ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mi koji smo ovdje na malo duži period jer kao što svi tvrdimo da je poslovanje i dalje na visokoj razini, za vrijeme kad u autoindustriji ne cvijetaju ruže, a poznato je da je prodaja i proizvodnja automobila cikličkog karaktera, kakve očekujete prinose kada i autoindustrija bude bolje stajala. i za kraj, ako neko želi kao i ja ovdje javno podjeliti, moj prosjek na ADPL je 116 kn, a ukoliko neka lova mi sjedne namjeravam još si spustiti prosjek


joj pre brzo pada a neman casha, za jedno mjesec dana ako dodje na 99 dizem kredit, i sve ulazem, dobiti min 30% u 8 mjeseci

Ako si siguran u 30% kakva ti razlika u 2-3% ?
Kupuj dok ima 🙂

Slažem se kolega sa vama, ovo je moj favorit. Pogledajte cijenu u zadnjih 6 mjeseci a imaju vecu dobit. Ovo je stvarno prilika po meni i apsolutno se slažem sa vama, tko kaže da prema tome nece biti i veca dividenda.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

http://www.zse.hr/default.aspx?id=42243
AD Plastik d.d. – prijava otpuštanja vlastitih dionica
Nagradili djelatnike sa 4962 vlastite dionice, ostalo 33 781komada vlastitih dionica

http://www.zse.hr/default.aspx?id=42245
AD Plastik d.d. – prijava stjecanja dionica

Dobar udio ima g.Slovenec, ukupno drži 8431 dionica društva.

Štednja je mudrost trošenja.


mi koji smo ovdje na malo duži period jer kao što svi tvrdimo da je poslovanje i dalje na visokoj razini, za vrijeme kad u autoindustriji ne cvijetaju ruže, a poznato je da je prodaja i proizvodnja automobila cikličkog karaktera, kakve očekujete prinose kada i autoindustrija bude bolje stajala. i za kraj, ako neko želi kao i ja ovdje javno podjeliti, moj prosjek na ADPL je 116 kn, a ukoliko neka lova mi sjedne namjeravam još si spustiti prosjek

Moj prosjek je 115 kn, za sad .

Moj 117,53 očito svi vjerujemo u bolje dane za ono što vrijedi na ZSE…….hm al to može biti i dobro i loše?

hm, zanimljivo svi se krećemo tu negdje s prosjekom ulaza, pa ljudi pa svega smo 10-ak % od trenutne tržišne cijene, pa mora i ovaj pad se već jednom zaustaviti, ja se nadam da ćemo skoro svi biti oko nule, a poslije toga da ćemo bilježiti sve veći i veći plusić, pa ne može dovijeka tržište ignorirati fundamente….. [huh]

Moj prosjek je taman 100kn ako oduzmem dobivene dividende, bez dividendi je oko 113kn ..Počeo sam kupovati ADPL još kada je bio 130kn , no najveci dio sam kupio srečom po 100kn taman prije godinu dana, no od tada idalje konstantno nadokupljujem..Ako padne ispod 100kn kupit cu jos dosta ADPLa…

...

Lijepi promet danas!

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Ali fascinantno je tržište, jučer jedva tko kupovao, danas svi bi.

A jučer je bila prilika.

Taj Mr. Market.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Moj prosjek je taman 100kn ako oduzmem dobivene dividende, bez dividendi je oko 113kn ..Počeo sam kupovati ADPL još kada je bio 130kn , no najveci dio sam kupio srečom po 100kn taman prije godinu dana, no od tada idalje konstantno nadokupljujem..Ako padne ispod 100kn kupit cu jos dosta ADPLa…

najjače su mi ove prijetnje i tješenje samog sebe, "ako X padne ispod Y ja ću kupiti još Z".
pa bilo je ovo i 30kn, di si bio onda?tek je na 130 valjalo?
bit ćeš uskoro u minusu, nemoj da brigaš, pogotovu ako vas Bloger nastavi kititi! [thumbsup]

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!

Domach, jučer nije bila nikakva prilika mogao si samo kupiti (cca 104) jer ispod 105 nema iskrcavanja. Svima je jasno koliko vrijedi ova dionica. Po meni ce brzo natrag na 110. To što kažete kolega ako je povečana dobit to se odnosi takoder i na dividendu.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

New Report

Close