ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 04:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,31
3.584
317
11,15
11,35
-1,73%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@ioreskovic a po cemu je to, molim vas, pogorsan radni kapital. ??!?

Ioreskovic, hoćeš okladu?
Da će prije preko 200 kn nego nazad na 100 kn
Javi se na private

Nakon najave g. Dosena da će u srednjenm roku poduplati prihode (u emisiji kod Karduma) tako nešto izjaviti stvarno treba imati _uda…


Nakon svega sto je Uprava dobro napravila. Osobno sam izasao sa 52% prinosa. I danas opet idem promatrati ovu kompaniju i vidim da su opet pogorsali radni kapital. To je meni sramotno za jedan proizvodni menadzment. Adpl cekam te oko 100-tke, vec drugi put:)…prije ne

tko čeka – dočeka … ali se i načeka …. kineska narodna …


@ioreskovic a po cemu je to, molim vas, pogorsan radni kapital. ??!?


Pogledajte Q3_2016 i sada Q1_2017


@ioreskovic a po cemu je to, molim vas, pogorsan radni kapital. ??!?


Isprike…Q4_2016 i Q1_2017
iz Q3_2016 su taman počeli raditi na tome i ušli i krenuli prema pozitivi Q4_2016, i onda opet pljus

Kolega, dajte mi malo pojasnite sto je to radni kapital? Na kojoj stranici u FI, za godisnji i za 1q to promatrate? I sta vas točno brine, da izjavite da čekate dionicu na 100kn…pa i ovdje pratimo izvještaje o prodaji automobila na tržištima ad plastik, prodaja raste u dvoznamenkastim brojkama, a vi očekujete 40% pad…



@ioreskovic a po cemu je to, molim vas, pogorsan radni kapital. ??!?


Isprike…Q4_2016 i Q1_2017
iz Q3_2016 su taman počeli raditi na tome i ušli i krenuli prema pozitivi Q4_2016, i onda opet pljus
[/quote]

A nisam ni ocekivao nista vise od ovakvog odgovora.
Dajte kolega lijepo u par recenica obrazlozite svoju zabrinutost.
Hvala




@ioreskovic a po cemu je to, molim vas, pogorsan radni kapital. ??!?


Isprike…Q4_2016 i Q1_2017
iz Q3_2016 su taman počeli raditi na tome i ušli i krenuli prema pozitivi Q4_2016, i onda opet pljus
[/quote]

A nisam ni ocekivao nista vise od ovakvog odgovora.
Dajte kolega lijepo u par recenica obrazlozite svoju zabrinutost.
Hvala
[/quote]

nije zabrinutost….uopće….čisto konstatacija da menadžment ne zna upravljati osnovnim stvarima





@ioreskovic a po cemu je to, molim vas, pogorsan radni kapital. ??!?


Isprike…Q4_2016 i Q1_2017
iz Q3_2016 su taman počeli raditi na tome i ušli i krenuli prema pozitivi Q4_2016, i onda opet pljus
[/quote]

A nisam ni ocekivao nista vise od ovakvog odgovora.
Dajte kolega lijepo u par recenica obrazlozite svoju zabrinutost.
Hvala
[/quote]

nije zabrinutost….uopće….čisto konstatacija da menadžment ne zna upravljati osnovnim stvarima
[/quote]

eto, jos jednom vas molim, da meni kao laiku, obrazložite u par rečenica svoje mišljenje o tome kako je točno pogoršan radni kapital.


Ioreskovic, hoćeš okladu?
Da će prije preko 200 kn nego nazad na 100 kn
Javi se na private

Nakon najave g. Dosena da će u srednjenm roku poduplati prihode (u emisiji kod Karduma) tako nešto izjaviti stvarno treba imati _uda…

Ajte molim vas. Kada je to i gdje receno imate kakav link ili samo iznosite neistine!?

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

vi to ozbiljno…imate emisiju na hrti, zove se druga strana..hrti.hrt.hr/video/show/3222907/druga-strana-hrvatski-proizvod-smart-twingo-i-maserati-1-ozujka-2017

morate se registrirati..ako vam se ne gleda cjela emisija, izjava na 12.30 minuta..za srednjeročno razdoblje..



Ioreskovic, hoćeš okladu?
Da će prije preko 200 kn nego nazad na 100 kn
Javi se na private

Nakon najave g. Dosena da će u srednjenm roku poduplati prihode (u emisiji kod Karduma) tako nešto izjaviti stvarno treba imati _uda…

Ajte molim vas. Kada je to i gdje receno imate kakav link ili samo iznosite neistine!?
[/quote]

Koliko se sicam i ja sam to bio poslusao da je tako

Ignore : renči

New Report

Close