i prije tjedan-dva opet na (preko) 440!

dobro a kaj AV već jedanput ne veli kaj je sa akvizicijom,u kojoj je fazi split/marjan,hoteli u zagrebu i sud/agrokor i jel bude kaj od posla sa fondovima oko acija.Mnogo lijepih stvari a on ih drži za sebe sa svojom elitom i po meni je on u sukobu interesa.No bez zezancije,tko ima lovu nek kupuje ovo ili pukovnik/pokojnik.Valjda nije ovo novi agrokor kao što piše kolega Renči.
hupz/maistra koji će biti rezultati s 31.12.Kak bu to adris složil odnosno novi financijaš iz zabe.
https://lider.media/aktualno/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/zaklada-adris-izdvaja-tri-milijuna-kuna-za-projekte-i-stipendiste/

samo strpljenja

adris nema nikakve odnose sa investitorima i netransparentan je a AV elita je vjerojatno u sukobu interesa jer ne daje sve potrebne info i koje samo oni znaju

Atlantic, Valamar Riviera i Hrvatski telekom imaju najbolje odnose s investitorima


pogledajte si danas članak za Aplovidbu kada i kapetan Kulaš govori o dionici a ne samo IB
u adrisu je mnogo tema za raspravu ali konstelacija snaga na skupštini je loša po potencijalne investitore

Danas je to upravo tako, ali smatram ovakvo stanje neodrživo ipak neke stvari će se morati mijenjati, a i gosp.Ante Vlahović ušao je u sedamdesete godine života. Ovdje očekujum situaciju sličnu kao u HUPZ, nakon investiranja (širenja poslovanja) do 2022.godine slijedi traženje strateškog partnera ili kupca.


Ako može jedno ime prosječnog menadžera, bio bih zahvalan…

– Gianni Rossanda.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close