ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.06.2024. u 04:59
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,88
1.043
81
12,85
12,90
-0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




šta nije trebalo danas izaći FI za prvi kvartal? Na kraju sam dana kupio 30-ak komada po 121,50kn, i mislio sam da će do sada izaći izvješće

a ti si bio onaj nervozan za kupnju 🙂
[/quote]
po ćemu si ti zaključio da sam bio nervozan, po mojem mišljenju ta cijena po kojoj sam kupio je sasvim ok. no, vidjet ćemo u idućim danima, jel je stvarno bila ok, a inače danas sam se vratio u ADPl, d.d. koje mi je zasad donijelo najveće prinose, nadam se da će se povijest ponoviti….
[/quote]
Ja sam danas dokupio 110 komada i još ću bude li padalo. Svijet se lagano oporavlja, a u Hrvatskoj se ne nazire kraj krize.
Moje skromno mišljenje je da je ovo jedna od sigurnijih dionica na ZSE u ovako nesigurnim vremenima.

Ma i ja bi dokupio kolega ali mislim da sam zakasnio 🙁

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


šta nije trebalo danas izaći FI za prvi kvartal? Na kraju sam dana kupio 30-ak komada po 121,50kn, i mislio sam da će do sada izaći izvješće

jučer je bila sjednica uprave na kojoj je prihvaćeno izvješće za prvi kvartal ove godine.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort



šta nije trebalo danas izaći FI za prvi kvartal? Na kraju sam dana kupio 30-ak komada po 121,50kn, i mislio sam da će do sada izaći izvješće

jučer je bila sjednica uprave na kojoj je prihvaćeno izvješće za prvi kvartal ove godine.
[/quote]

Vaš link

Važni događaji Datum
Objava rezultata za 2011. godinu 27.04.2012.
Objava rezultata za I kvartal 2012. godine 30.04.2012.

Kad će objaviti izvješće za prvi kvartal, vdim da je netko nervozno kupio u startu danas 1000 komada, mislim da će biti dobro. 🙂

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

nebitno je oce li ovaj izvjestaj biti dobar ili los (u biti manje je bitno), a ono sta je stvarno bitno je da posla ima, da se radi punom parom, da se posao siri, da je sve veca paleta proizvoda, da sve vise firmi zeli raditi s AD Pastikom, da je uprava ambicioza, da se otvaraju novi pogoni…

ne znam postoji li jos koja HR firma da je otvorila svoje tvornice u Rusiji i Srbiji, da ima udjele u jos nekim zemljama, i da zeli otvarat neke nove tvornice u nekim novim drzavama 🙂

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...



šta nije trebalo danas izaći FI za prvi kvartal? Na kraju sam dana kupio 30-ak komada po 121,50kn, i mislio sam da će do sada izaći izvješće

jučer je bila sjednica uprave na kojoj je prihvaćeno izvješće za prvi kvartal ove godine.
[/quote]
pa upravo to mi nije jasno, jučer je bila sjednica, a oni će priopćiti tek u ponedjeljak FI za prvi kvartal, šta će viječat tjedan dana da usvoje FI???




šta nije trebalo danas izaći FI za prvi kvartal? Na kraju sam dana kupio 30-ak komada po 121,50kn, i mislio sam da će do sada izaći izvješće

jučer je bila sjednica uprave na kojoj je prihvaćeno izvješće za prvi kvartal ove godine.
[/quote]
pa upravo to mi nije jasno, jučer je bila sjednica, a oni će priopćiti tek u ponedjeljak FI za prvi kvartal, šta će viječat tjedan dana da usvoje FI???
[/quote]

pa FI je usvojen, odite koji put na stranicu Zagrebačke burze, kolega, toplo vam preporučujem. a izvješće će biti objavljeno onda kad i piše na stranicama Ad Plastika, sve je transparentno…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Cemu onda ovakav pad!? Ako se ovekuje relativno dobar izvjestaj.





šta nije trebalo danas izaći FI za prvi kvartal? Na kraju sam dana kupio 30-ak komada po 121,50kn, i mislio sam da će do sada izaći izvješće

jučer je bila sjednica uprave na kojoj je prihvaćeno izvješće za prvi kvartal ove godine.
[/quote]
pa upravo to mi nije jasno, jučer je bila sjednica, a oni će priopćiti tek u ponedjeljak FI za prvi kvartal, šta će viječat tjedan dana da usvoje FI???
[/quote]

pa FI je usvojen, odite koji put na stranicu Zagrebačke burze, kolega, toplo vam preporučujem. a izvješće će biti objavljeno onda kad i piše na stranicama Ad Plastika, sve je transparentno…
[/quote]
opet neki dušebrižnik, šta bi trebao svake minute ići na ZSE, maloprije su objavili tu vijest, a vi kad vam moram tako napisati ne znate čitati što sam napisao. Ako je usvojeno izvješće, zbog čega se čeka tjedan dana da se priopći javnosti???


Cemu onda ovakav pad!? Ako se ovekuje relativno dobar izvjestaj.

A to Vam je burza. Malo znanja puno herda.

Ja očekujem dobar izvještaj!

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Cemu onda ovakav pad!? Ako se ovekuje relativno dobar izvjestaj.

Pretače se u lkri

Nije bolest sve što boli

New Report

Close