ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.07.2024. u 13:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,81
14.634
1,142
12,75
12,95
0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Evo Vam moj mail.

———————————

Hvala na Vašem upitu. Kao što je najavljeno sjednica Uprava na kojoj će se odlučivati o isplati predujma dividende, održat će se 25.02.2013.

Pravo na isplatu predujma dividende (ako Uprava tako odluči) imaju oni dioničari koji su upisani u depozitorij SKDD-a na dan donošenja odluke.

Ako znamo da je u SKDD-u namira tri radna dana, to znači da dioničari koji su vlasnici dionica na dan 20.02.2013.godine ostvarajuju pravo na isplatu dividende ukoliko Uprava navedeno odluku izglasa.

Lijep pozdrav,

S….. L…..

Rukovoditelj korporativnih komunikacija


valjda rukovoditelju vjerujete kad već meni ne![emo_palacg]
[/quote]

I što je kolega Haoren onda krivo napisao, niste mi baš jasni….

Eto u prvom postu koji ste i citirali sam dobro napisao kad sam pisao slovima (srijeda), no u drugom postu sam na brzinu pisao datum bez provjere i napisao 21 umjesto 20.02 .lapsus..

Bilo kako bilo Dday je prosao, a post koji ste u pocetku citirali je ispravan.

...


Eto u prvom postu koji ste i citirali sam dobro napisao kad sam pisao slovima (srijeda), no u drugom postu sam na brzinu pisao datum bez provjere i napisao 21 umjesto 20.02 .lapsus..

Bilo kako bilo Dday je prosao, a post koji ste u pocetku citirali je ispravan.


ma nema beda, nego opet čitam taj Vaš post pa…. , no dobro, bitno da nam je sve jasno.
BDW ja ovo nisam kupio radi dividende ali mi je bitno kako imatelji reagiraju na exdividend date

http://zse.hr/userdocsimages/PredujamDividende/ADPL_PredujamDividende_2013_HR.pdf

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Ajme, evo smo dobili Zlatnu kunu! Jel to bearish? [emo_zacudjen]

ja dobio dividendu a da se ni nadao ni sam. valja nekad i sreće imati.

who dares, wins

Da su izvozili cipele / naglasak na izvozu/ dobili bi Zlatnu kunu!NIšta drugo.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ajme, evo smo dobili Zlatnu kunu! Jel to bearish? [emo_zacudjen]

Haha, to je sell signal! [emo_smijeh]

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

tko je ovaj na prodaji od 10.000 komada+ po 121 kn? svaki dan ih lufta svima pred nosom…

A random walk down Wall Street...

Od MM-a, ali ako to ne znaš, odi se bavi nečim drugim.

dakle, legla je nekima već dividenda, tj. predujam?

Samo budala kakav sam i sam može ovaj post držati savjetom za K/P [emo_cool]


Da su izvozili cipele / naglasak na izvozu/ dobili bi Zlatnu kunu!NIšta drugo.

Izvoz je jedan od bitnih osnova za jačanje gospodarstva.

Bilo kroz jaču valutu(uz jačanje produktivnosti) ili pak zbog same pojave imena Hrvatska na nečemu što je kvalitetno.

Hrvatske firme koje posluju sa strancima su u pravilu manje ovisne o državi i time prihvaćaju svjetske standarde koje u “zagrljaju majke Hrvatske” nažalost nemaju prilike iskusiti.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close