ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 14:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,32
5.160
456
11,20
11,45
3,15%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Gle daj da završimo, moram se obračunati sa svim tvojim nickovima, proljetno čišćenje.

1. Izvješće nije dobro ali niti je doom
2. Dividenda nije pametna
3. Capex je masivan jer će novi prihodi biti masivni
4. “uskokodakao” sam se je pričaš gluposti, ako ne razumiješ što znaci capex i sto znaci gubitak fcf-a zbog širenja, onda ne znam što da ti pišem.

Upsoredba sa DDJH je smiješna.

Nadji mi gdje je ADPL najavio nešto a da nije ostvario(na izvješću).

Osim toga, vidiš da prodaja bas neide, pa što ja znam, možda se i oni slažu samnom.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Ne da mi se spamati više.

Nisam napisao da su FI ok, samo kažem da ovje moraš gledati budućnost i POTPISANE UGOVORE a ne drukati jeftino.

Slažem sa da nije dobro sada isplaćivati dividendu, ako ti ne paše, možeš poslati upit na gosp. Laća u ADPL.

Da li uopće imas ADPL?

Kakva je to poluprimitivna usporedba sa DDJH?

Nađi gdje sam napisao da je FI super i gdje sam rekao drugačije od toga?

Osim toga, neki dan si mi rekao da voliš čitati moje postove, daj se saberi T.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

nego, zašto poslije ovakvog KATASTROFALNOG izvješća uprava sebi daje dividendu, a onda se zadužuje i plaća skupe kamate?

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!

Srbija ponovo izvozi automobile u SAD, ide prvih 3.100 ‘fića’

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Srpski portal B92 objavio je kako je Fiat priopćio da je prekinuta proizvodnja u dvije tvornice u Europi od kojih je jedna u Srbiji, zato što nisu primili komponente od dobavljača.

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2013&mm=05&dd=13&nav_id=713457

Ignore : renči

Tim bolje za ADPL

Već riješeno.

Nastavljena proizvodnja Fiata u Kragujevcu

Ako ovo nije poziv ADPL na nekakve pregovore o suradnji i širenju ponude proizvoda…

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

AD Plastik d.d. – Informacija o specijalističkoj trgovini dionicom oznake ADPL-R-A

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/wuxNTOPT8MVJboBqyhNb6Q==.pdf

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Super vijest !

Jedino sto me jos zanima, a sto nije eksplicitno receno je hoce li Interkapital biti drugi MM na ADPLu uz ERSTE, ili je raskinut ogovor s ERSTeom, a potpisan s ICom. Trenutno je LEDO jedina dionica s 2 MMa na ZSE, bilo bi jako ljepo da ADPL postane druga 🙂

...


…ili je raskinut ogovor s ERSTeom, a potpisan s ICom.

Raskinuli su s ERSTE..

Odlično.
Sada imamo 3 market makera, a povremeno dođe i 4.

Jedan je danas maknuo kompletnu prodaju koju je skupljao prošlih dana, vidjevši da se pojavio treći.
Sada će biti zanimljivo idućih dana.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



…ili je raskinut ogovor s ERSTeom, a potpisan s ICom.

Raskinuli su s ERSTE..
[/quote]
Je li objavljeno na burzi da je raskinut? Ako nije onda je izvjesno da je ovo drugi market maker.

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones

New Report

Close