ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 21:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,32
5.160
456
11,20
11,45
3,15%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Mislim kako ADP jako dobro brodi nemirnim vodama autoindustrije…najvaznija je ta diverzifikacija prihoda (posebice u Rusiji)…trenutno smo suoceni sa najvecom krizom prodaje i registracije novih automobila u EU: http://www.acea.be/index.php/news/news_detail/passenger_car_registrations_-8.7_in_january_2013

“Brussels, 19/02/2013 – In January, demand for new cars declined by 8.7% in the EU*. New registrations amounted to 885,159 units, reaching a historic low recorded for a month of January, since the start of the series in 1990.”

…unatoc tome ADP ima solidnu i vecu dobit no 2010 + sire se i dalje ulazu u nove tehnologije u HR i nove pogone u Rusiji…

Kolika bila da bila ,,čovika veseli[emo_palacg]

I napad i obrana se fino popunjavaju …ovo je jače nego liga prvaka …hahhaha…fali mi samo šal isprid monitora


I napad i obrana se fino popunjavaju …ovo je jače nego liga prvaka …hahhaha…fali mi samo šal isprid monitora

Jesi i ti na braniku[emo_namigusa]. Rušenju je debelo kumovao MM…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.



I napad i obrana se fino popunjavaju …ovo je jače nego liga prvaka …hahhaha…fali mi samo šal isprid monitora

Jesi i ti na braniku[emo_namigusa]. Rušenju je debelo kumovao MM…
[/quote]

Očekivano…triba je branit druge frontove…ne znam koliko mu je to mudro ,al eto ?

Par ljudi me pitalo pa evo da napisem javno.

ExD day je bio jucer, tko je kupio dionicu do ukljucivo srijede ima pravo na predujam dividende, tko je kupio ADPL jucer ili danas, nece dobiti dividendu.

TKo ne vjeruje neka procita najavu sjednice uprave ya 25.02 , unutra pise kako ce dividendu dobiti svi koji su upisani u SKDD na dan 25.02 stoga je trebalo kupiti dionicu do ukljucivo prosle srijede.

...

Zna li se kad bi išao ovaj predujam dividende ?


Par ljudi me pitalo pa evo da napisem javno.

ExD day je bio jucer, tko je kupio dionicu do ukljucivo srijede ima pravo na predujam dividende, tko je kupio ADPL jucer ili danas, nece dobiti dividendu.

TKo ne vjeruje neka procita najavu sjednice uprave ya 25.02 , unutra pise kako ce dividendu dobiti svi koji su upisani u SKDD na dan 25.02 stoga je trebalo kupiti dionicu do ukljucivo prosle srijede.


Vi ste to nešto pobrkali.[emo_namigusa]

99.9% sam siguran da nisam, a vi me argumentirano pobijte ako mislite drugacije…

Bacite pogled na http://zse.hr/userdocsimages/novosti/nkoR4DKvBOzcNfaLpgd65w==.pdf

Lijepo piše -> Predujam dividende isplatit će se dioničarima koji su upisani u SKDD na dan donošenja odluke.

Odluka će biti donesena danas (25.02) to znači da ste trebali kupiti dionice na T-3 odnosno 21.02 kako bi to danas bilo upisano u SKDD i kako bi imao pravo na isplatu predujma.

Ako vas čudi što cijena nije pala za iznos predujma pa zato mislite da sam u krivo, ista stvar je bila i prošle godine kod isplate predujma, cijena se nije ni pomakla čak je i malo narasla.

...


99.9% sam siguran da nisam, a vi me argumentirano pobijte ako mislite drugacije…

Bacite pogled na http://zse.hr/userdocsimages/novosti/nkoR4DKvBOzcNfaLpgd65w==.pdf

Lijepo piše -> Predujam dividende isplatit će se dioničarima koji su upisani u SKDD na dan donošenja odluke.

Odluka će biti donesena danas (25.02) to znači da ste trebali kupiti dionice na T-3 odnosno 21.02 kako bi to danas bilo upisano u SKDD i kako bi imao pravo na isplatu predujma.

Ako vas čudi što cijena nije pala za iznos predujma pa zato mislite da sam u krivo, ista stvar je bila i prošle godine kod isplate predujma, cijena se nije ni pomakla čak je i malo narasla.


je li subota da namire?!

Evo Vam moj mail.

———————————

Hvala na Vašem upitu. Kao što je najavljeno sjednica Uprava na kojoj će se odlučivati o isplati predujma dividende, održat će se 25.02.2013.

Pravo na isplatu predujma dividende (ako Uprava tako odluči) imaju oni dioničari koji su upisani u depozitorij SKDD-a na dan donošenja odluke.

Ako znamo da je u SKDD-u namira tri radna dana, to znači da dioničari koji su vlasnici dionica na dan 20.02.2013.godine ostvarajuju pravo na isplatu dividende ukoliko Uprava navedeno odluku izglasa.

Lijep pozdrav,

S….. L…..

Rukovoditelj korporativnih komunikacija

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Evo Vam moj mail.

———————————

Hvala na Vašem upitu. Kao što je najavljeno sjednica Uprava na kojoj će se odlučivati o isplati predujma dividende, održat će se 25.02.2013.

Pravo na isplatu predujma dividende (ako Uprava tako odluči) imaju oni dioničari koji su upisani u depozitorij SKDD-a na dan donošenja odluke.

Ako znamo da je u SKDD-u namira tri radna dana, to znači da dioničari koji su vlasnici dionica na dan 20.02.2013.godine ostvarajuju pravo na isplatu dividende ukoliko Uprava navedeno odluku izglasa.

Lijep pozdrav,

S….. L…..

Rukovoditelj korporativnih komunikacija


valjda rukovoditelju vjerujete kad već meni ne![emo_palacg]

New Report

Close