ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.07.2024. u 17:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,81
14.634
1,142
12,75
12,95
0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

u trenutku dok pišem MM na 118,90 500 i 120,70, dok stisnem sent možda se promijeni

svi zabusavaju u ovoj drzavi…nemozes se vise na nikog oslonit…

jure555 na sto ciljas, pa ne garantira MM "zabetoniranu" cijenu …zadnjih par dana je stvarno ogroman pritisak na prodaji

...

jure555 na sto ciljas, pa ne garantira MM "zabetoniranu" cijenu …zadnjih par dana je stvarno ogroman pritisak na prodaji

...

Gdje su sada dežurni dušebrižnici koji su pri rastu cijene krivili MM kako pumpa cijenu??
Što onda sada radi MM??, ruši cijenu??
Naravno, nije im zanimljivo sada pisati.

Inače, čemu ovi iskrcaji posljednjih par dana?
Da je cijela firma izgorila, shvatio bi.

a jel znamo tko prodaje? kome se zuri vani?

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

Prodaju oni kojima nije u interesu da budu u firmi. Ili oni tako misle.
Teško je i nemoguće reći gdje će "cijena" firme biti danas ili sutra jer je jednostavno previše trenutačnih varijabli.

Ali gdje će biti na duži rok uz neke provjere i gdje će biti samo poslovanje to je bit svega.

Ja ne očekujem čuda u ovoj godini, ali to mi aposlutno ne znaci nista na moj scope ulaganja u ovu firmu.

Naravno da će varirati, cijena je rasla 20% od početka godine, pa normalno da je nuzna korekcija(kao i cijelom tržištu) da bi moglo normalno disati.

Mislim, svatko tko očekuje rast cijene dionice(firme) vertikalno do neba – razočarati će se.

Tržište je svojeglavo, pa svi ste čitali o Mr. Marketu ali nemojte surađivati sa njime – iskoristite kad je šašav.

Sada bi trebala biti sve jača kupnja a ne prodaja ali jasno da sentiment mase preuzme pojedinca i ratio nestaje.

Nekome je to tako divna prilika:)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


jure555 na sto ciljas, pa ne garantira MM "zabetoniranu" cijenu …zadnjih par dana je stvarno ogroman pritisak na prodaji

zezan se, niste me valjda ozbiljno shvatili… [lol]

http://www.poslovni.hr/vijesti/ad-plastik-proizvodi-za-novi-fiat-200261.aspx

Danas sam opet nešto nadokupio po 119,02. Moram priznati da me stvarno iznenađuju ovi igrači (očito veliki) koji u ovo vrijeme rasprodaju dionicu po ovim cijenama. Volio bih popričati s jednim takvim i priupitat ga kako on valuira dionicu ??
Ovo je fundamentalano gledajući likvidne dionice definitivno best buy na ZSE-u….
No, eto mišljenja se razlikuju….I još nešto…strašno me zanima prinos (na godišnjoj razini ) ovih igrača koji sada rasprodaju…


http://www.poslovni.hr/vijesti/ad-plastik-proizvodi-za-novi-fiat-200261.aspx

Bravo! [thumbsup]

A uskoro počinje i u Rusiji zar ne? 😉



http://www.poslovni.hr/vijesti/ad-plastik-proizvodi-za-novi-fiat-200261.aspx

Bravo! [thumbsup]

A uskoro počinje i u Rusiji zar ne? 😉
[/quote]

Lynx-i i ti si tu!

Ajde da smo se našli na jednoj sa istim mišljenjem i scopeom ulaganja.

U redu je AD, perspektivan je.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close