ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 12:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,32
5.160
456
11,20
11,45
3,15%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Zarađuju, isplaćuju dividendu, šire poslove, radnici i uprava dižu kredite da kupe dionice po tržišnog cijeni, sama tvrtka planira otkupljivati svoje dionice… Sve je to vrlo sumljivo za ZSE, nije narod navikao na takvo što.
U trendu su predstečajne nagodbe, tu ima sjajnih prilika i to već poodavno.

Urota ljudi i to crno na bijelo[emo_smijeh][emo_smijeh]
Alias slobodno im prodajte svoje dionice kad bude buyback

prošle g. predujam bio 2,47 ukupna 8kn. valjda će sad biti bar 10. pokušavam pogoditi…….
http://www.mojedionice.com/fund/dividenda.aspx?sifSim=ADPL-R-A

who dares, wins

Zar nije 3,92 bruto?

Iz dobiti za dividendu se isplaćuje 33.274.424,00kn, dionica ima 4.199.584. Dakle 7,92kn, a 4 je isplaćeno.

Bio je već predujam 4kn po dionici, još na ljeto će isplatiti 3.92kn bruto po dionici…E sad ako se ne varam Ustavni sud je privremeno ukinuo porez na dividendu, no tko bi to znao u ovoj pravno neisgurnoj drzavi vrijedi li taj zakon sada ili ne, i ako ne koliko dugo ne…

Ja za sebe racunam kao da cu dobiti dividendu-porez, a ako kojim slucajem poreza nebude to bolje 🙂

...


Bio je već predujam 4kn po dionici, još na ljeto će isplatiti 3.92kn bruto po dionici…E sad ako se ne varam Ustavni sud je privremeno ukinuo porez na dividendu, no tko bi to znao u ovoj pravno neisgurnoj drzavi vrijedi li taj zakon sada ili ne, i ako ne koliko dugo ne…

Ja za sebe racunam kao da cu dobiti dividendu-porez, a ako kojim slucajem poreza nebude to bolje 🙂

Kako je to uspjelo hrvatskom Ustavnom sudu ukiniti porez na dividendu, a nije uspjelo sudovima u drugim drzavama? Na osovu cega je porez ukinut?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Jer su se nasi politicari “zaigrali” i pozeljeli retroaktivno oporezivati…no ne moze se suspendirati samo dio zakona, zato je privremeno ukinut cijeli zakon.

http://www.jutarnji.hr/ustavni-sud-privremeno-obustavio-oporezivanje-dividende-poslodavci-dobili-prvu-rundu-protiv-ministra-linica/1096205/

...


Zarađuju, isplaćuju dividendu, šire poslove, radnici i uprava dižu kredite da kupe dionice po tržišnog cijeni, sama tvrtka planira otkupljivati svoje dionice… Sve je to vrlo sumljivo za ZSE, nije narod navikao na takvo što.
U trendu su predstečajne nagodbe, tu ima sjajnih prilika i to već poodavno.

Kakav mentalitet, takva vlast takva i burza.

Kada AD za ne tako dugo poveća dobit za 70% ili više(trenutnu)i ako stvarno krene sa buybackom, onda će cijena napraviti pop! prema gore a svi će se čuditi, kako to? Kako se to nije znalo? Zašto?

Pa da, u trendu su stečajuše, sve ili ništa i u kratkom roku. Tko bi čekao 2 duugge godine ccc(sa dividendom).

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Dragi domaći,

tvoj stupanj psihološke deprivacije na dionicu ADPL je fascinantan.

Komentar o xy i izlasku neću puno komentirati jer ako se ostvari trebati će ti još duži rok da se sabereš u svojim projekcijama…a ako i slijedeći kvartal podbace evo ti stotke. MM žive od provizije…sreća da su relativno bezbolno progutali ove količine, ali još jedna takva tura i da vidiš.

Što se tiče buy back-a – jako bi sretan bio da je to ostvarivo…možda kad radnici otplate svoje…a do onda ko živ ko mrtav.

Baš se veselim skupštini – dati ću sve od sebe da mi objasne capex od 133.000.000,00 kuna uz kontinuiranu isplatu dividende. Priču o Rusima ne mogu popušiti…interesira me da li je definitvno 6% zbog kte na kredit radničkim dionicama….ali time samo sebi pro futuro štetu rade.

Možeš derat i po FCF, ovom onom omjeru, P/E, P/B ma šta hoćeš…al ZAS..LI su i sebe i nas.

"alea iacta est"

@Exellero

Što mi nisi rekao na telefon da si prodao na 125 i čekaš ulaz na 105(dakle efektivno nemaš niti jednu jedinu dionicu ADPL trenutno)?
Ja znam da i ti znas (pošto smo pričali) što će se dogoditi ovdje za pola godine godinu dana.

Inače, sve multinickove stavljam na ignore, pošto ih imaš više evo i tebi ignore;)

Razumijem da ti je ovo jedina zanimacija pošto ne radiš ništa drugo pa imaš vremena zivkati ljude okolo i pod više nickova obmanjivati tu, Jamnicu i ine.. Meni se neda sa svima boriti bitno mi je da samo svi budu realni.

A ako ti jednokratni capex od 130 milijuna kuna nije dovoljno za Edison koji će kroz 4 godine donjeti 200 milijuna eura prihoda i efektivno kroz isplatu duga ici u povišeni BV kroz dugotrajnu imovinu i zadržanu dobit(omjer capex revenue 1/10, sljeački kako ćeš povećavati prihode ako nemaš rast tvorničkih kapaciteta?!?!) – NEMAMO ŠTO PRIČATI.

RACIONALNOST PRIJE EMOCIJA i molim ubuduće, samo jedan nick.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

@exeleroo

Na ova pitanja koja si gore postavio dani su odgovori na prezentaciji ADPLa na “Otvorenim vratima ZSEa”. probaj nac nekoga tko je bio tamo pa neka ti preprica sto se tamo dogadalo meni se iskreno neda to tu pisati.

Sto se XYa i njegovog izlaska tice, on je vec pocetkom godine izasao s pola , a i za ovaj preostali paket od 60 000dionica nasao bi kupca bez problema.

I na kraju nije MM taj koji kupi vecinu ovih “napada na bid” odgovor ti se krije po PBZ/*** skrbnickim koji skuplja od 12mj prosle godine..Malo se potrudi i saznat ces o cemu se radi, a mozda se uskoro i pojavi u top10 …otom potom..

...

New Report

Close