ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bio sam jednom u adrisu………..

cijena je bila oko 600 kuna, kupio i prodo s minimalnim gubitkom il dobitkom, ni ne sjećam se!

da li se išta promjenilo u vezi vizije poslovanja ili je adris još uvijek investicijski fond koji ne zna kuda sa silnim milijardama na računu dok mu duhanski biznis radi sve gore, a rvatski turizam je pak priča za sebe!?


Pogledaj pokazatelje, izvješća… Adris zadovoljava sve uvjete konzervativne investicije po Grahamu! Valjda ti je sve jasno. Polako se rješavaju golf industrije i ulažu u turizam, grade golf terene, po dobiti među prvih deset kompanija u Hrv.

Kako bi povećali profitabilnost, kvalitetu proizvoda i uspješan opstanak na globaliziranom tržištu Hrvatski duhani ove godine ulažu oko 20 milijuna kuna u povećanje za 30% kapaciteta za obradu duhana, što je najveća investicija u Virovitičkoj županiji, ali i jedna od većih u hrvatskoj poljoprivredi.


bio sam jednom u adrisu…..prometi su bili najveći na burzi, a cijena je izgledala toliko betonirana ko da nema šanse da ikad padne 10% bilo je to oko 600 kuna, kupio i prodo s minimalnim gubitkom il dobitkom, ni ne sjećam se! da li se išta promjenilo u vezi vizije poslovanja ili je adris još uvijek investicijski fond koji ne zna kuda sa silnim milijardama na računu dok mu duhanski biznis radi sve gore, a rvatski turizam je pak posebna priča za sebe!?

sve je isto i malo lošije nego prije! … titulu naj likvidnijih su izgubili pa je i cijena malo pala, a to šta će bit i šta Adris želi moramo čekati, ali kad zagrizu čut će se:)

Cookie Monster

10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 75.472 1,11 Skrb. račun -2580

Može li mi netko pojasniti zašto Adris nije u prvoj kotaciji?

Pojavi se kupnja, ali odmah se pojavi i još veća potreba za prodajom! …. strašno

Cookie Monster


Pojavi se kupnja, ali odmah se pojavi i još veća potreba za prodajom! …. strašno

Adris ove godine jako dobro radi, i činjenica da s ovim fundamentima dugo stoji na istom mjestu.Ovo je odlična kompanija i sve ispod 500 je jako jeftino,ne vjerujem da će skoro ovdje biti ovakva situacija.Činjenica da ima šaroliku vlasničku strukturu no Adris se vodi kvalitetno zaposlili su puno maldih managera i imaju jake planove za budućnost…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

nema vam barem više HYPOvaca, možda sad i krene nekud


nema vam barem više HYPOvaca, možda sad i krene nekud

Ispali su iz Top-10 ali imaju još oko 60.000 komada ADRS-P – tek za mjesec dana bi to moglo značajno UP ali nema nikakve potrebe za navlačenjem. Kad započnu dnevni prometi od 20 mil. kuna onda znajte da slijedi faza rasta cijene.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

takvi prometi su bili nedavno na oko 580-600kn…

ja bi na tvom mjestu navijao da ne počnu! [smiley11]

nije se zdravo ravnati po prometima na dionici jer oni znaju bit itekako varljivi u odnosu na cijenu…


takvi prometi su bili nedavno na oko 580-600kn… ja bi na tvom mjestu navijao da ne počnu! [smiley11] nije se zdravo ravnati po prometima na dionici jer oni znaju bit itekako varljivi u odnosu na cijenu…

točno pogledaj IGH npr.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

E ovo još nisam vidio: promet redovnom dionicom veći od prometa povlaštenom dionicom….kako to tumačite?

New Report

Close