ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 15.07.2024. u 19:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,81
25.040
1,955
12,75
12,90
-0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


dakle, legla je nekima već dividenda, tj. predujam?

Nije nikome sjela, kolega se malo nespretno izrazio samo…

...

Zbilja mi nije jasno zašto više-manje sva dionička društva koja isplaćuju dividendu najave isplatu u roku od – do, a onda isplate na zadnji ili predzadnji dan najavljenog roka.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

http://www.slobodnadalmacija.hr/Biznis/tabid/69/articleType/ArticleView/articleId/171845/Default.aspx

Fiat pokreće treću smjenu i zapošljava još 800 radnika

Netko bi rekao da je ovo druk, ali vidim Srbi rasturaju s Fićom i dižu proizvodnju na 160.000, nekako mi sve drago da Mladenovac ide na 5 mil prihoda.

"alea iacta est"

Meni se jako sviđa ono “jedini u regiji”

Isplata dividende ide posredstvom SKDD-a ili treba u AD Plastik dostaviti podatke o računu i sl.?

ako se ne varam, prošle godine je sve išlo preko SKDD, pa je pretpostavlka da će i ove godine isto tako.

Vidim na portalu SKDD-a (usluga Moj e-račun) da mi je dividenda danas proknjižena i isplaćena na račun, doduše još nije na računu, ali će biti. [emo_cool]

halfte trinken, halfte Šarcu geben

MM javi se?

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Meni sjela, ali 13,3% manje nego što je trebalo, a svota je manja od 5000kn????U čem je fora, pa ne plaćamo porez i ove godine?


Meni sjela, ali 13,3% manje nego što je trebalo, a svota je manja od 5000kn????U čem je fora, pa ne plaćamo porez i ove godine?

Automatski vam je umanjeno za porez i prirez.
To tražite natrag na prijavi poreza za ovu godinu, dakle 2014. godine.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Je hvala, provjereno u skdd-u! Ne znam od kud mi misao da se ne oporezuje do 12000kn [emo_smijeh]

meni sjela danas……..zaba…..[emo_ooooo][emo_namigusa]

New Report

Close