ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.07.2024. u 20:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,80
16.375
1,279
12,80
12,90
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ode 7000 komada, heh

* Važeći podaci za uredovni dan 21.03.2012 .

3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND (53009692506) 220.754 5,26 Skrb. račun +1000

MM sjedi 5 za današnji dan, iako je 9000 kom riješeno u 8 ranih minuta

"alea iacta est"

European New Car Sales: Worst February Of The Millennium

ne znam kako će ROMF objasniti ovo svojim klijentima za koje kupuje ovo [undecid]

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!

@ Gandalf

ponekad kupuješ 5 godina a ne 1 mjesec.

Često ti je najveći pad pokazatelj največeg rasta.

Ako je ovo rekord, šanse su jako male da će i slijedeći mjesec ili godina biti rekordna.

ADPL ima dosta disperziran portfelj.

Po svim mojim proračunima 2012 je trebala biti gora od 2011.
Uprava najavljuje značajno bolju godinu.

Ne brine me verifikacija moje teze nego njihove.

Nikada nisu griješili, ne bih htio niti da počnu.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


@ Gandalf

ponekad kupuješ 5 godina a ne 1 mjesec.

Često ti je najveći pad pokazatelj največeg rasta.

Ako je ovo rekord, šanse su jako male da će i slijedeći mjesec ili godina biti rekordna.

ADPL ima dosta disperziran portfelj.

Po svim mojim proračunima 2012 je trebala biti gora od 2011.
Uprava najavljuje značajno bolju godinu.

Ne brine me verifikacija moje teze nego njihove.

Nikada nisu griješili, ne bih htio niti da počnu.

Upravo tako. ADPL ima disperzira portfelj i dosta je kompliciran za shvatiti ga, a kamoli pokušati na temelju prethodnog grafa predvidjeti kako će to utjecati na ADPL. Mi nemamo relevantne podatke, Uprava ima i predvidjela je rast prihoda. Do sada su znali što rade i govore, nadam se da će tako i ostati.



@ Gandalf
ponekad kupuješ 5 godina a ne 1 mjesec.
Često ti je najveći pad pokazatelj največeg rasta.
Ako je ovo rekord, šanse su jako male da će i slijedeći mjesec ili godina biti rekordna.
ADPL ima dosta disperziran portfelj.
Po svim mojim proračunima 2012 je trebala biti gora od 2011.
Uprava najavljuje značajno bolju godinu.
Ne brine me verifikacija moje teze nego njihove.
Nikada nisu griješili, ne bih htio niti da počnu.

Upravo tako. ADPL ima disperzira portfelj i dosta je kompliciran za shvatiti ga, a kamoli pokušati na temelju prethodnog grafa predvidjeti kako će to utjecati na ADPL. Mi nemamo relevantne podatke, Uprava ima i predvidjela je rast prihoda. Do sada su znali što rade i govore, nadam se da će tako i ostati.
[/quote]
….mislim kako su tvoji RSA sales podaci (cijom objavom si zasigurno prekrsio NDA) od proslog tjedna puno bolji….jer je vidljiv bas kao i gore ogroman pad u EU, no isto tako je vidljiv rast u Rusiji >33%….a time je Rusko trziste (26k) postalo gotovo pola G4 trzista (58,5k -> Njemacka, Italija, UK, Spanjolska)…kako god, ovo doista smatram pravim ispitom za upravu…odnosno njihov kredibilitet….




@ Gandalf
ponekad kupuješ 5 godina a ne 1 mjesec.
Često ti je najveći pad pokazatelj največeg rasta.
Ako je ovo rekord, šanse su jako male da će i slijedeći mjesec ili godina biti rekordna.
ADPL ima dosta disperziran portfelj.
Po svim mojim proračunima 2012 je trebala biti gora od 2011.
Uprava najavljuje značajno bolju godinu.
Ne brine me verifikacija moje teze nego njihove.
Nikada nisu griješili, ne bih htio niti da počnu.

Upravo tako. ADPL ima disperzira portfelj i dosta je kompliciran za shvatiti ga, a kamoli pokušati na temelju prethodnog grafa predvidjeti kako će to utjecati na ADPL. Mi nemamo relevantne podatke, Uprava ima i predvidjela je rast prihoda. Do sada su znali što rade i govore, nadam se da će tako i ostati.
[/quote]
….mislim kako su tvoji RSA sales podaci (cijom objavom si zasigurno prekrsio NDA) od proslog tjedna puno bolji….jer je vidljiv bas kao i gore ogroman pad u EU, no isto tako je vidljiv rast u Rusiji >33%….a time je Rusko trziste (26k) postalo gotovo pola G4 trzista (58,5k -> Njemacka, Italija, UK, Spanjolska)…kako god, ovo doista smatram pravim ispitom za upravu…odnosno njihov kredibilitet….
[/quote]

Apsolutno.

Baš zbog njihove uprave mi je ovo iznimno zanimljivo!

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Evo i članak koje govori o rastu prihoda od 20%!

http://www.tportal.hr/biznis/novaciulaganje/176578/Mjekari-prosvjeduju-pred-Dukatom.html

Neka ih testiramo, zašto ne.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Ja fakat ne razumijem da nitko od mirovinaca osim ROMFA nije htio kupovat preventov paket, ali uredno su dokapitalizirali dlkv po 250. A još uprava najavi rast prihoda za ovu godinu.

jel se kod vas vide mm-ovi?


jel se kod vas vide mm-ovi?

stigli, valjda su bili na kavi

New Report

Close