ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 10:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,32
5.160
456
11,20
11,45
3,15%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Radnici su kupovali po 120 kn i ubtzo im napokon nakon 5 godina istječe zabrana prodaje i mogu početi prodavati.

Jel znate mozda kada bi to tocno trebalo biti? Ako me pamcenje dobro sluzi, cini mi se da se radi o listopadu ali nisam siguran..

Listopad

Da radnicima u lisopadu ističe zabana prodaje dionica a onda bi i cijena mogla dolje


gospon Jubito nemam vise Adpl ali ja se sjecam da je jednoc vredila i 250 kn per share

Gospon Jubito je mlad, naravno da ne može znati taj podatak. Problem je kod mladih da misle da sve znaju. 🙂

Od kada ja pratim i ulažem u ADPL, a to je zadnjih 4-5 godina, ADPL nije preskočila 133 kn.
Dakle ponavljam, koliko se ja sjećam, nije preskočila 133 kn.
A o cijenama dionica 2007. godine možemo svi skupa samo sanjati.


@PersJesus

Mlad kažeš, hehehehe, hvala na komplimentu.
A čuj, neko je mlad sa pedeset, a netko je i u dvadesetim starac.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Jel znate mozda kada bi to tocno trebalo biti? Ako me pamcenje dobro sluzi, cini mi se da se radi o listopadu ali nisam siguran..

Vaš link …

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !


Da radnicima u lisopadu ističe zabana prodaje dionica a onda bi i cijena mogla dolje

Što nije nužno loše…:-)

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !


Naravno da je ovo nestručna, subjetkivna i nerealna procjena na koju se nitko ne smije oslanjati jer ADPL-R-A još nikada nije postigla cijenu veću od 133kn/dionica koliko se ja sjećam.

Niste si baš dali truda, ADPL-R-A je na dan 31.05.2011. god. imala najvišu cijenu od 152,00 kn, prosječnu od 148,30 kn uz promet od 2.043.107 kn.

http://www.poslovni.hr/trzista/u-hrvatskoj-je-do-kraja-kolovoza-prodano-preko-32-tisuce-novih-vozila-vise-bego-lani-317357

polako idemo prema vrhu G krivulje…..



Radnici su kupovali po 120 kn i ubtzo im napokon nakon 5 godina istječe zabrana prodaje i mogu početi prodavati.

Jel znate mozda kada bi to tocno trebalo biti? Ako me pamcenje dobro sluzi, cini mi se da se radi o listopadu ali nisam siguran..
[/quote]

Vaš link …
Vaš link …

halfte trinken, halfte Šarcu geben

@jubito
Dali je 18% EBITDA marže vrh za ovu granu industrije?
Koliki bi bio utjecaj na prihodima da se izjednači proizvodnja Rusije iz 2011 godine?



@jubito

Dali je 18% EBITDA marže vrh za ovu granu industrije?
Koliki bi bio utjecaj na prihodima da se izjednači proizvodnja Rusije iz 2011 godine?

To su malo preteška pitanja za moje skromno znanje.
Zaista ne znam niti jednu usporedivu kompaniju koja se na sličan način bavi proizvodnjom istih ili sličnih djelova za osobna vozila, a s kojim bi mogli usporediti AD Plastik.
Ono što je eventualno iskoristivo ti piše u godišnjem izvješću od 59 stranice na dalje:
Vaš link …

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close