ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 12:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,32
5.160
456
11,20
11,45
3,15%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sumnjam da su raskinuli ugovor s Ersteom, nema razloga…a IC je welcome.

"alea iacta est"

Promatrajući Adpl jasno je vidljiv smjer kretanja a to je prema dolje.
Mjeseci čekanja slijede na ovoj dionici jer je i ova cijena s obzirom na poslovanje daleko nabildana.


Promatrajući Adpl jasno je vidljiv smjer kretanja a to je prema dolje.
Mjeseci čekanja slijede na ovoj dionici jer je i ova cijena s obzirom na poslovanje daleko nabildana.

Alias, si to ti?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Ne. Ne pišem ja takve postove. To je dječje. Ja iznosim činjenice pa neka svatko odluči. Ja sam pogodio za FI. Vi niste. Toliko o tome


Je li objavljeno na burzi da je raskinut? Ako nije onda je izvjesno da je ovo drugi market maker.

Moguće je da im je ugovor s Erste-om jednostavno ISTEKAO pa su sad angažirali drugog MM-a…

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Evo i ugovor s Ersteom http://zse.hr/default.aspx?id=39203
Sklopljen je na neodređeno vrijeme.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

Koliko vidim po knjizi dioničara novi MM nema dionica, za sada…

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Angažirali smo Interkapital jer se nadamo većoj cijeni dionica

Par citata:

HaoRen, 16.05.2013. u 08:58

Angažirali smo Interkapital jer se nadamo većoj cijeni dionica

Solinska kompanija AD Plastik odlučila je angažirati još jednog market makera, i to Interkapital VP, a do sada im je Erste banka sama obavljala taj posao. -> Znaci sada imamo 2 MMa na ADPLu

Posto imamo 2 MMa sada imamo priliku da jedini uz LEDO udemo na “Vodeće tržište”, medutim tu su zasada rezervirani

HaoRen, 16.05.2013. u 08:58
– Na pitanje planiraju li dionicu listati na Vodeće tržište, najvišu kotaciju Zagrebačke burze koja je od osnutka 2009. godine prazna, odgovara da još nema odluke oko toga, ali je moguće

...

Evo ga, nakon nekog vremena.

http://www.jutarnji.hr/europljani-ponovno-kupuju-automobile-blizi-li-se-kraj-krize-za-autoindustriju-u-europskoj-uniji-/1103166/

Renault je imao rast 1,4% month on month u EU ako se ne varam.

E sada da li je ovo dno ili ne…. ja mislim da ima još malo pada do dna i onda polagani uspon…

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Malo bolje potražite. Onaj tko prati ADPL bi trebao znati ovu informaciju danas u 7 ujutro kad je i objavljena. Više o tome imate na http://www.acea.be/images/uploads/files/20130517_PRPC-FINAL-1304.pdf

Renault je porastao mjesečno 5,3%, a pao u prva 4 mjeseca za 4,9%. Pisao sam i o Peugeotu. Pogledajte koliko je danas a koliko je bio kad sam pisao o njemu. Isto i za Faureciju


Malo bolje potražite. Onaj tko prati ADPL bi trebao znati ovu informaciju danas u 7 ujutro kad je i objavljena. Više o tome imate na http://www.acea.be/images/uploads/files/20130517_PRPC-FINAL-1304.pdf

Renault je porastao mjesečno 5,3%, a pao u prva 4 mjeseca za 4,9%. Pisao sam i o Peugeotu. Pogledajte koliko je danas a koliko je bio kad sam pisao o njemu. Isto i za Faureciju

Dakle, svijesni smo sto znaci usporavanje pada, derivati i tako to?;)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

možda je prerano za komentirati… ali osim povećanja likvidnosti ADPL u ovih tjedan dana… kad će i cijena gore? [emo_smijesak]
ok, ok, sve jasno, ali ono, ipak?

A random walk down Wall Street...

New Report

Close