ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.08.2024. u 12:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,80
1.139
89
12,80
12,90
-0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jučer sjelo na PBZ.

Vaš link …[/url]

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

ovaj film na žalost nećemo gledati zbog opće nesposobnosti… a bilo bi odlično za hrvatsko gospodarstvo

Nova BMW-ova tvornica mogla bi biti izgrađena u Hrvatskoj

A random walk down Wall Street...

Da malo dignemo temu

Renault predstavio konceptni električni automobil Twin’Z

...

Katastrofa: http://www.acea.be/images/uploads/files/20130417_PRPC-FINAL-1303.pdf

Neće ADPL još dugo na zelenu granu.


Katastrofa: http://www.acea.be/images/uploads/files/20130417_PRPC-FINAL-1303.pdf

Neće ADPL još dugo na zelenu granu.

Hahhaha da pošto je sada u minusima i ne raste u prihodima i dobiti… dapače, sličan je Ingri.

Zelena grana bude ali tek za 2 godine otp… samo onda ovakvi drukovi budu smiješni

Dakle ako je industrija sada slaba i našla je lokalni minimum u zadnjih 18 godina, kakav će biti ADPL kada industrija bude na maksimumu?

😉

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Katastrofa: http://www.acea.be/images/uploads/files/20130417_PRPC-FINAL-1303.pdf

Neće ADPL još dugo na zelenu granu.

A nije li Dacia u nekakvom plusiću? I to bez Rusije….. Da li to nešto mooooožda znači?

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.



Katastrofa: http://www.acea.be/images/uploads/files/20130417_PRPC-FINAL-1303.pdf

Neće ADPL još dugo na zelenu granu.

A nije li Dacia u nekakvom plusiću? I to bez Rusije….. Da li to nešto mooooožda znači?
[/quote]
Ako vam nešto donosi prihod od 1% i to što vam donosi prihod naraste 100% onda ste vi zaradili 2% tj prihodi su vam porasli za 1%. A ako vam nešto donosi 99% prihoda i ono padne 10% vi ste u gubitku 9,9%. Što bi značilo da ste u ukupnom gubitku od 8,9%. Karikiram, ali možete shvatiti bit.

Može se to tumačiti kao loš znak za ADPL na prvu.
Ali kad vidim rast Dacie i Fiata, odmah mi je lakše pogledati pad Renaulta!! A što će tek biti kad i kod Renaulta bude rast?!

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Ja ne smatram da je ADPL loša dionica. Daleko od toga. Samo kažem da ovo nije dobro. Ja sam samo prenio informaciju. Bila ona dobra ili loša informacija je informacija. Više će se znati 27.4 ali ja ne vidim skori rast europskog automobilskog tržišta. A i Rusija polako zaostaje


Ja ne smatram da je ADPL loša dionica. Daleko od toga. Samo kažem da ovo nije dobro. Ja sam samo prenio informaciju. Bila ona dobra ili loša informacija je informacija. Više će se znati 27.4 ali ja ne vidim skori rast europskog automobilskog tržišta. A i Rusija polako zaostaje

Informacija je, ali je u najmanju ruku zakasnjela. Ovo što vi govorite se već vrti godinu i pol, dok poslovanje ide nabolje. Osim toga savjetujem pregled godišnjih izjava Renaulta, ima dosta poptunih informacija(Rusko tržište ne samo da raste ali uz samu promjenu strukture prodaje). Da o ulasku Renaulta u AuotVaz ne govorim i planovima, Edisonu…

Uglavnom, da hvala na infu, zna se sve;)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Pa nije bas zakašnjela. Jer i ja čekam dno nekih autokompanija koje mislim kupiti. Ali čini se da su svakim mjesecom ta dna dublje. Čekam npr. Peugeot (UG.PA).Čekam na negdje 4 €. Ali mislim da tu neće biti promjena još najmanje 6 mjeseci (popravak auroindustrije). Najmanje

New Report

Close