ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 14:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,32
5.160
456
11,20
11,45
3,15%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Navodno je na prezentaciji prikazana sila novih prihoda koji se ocekuju ove i sledece godine?Da li je netko bio?Ako je tako-a vec sada je dividendni prinos skoro 7% zasto je trenutna cijena ovako nisko?Netko od starijih dionicara?Kolike se valuacije ove industrije vani?Cini se interesantnim.

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

Navodno je na prezentaciji prikazana sila novih prihoda koji se ocekuju ove i sledece godine?Da li je netko bio?Ako je tako-a vec sada je dividendni prinos skoro 7% zasto je trenutna cijena ovako nisko?Netko od starijih dionicara?Kolike se valuacije ove industrije vani?Cini se interesantnim.

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]


Navodno je na prezentaciji prikazana sila novih prihoda koji se ocekuju ove i sledece godine?Da li je netko bio?Ako je tako-a vec sada je dividendni prinos skoro 7% zasto je trenutna cijena ovako nisko?Netko od starijih dionicara?Kolike se valuacije ove industrije vani?Cini se interesantnim.

Da, sila novih prihoda tj dobro povecanje.

Ali ne treba prezentacija, samo malo dublje pogledati prosle obavijesti, sve pise.

A na ZSE, ako nije stecajusa nije zanimljivo – dok nije.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Da ne raspravljamo na dugo i siroko. Domaći, ako dokazes moje multinickastvo dobijes 100 dionica plastike. Ili vise. A do onda se saberi. Ozbiljno ti kazem.
Nadam se da cemo se vidjeti na skupstini.
O tome sta sam i koliko prodao postoji zapis. Ali ni u jednom trenu ti nisam rekao da sam prodao sve. Stoga jos se jednom saberi.

"alea iacta est"

Sto se XYa i njegovog izlaska tice, on je vec pocetkom godine izasao s pola , a i za ovaj preostali paket od 60 000dionica nasao bi kupca bez problema.

Iskreno sumnjam da će smanjivati, štoviše vjerojatno je za očekivati da će i povećati poziciju do kraja godine….ovisi i o razvoju situacije u Petrici.

Doma-goj

Jedan od najvecih problema dionice ADPL je to sto su prije 2. godine banke rasprodale 25% Preventovih dionica po cca 112kn…Preko milijun dionica otišlo je na burzu što je značajno povečalo ponudu dioncia i srušilo ADPL koji se tada tržio na 130-150kn/share na 100kn , iako sada ADPL posluje bolje nego je poslovao tada i iako je sada puno perspektivniji…..Dionice su prodavane u paketima od 10 000komada na više, i nada svih nas je bila da će OMFovi pokupiti glavni dio tih dionica, međutim OMFovi imaju jako ružnu prošlost na ovoj dionici pa su se svi osim ROMFa suzdržali kupnje dionica ADPLa..stare rane idalje ih bole očito..

Tako je puno dionica palo u ruke špekulanata koji su to odma krenuli rasprodavati po burzi,tako da ukoliko danas pogledate knjigu dionicara paketa od 10 000komada vise uopce nema…To je jedan od glavnih razlgoa zasto je cijena dionice sada tu gdje je i trebat ce neko vrijeme do kad se to sve ner asčisti, a do tada je to po meni izuzetno dobra buy prilika.

Naravno da imam dionice ADPLa i nije nagovor na kupnju/prodaju.

...

konacno i ovdje pocelo topiranje i prodaja…a nije ni cudo ,,pa nema bloger stampariju kuna

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


konacno i ovdje pocelo topiranje i prodaja…a nije ni cudo ,,pa nema bloger stampariju kuna

nema ovo veze sa blogerom, nadam se da ce izaci van cijeli nekada.

Imaju podlogu u poslovanju naspram DDJH/PTKM – nije ista priča.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Ovo ce biti dobra kupnja ispod 90 kako TA pokazuje. Da nema ovog MM sa 1000 kom ovo bi vec bilo na 100 kn. Cisti privid bida. Presmijesno

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

MM spuštaju dnevno k/p za 1 kn

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Kad prodas po “prividnom bidu” dobiejs “prividne nvoce” ili je neki drugi razlog zasto ljudi ne prodaju? xD

...


Kad prodas po "prividnom bidu" dobiejs "prividne nvoce" ili je neki drugi razlog zasto ljudi ne prodaju? xD

Vidim da ti se trese tipkovnica od nervoze, ali mislim da si bez brige ukoliko si dugorocni investitor. Kroz nekih 5-10 godina, u prosjeku, s ovom investicijom ces sigurno pobjediti inflaciju

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close