ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 06:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.seebiz.eu/erste-plavi-i-dalje-prodaje-ht-najveci-vlasnici-kupuju-dionice-tehnike/ar-29024/

ima dosta zanimljivosti i u vezi ADPL

Gosin B.. si je pak malo prodal 5000 kom..Xavi je ozlijeden cini se 🙂

No pain no Game


Gosin B.. si je pak malo prodal 5000 kom..Xavi je ozlijeden cini se 🙂

Ja neznam kakva je to investicijska sfera. Prodaje XY.

Dobro i?

Ja bi najrađe da ga nema unutra i da nemam taj rizik njegovih piskaranja.

Otišao je sa time u Đuru, a tamo slijedi fina korekcija.

Ali fascinantno kako je čovjek sa 20 mil postao toliko bitan/što je dosta refleksivno na stvarni odraz naše burze ali i mentaliteta.

Konstantna submisivnost. Uzas.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



Gosin B.. si je pak malo prodal 5000 kom..Xavi je ozlijeden cini se 🙂

Ja neznam kakva je to investicijska sfera. Prodaje XY.

Dobro i?

Ja bi najrađe da ga nema unutra i da nemam taj rizik njegovih piskaranja.

Otišao je sa time u Đuru, a tamo slijedi fina korekcija.

Ali fascinantno kako je čovjek sa 20 mil postao toliko bitan/što je dosta refleksivno na stvarni odraz naše burze ali i mentaliteta.

Konstantna submisivnost. Uzas.
[/quote]

Dokaz kolko nam je jadno i plitko tržište, moje laičko mišljenje je da je baš zbog toga ulaz u bilo koju dionicu za malog ulagača, koji nema potporu velikih novčanih sredstava, veliki rizik.


Gosin B.. si je pak malo prodal 5000 kom..Xavi je ozlijeden cini se 🙂

Pohvalio se na blogu da je kupovao Vupik u četvrtak i petak.
Možda čovjek nema municije pa je malo skratio poziciju.

Pozdrav

Magna International gradi tvornicu u Vojvodini za presvlake za automobile.Eto ADPL konkurencije,sigurno je Stronach razgovarao sa talijanima oko sjedala za Fiat u Kragujevcu.
Čovjek dodje prije 6 mjeseci na Konferenciju o ulaganjima u Zagreb i onda otvara tvornicu u Srbiji.
Koji smo mi nesposobnjakovići,to je strašno.

Gledao sam jučer prilog o gospodarskoj zoni u Dugopolju,HDZ bi bilo najbolje a i nama svima da čovjeka iz Dugopolja izabere za predsjednika.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Magna još nije ni dobila zemlju u Odžacima, a kamoli sagradila tvornicu i premjestila opremu iz Češke u Srbiju. To će "malo" potrajati. Također, oni već imaju svoje kupce za koje će raditi presvlake, a to nije ni Fiat, ni Renault… sele samo zbog jeftinije radne snage. Sumnjam da će si biti veća konkurencija, nego li su već sada.

Ali tko zna, možda u budućnosti i budu…



Gosin B.. si je pak malo prodal 5000 kom..Xavi je ozlijeden cini se 🙂

Ja neznam kakva je to investicijska sfera. Prodaje XY.

Dobro i?

Ja bi najrađe da ga nema unutra i da nemam taj rizik njegovih piskaranja.

Otišao je sa time u Đuru, a tamo slijedi fina korekcija.

Ali fascinantno kako je čovjek sa 20 mil postao toliko bitan/što je dosta refleksivno na stvarni odraz naše burze ali i mentaliteta.

Konstantna submisivnost. Uzas.
[/quote]
Vidim da si se ti uz*ebao kao da sam ti zenu dodirnuo 🙂 Moja konstatacija je da je on prodao paketić,nista vise ni manje..a smile poslije izjave da se Xavi prehladio znaci da je riječ o zafrkanciji. Vidim da koristis neke vrlo intelektualne riječi, ali moraš se naučiti i šaliti. Očito si jako mlad pa lako zapaljiv, udahni malo , smiri se…pa onda odigraj 🙂

No pain no Game

ovog MM treba prijaviti HANFI jer izlazi iz okvira svog djelovanja, tj. namjerno diže cijenu dionice ADPL na burzi! zašto i za čiji račun, to treba provjeriti!


ovog MM treba prijaviti HANFI jer izlazi iz okvira svog djelovanja, tj. namjerno diže cijenu dionice ADPL na burzi! zašto i za čiji račun, to treba provjeriti!

Pa i treba malo da zaradi, kada imaju izvrsne podatke……….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/




Gosin B.. si je pak malo prodal 5000 kom..Xavi je ozlijeden cini se 🙂

Ja neznam kakva je to investicijska sfera. Prodaje XY.

Dobro i?

Ja bi najrađe da ga nema unutra i da nemam taj rizik njegovih piskaranja.

Otišao je sa time u Đuru, a tamo slijedi fina korekcija.

Ali fascinantno kako je čovjek sa 20 mil postao toliko bitan/što je dosta refleksivno na stvarni odraz naše burze ali i mentaliteta.

Konstantna submisivnost. Uzas.
[/quote]
Vidim da si se ti uz*ebao kao da sam ti zenu dodirnuo 🙂 Moja konstatacija je da je on prodao paketić,nista vise ni manje..a smile poslije izjave da se Xavi prehladio znaci da je riječ o zafrkanciji. Vidim da koristis neke vrlo intelektualne riječi, ali moraš se naučiti i šaliti. Očito si jako mlad pa lako zapaljiv, udahni malo , smiri se…pa onda odigraj 🙂
[/quote]

Jesam mlad sam i to gledam kao prednost. Ali nije bila namjera uvrede ili neznam koja namjera.

Isprika:)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

@ domach

ma nema problema domach, važno da se Xavi oporavio, igra kao u najboljim danima, samo neka tako nastavi jos koju godinu 😉

No pain no Game

New Report

Close