ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.07.2024. u 09:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,82
2.089
163
12,80
12,85
-0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

link na stranicu gdje se možete prijaviti i skinuti kompletnu analizu u pdf
Vaš link

pdf kompletne analize u privitku…

Nisam znao da oni rade i čepove za cedevitu GO. A tu se ne spominju i kutijice za ABC sir. Koliko vidim,još na njima piše ADP, tako da mislim da se još proizvode kod njih, ne vjerujem da su to neke stare zalihe. Koliki uopće udio u prihodima imaju ti čepovi i kutijice?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort



@krunccrni

….hvala za ovaj potpuni izvjestaj….
…zar sad nemamo ovdje niti jednog "neovisnog" fin. strucnjaka da malo prokomentiramo Erste izvjestaj?….WACC?…gdje je ROCE?….itd…

njihovo predviđanje dividende: " The interim dividend for 2012 of HRK 2,47 has already been paind out, while the second part is still not announced, although we expect total DPS from the 2011 result to reach HRK 7,3."


link na stranicu gdje se možete prijaviti i skinuti kompletnu analizu u pdf
Vaš link

pdf kompletne analize u privitku…

Nisam znao da oni rade i čepove za cedevitu GO. A tu se ne spominju i kutijice za ABC sir. Koliko vidim,još na njima piše ADP, tako da mislim da se još proizvode kod njih, ne vjerujem da su to neke stare zalihe. Koliki uopće udio u prihodima imaju ti čepovi i kutijice?
[/quote]
" In addition to core business, the company delivers plastic products for industry in Croatia (mainly food/beverage packaging); however, more than 90% of the portfolio is still related to the car industry."
Kaj to znači? 10%?


" In addition to core business, the company delivers plastic products for industry in Croatia (mainly food/beverage packaging); however, more than 90% of the portfolio is still related to the car industry."
Kaj to znači? 10%?

e, ovu rečenicu sam previdio.. hvala, kolega!
znači, 10% prihoda im je u tim čepovima i kutijicama… pa nije ni to loše, možda bi se i tu dalo povećati prihode… koliko znam, tedeschi je gadnu lovu prilikom razvoja Cedevite GO upravo ulupao u taj čep, čak se i odgađalo lansiranje proizvoda zbog tog čepa jer ga nisu uspjeli napraviti kako treba…
Rekli su tad da je to njihov patentirani proizvod, tako da ga očito misle nuditi i prodavati drugima. Možda im uz taj čep ponude i tvornicu koja je sposobna taj čep kvalitetno proizvesti…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

http://www.zse.hr/default.aspx?id=39661

Povećanje temeljnog kapitala u ADP d.o.o. Mladenovac

Temeljni kapital iznosi 1,6 mil. eura a vidim da su obavijest dali na 3 jezika, mogli bi stranci ulagati u ADPL-r-a jer je tvrtka transparentna, ima MM (likvidnost zadovoljavajuća), mutinacionalna tvrtka, poslovanje stabilno, dug umjeren a rastuća tvrtka se financira većim dijelom iz vlastitog poslovanja.

Štednja je mudrost trošenja.


http://www.zse.hr/default.aspx?id=39661

Wow, obavijest i na ruskom (prva koju sam do sad vidio)!

Nema zaye*ancije s Cacicem. Kad Ratko kaze da nam je Rusija najbolji frend onda se slusa na svim frontovima. Promjena paradigme ili puka slucajnost?



http://www.zse.hr/default.aspx?id=39661

Wow, obavijest i na ruskom (prva koju sam do sad vidio)!
Nema zaye*ancije s Cacicem. Kad Ratko kaze da nam je Rusija najbolji frend onda se slusa na svim frontovima. Promjena paradigme ili puka slucajnost?
[/quote]

…a od kud si ti "opal"?….pa pogledaj samo ko je najveci dionicar ADP-a….i na kojem trzistu ADP najvise raste…..

Daj mi nadji jos jednu obavijest ADPL-a na ruskom.


Daj mi nadji jos jednu obavijest ADPL-a na ruskom.

…pogledaj si njihovu web stranicu….sve ima i RU prevod….


…pogledaj si njihovu web stranicu….sve ima i RU prevod….

Upravo o tome ti i govorim. Rusi vodeci dionicari, u Rusiji tvornice, Rusija glavno trziste. Web stranica ima ruski prijevod i tek na danasnji dan prva obavijest na ZSE koja ima ruski prijevod.

Znaci, nisu morali zaposlit novog prevoditelja/prevoditeljicu jer vec imaju sve potrebno za taj pothvat, ali su tek danas objavili obavijest i na ruskom.

I sad se ja pitam sto su tako dugo cekali?

Ovo je bio onako usputni komentar, iz dosade, a prerasta u neku ozbiljnu prepisku.

Sve više autoproizvođača gravitira prema ovom kraju.

http://www.poslovni.hr/vijesti/mercedesbenz-otvara-tvornicu-u-madarskoj-zaposljava-3000-ljudi-200639.aspx

Ako je blizina dobavljača nužni faktor za odabir dobavljača, ovo nije loše.

Stavljam samo kao info.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Logisch!

New Report

Close